Kardiolog Kraków

Kardiodent
ul. Królewska 56 lok. 2

U Pana doktora leczę się wiele lat. Swoim ogromnie sympatycznym podejściem do pacjentów popartym ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem zyskał wielu stałych pacjentów, a mnie przywiązał do siebie. Dzięki jego staranności pomimo swoich 84 lat mam układ krążenia w normie.
Mojej małżonce przed laty uratował życie, do dzisiaj się nami opiekuje, będąc uczynnym na każde wezwanie.
Opinia dodana przez: Aleksander Szumański

Kraków

Polecam! Świetny Fachowiec z cudownym podejściem do małego pacjenta. Sercem z dzieciakami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Każdego dnia modlę się za Panią Profesor Barbare Małecką - mój Anioł

LUX MED
ul. Mehoffera 10, Kraków

Trafiłem z bólem w okolicach mostka. Pan doktor natychmiast zdiagnozował ostry zawał. Natychmiast wezwał karetkę, czasu po czym telefonicznie nawiązał kontakt z Zakładem Hemodynamiki, w którym to lekarze już czekali na mnie. Błyskawiczna akcja wszczenienia stendów uratowała mi życie, za co dziękuję Panu doktorowi. W kolejnych wizytach dużo czasu potwierdza na rozmowę, nie pozbywa się pacjenta, jest dociekliwy i drobiazgowy. Polecam.
Opinia dodana przez: Janusz
znakomity lekarz jedyny, który solidnie bada pacjenta mając na uwadze to, że problem medyczny to nie tylko jednostka chorobowa ale konkretny człowiek, Pani doktor uratowała mi życie dziękuję
Opinia dodana przez: tola

ZAKŁAD OPTYCZNY MAŁGORZATA ŁOCHOWSKA
ul. Na Błonie 1

Świetny lekarz z powołania.Serdeczna,nawiazująca serdeczne stosunki ze swoimi pacjentami.Poświęca dużo czasu na rozmowę i wywiad ,który pomaga postawić prawidłową diagnozę
Opinia dodana przez: Mariola

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Z czystym sumieniem polecam P. doktor , super specjalista w dziedzinie kardiologii.Polecam wizytę wszystkim którzy spędzili długie miesiące a może lata w poszukiwaniu specjalisty z sercem od serca . "Dowodzi" super zespołem ludzi , w których ręce nas "oddaje " na przeprowadzenie badań . Wszystkie wizyty przebiegają sprawnie i w miłej atmosferze.
Pacjent Paweł M

Szpital Jana Pawła II, Klinika Chorób Serca i Naczyń, Kraków
Centrum Medyczne Trimed, Lwowska 43, Wadowice

Lekarz wspaniały, uprzejmy, nie straszy, szuka odpowiednich leków dla danego pacjenta, rozmawia, słucha, przede wszystkim słucha twoich zwierzeń, narzekań, ma poczucie humoru. Ma szeroką wiedzę i jak to jest powiedziane "kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego"
b.k.

Szpital Jana Pawła II, Klinika Chorób Serca i Naczyń, Kraków
Centrum Medyczne Trimed, Lwowska 43, Wadowice

Chcemy tą drogą serdecznie podziękować p. dr Pawłowi Heród za opiekę nad naszym ojcem Wiktorem. Pan doktor z dużym poświęceniem zajmował się chorym, z uwagą słuchał przekazywanych informacji, opinii i obaw, dobierając leczenie w tym bardzo złożonym przypadku w sposób bardzo skuteczny (ojciec był po 3-ch zawałach ze skrajnie niewydolnym sercem i innymi schorzeniami). Pan doktor z własnej inicjatywy udostępnił nam numer swojej komórki, dzięki czemu o każdej porze mogliśmy ...

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ulica Kopernika 23

Gratulacje dla pana doktora, więcej nam takich młodych, zdolnych specjalistów.

Kardiolodzy w Krakowie