Kardiolog Lublin

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Pan Doktor niezwykle ciepło przyjął moją Mamę. Podjął się leczenia mimo, że w innych placówkach od razu skreślono pacjentkę ze względu na pesel. Polecam wszystkim Pana Doktora ponieważ tylko tacy lekarze pełni empatii i ciepła mogą leczyć ludzi ze schorzeniami serca.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Top Medical
ul.Zana
Lublin

wspaniały lekarz , człowiek ma podejście i cierpliwość do pacjentów , mało jest takich specjalistów , polecam
Opinia dodana przez: piotr

Szpital
Biernackiego 9
20-089 Lublin

Posiada duże doświadczenie, jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Byłam u wielu kardiologów i przyznaję że dr Gnyp naprawdę się wyróżnia. Jego podejście do pacjenta jest zaskakujące. Zgłosiłam się do niego jedynie z opisem EKG a doktor poprowadził inne badania echo serca, holter ciśnieniowy, badania labolatoryjne - postawił diagnozę i wreszcie leczę się w dobrym kierunku. Mam odpowiednią dietę, ponieważ po 5 latach biegania po specjalistach okazało się że przyczyną bóli sercowych ...

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Moja babcia leczy się u dr Łakomskiego już od 2 lat i jesteśmy bardzo zadowolone z efektów. Babcia czuje się o wiele lepiej, ciśnienie się unormowało i wszystko jest w najlepszym porządku.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Trafiłam do tego Pana doktora wraz z moją babcią i w końcu ktoś postawił moją babcię na nogi. Czuje się o wiele lepiej i wszystko jest w jak najlepszym porządku

20-109 Lublin

Witam. Chciałam wszystkim rodzicom polecić doktor Agnieszkę Łuszcz, jest lekarzem który ma świetne podejście do małych dzieci, bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Dokładnie opisuję badania i wszystko krok po kroku wyjaśnia. Idealna Pani doktor na pierwsze wizyty niemowląt u kardiologa.

20-109 Lublin

Bardzo sympatyczna osoba. Szybka diagnoza, konretne leczenie. Jako lekarz rodzinny bardzo dobry. Pozdrawiam Lila

20-109 Lublin

Bardzo miła,empatyczna pani doktor. Ma nie tylko dobre podejście do dzieci, ale również do młodych rodziców. Naprawdę polecam! opisy jej badania są szczegółowe, wizyty nie trwają po 10 min.

DSK
832
20-832 Lublin

Wspaniałe kwalifikacje dobre podejście, jak na panią ordynator przystało, polecam zdecydowanie najlepiej usposobiona pani doktor od małych dzieci i młodzieży wiele jej zawdzięczamy

ulica Jutrzenki 10/4 A
20-538 Lublin

Pani Doktor jest nie tylko świetnym fachowcem ale też ciepłym człowiekiem. Potrafi przedyskutowac z pacjentem wszystkie problemy związane z chorobami serca i ustawic leczenie. Jeśli jest potrzeba to pani dr bez problemu kieruje swojego pacjenta do szpitala i kontynuje leczenie - miało to miejsce w przypadku mojego męża. Polecam
Opinia dodana przez: Pacjentkaam

Kardiolodzy w Lublinie