Kardiolog

Kardiolog Elbląg lek. med. Joanna Pawlik

Gabinet prywatny: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Kowalska 1-2L
82-300 Elbląg

Dr Pawlik jest jak najbardziej godna polecenia, złego słowa nie można powiedzieć. Zawsze dokładnie wytłumaczy i odpowie na pytania. Bardzo sympatyczna i zaangażowana!!!!
Opinia dodana przez: gonek
Kardiolog Wrocław lek. med. Ewa Domańska

Centrum Medyczne CDS
ul. Artura Młodnickiego 16 a
50-305 Wrocław

Pani Doktor jest niesamowitym specjalistą! Umiejętnie i zrozumiale wytłumaczyła skąd się wzięły moje problemy ze zdrowiem i jak dalej będziemy działać, cały proces jest dla mnie jasny i jestem już po pierwszych badaniach. Widać iż wiedza oraz kompetencje są na wysokim poziomie u Pani doktor, jest też przyjemna dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Ewy Domańskiej dlatego chcę dla innych zamieścić tą opinię i polecić z ( ...
Opinia dodana przez: Marta

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Prokop
Szpitalna 1 (gabinet nr 208, piętro II)
41-219 Sosnowiec

Bardzo miły,cierpliwy i kompetentny lekarz
rzeczowy, zainteresowany chorobą pacjenta,słuchający pacjenta polecam osoba które chcą być zdrowe
Opinia dodana przez: GN
Kardiolog Warszawa dr n. med. Aldona Browarek

dr n. med. Aldona Browarek

Transplantolog, Kardiolog

Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Aldona Browarek
lok 806, Polna 3

Długo szukałyśmy dobrego lekarza. Trafiłyśmy do lekarza z polecenia - i powiem tal - było warto! Mama przeszczęśliwa, a ja szczerze polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Kardiolog Katowice dr n. med. Kazimierz Radwan

dr n. med. Kazimierz Radwan

Kardiolog

wizyta już od 130

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice

Specjalista kardiolog z dużą wiedzą i doświadczeniem Bardzo konkretny. Szybko analizuje problem i zaleca postępowanie. Większość niezbędnych badań wykonuje samodzielnie na miejscu - często bez dodatkowych opłat. Ponieważ posiada również drugą specjalizację z chorób wewnętrznych - więc pacjenta traktuje kompleksowo - co w ostatnich czasach zdarza się coraz rzadziej. Wizyta krótka, konkretna, ale i tak zdąży porozmawiać chwilę na inne tematy. Pierwszy raz ktoś zajął się mną tak kompleksowo i ...
Opinia dodana przez: Elżbieta Janowska

PRAKTYKA LEKARSKA
Budowlana 28
41-813 Rokitnica, Zabrze

Pan Bluszcz to dobry lekarz i dobry człowiek. Szczegółowo i indywiduzlanie podchodzi do pacjenta, wszelkie badania opisy jasne, rozmowa i można pytania zadać na które lekarz w pełni odpowiada. Miły i pomocny. Dziękuję, będę miała teraz lekarza do którego się mogę zgłosić w awaryjnej sprawie ale i do kontroli wg zaleceń. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Aleksandra B

DARIMED