Kardiolog Szczecin

al. Bohaterów Warszawy 107 lok. 6
70-371 Szczecin

Bardzo kompetentny lekarz,niespotykanie uprzejma,słuchająca pacjenta.

Joselewicza 10
70-751 Szczecin

Super pani doktor , bardzo uprzejma , miła , wszystko dokładnie wytłumaczy, troszczy się o pacjenta . Gdy idzie się do p. Oskaldowicz ma się wrażenie jakby się ją znało wiele lat . Szczerze polecam!!! stała pacjentka:)

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a
Szczecin

wspaniały lekarz, zaangażowany, życzliwy, kompetentny, uprzejmy i bardzo dba
o pacjenta. polecam . ewa
Opinia dodana przez: ewa

Prywatna Praktyka Lekarska
Wieniawskiego
71-130 Szczecin

Miła, wytłumaczy wszystkie aspekty dolegliwości, kompletne badania na miejscu.

Traugutta 101
71-300 Szczecin

Bardzo dobry kardiolog,dzięki P.doktor żyje m.seweryniak

PRYWATNY OŚRODEK MEDYCZNY POLAMED
Zaciszna 4a
71-433 Szczecin

Super doktorka. Dziękuję za fachową i szybką pomoc, a właściwie ratunek. Teraz dochodzę szybko do zdrowia.
Opinia dodana przez: slawomir

Traugutta 101
71-300 Szczecin

Odmówiła przyjęcia ze względu na limity pacjentce którą miała wiele lat pod opieką a u której wystąpił incydent kardiologiczny (świeży blok w zapisie ekg). Odesłała bez żadnych skrupułów mimo że na skierowaniu było pilne
Lekarz bez empatii.
Opinia dodana przez: Elzbieta

wojewodzka poradnia kardiologiczna

Szczecin

uratowała życie mężowi skierowała na natychmiastową koronagrafię, wyczuła z wyników badań i wywiadu zagrożenie, przy koronagrafii okazało sie ze zwężenie tetnicy jest 95%, wstawiono stent grubości 3mm. Dziękujemy za dobre rozpoznanie i podjęcie działań w celu uratowania przed zawałem, życzymy dalszych sukcesów. Z wyrazami szacunku pacjent z żoną

dr Tomasz Kochanowski

Gastrolog, Kardiolog

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Chciałam bardzo podziękować Panu doktorowi Kochanowskiemu za uratowanie życia mojemu mężowi. Dla mojego męża Pan dr Kochanowski był ostatnią deską ratunku, postawił go na nogi po stwierdzeniu diagnozy migotania przedsionków. Odpowiednio dobrane leki znacznie poprawiły zdrowie mojego męża. Pan doktor w odpowiednim czasie zdiagnozował schorzenie tętnic szyjnych. Mąż jest już po zabiegu, czuje się bardzo dobrze. Jesteśmy mu wdzięczni za profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie oraz bardzo dobre podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Krystyna

Arkońska
Szczecin

Do tej Pani, która nie poleca Pana Doktora Racia i która bardzo żle się o Nim wyraża: PO SKRÓCIE "DR" NIE NALEŻY STAWIAĆ KROPKI!

Kardiolodzy w Szczecinie