Filtruj terminy

Kardiolog Dziecięcy Lublin

20-109 Lublin

Witam. Chciałam wszystkim rodzicom polecić doktor Agnieszkę Łuszcz, jest lekarzem który ma świetne podejście do małych dzieci, bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Dokładnie opisuję badania i wszystko krok po kroku wyjaśnia. Idealna Pani doktor na pierwsze wizyty niemowląt u kardiologa.

20-109 Lublin

Bardzo miła,empatyczna pani doktor. Ma nie tylko dobre podejście do dzieci, ale również do młodych rodziców. Naprawdę polecam! opisy jej badania są szczegółowe, wizyty nie trwają po 10 min.

DSK
832
20-832 Lublin

Wspaniałe kwalifikacje dobre podejście, jak na panią ordynator przystało, polecam zdecydowanie najlepiej usposobiona pani doktor od małych dzieci i młodzieży wiele jej zawdzięczamy

20-109 Lublin

Najlepsza kardiolog na świecie! Świetne podejście, dużo cierpliwości, podziwiam za ten spokój i wyciszenie.
Opinia dodana przez: anonim

Chodźki 3 lok. 2
Lublin

Pól roku temu urodziłam córeczkę i jak każda mama szukałam dobrego kardiologa, który zrobi mojemu dziecku echo serca. W DSK słyszałam od innych mam,że Pani dr Połecka jest lekarzem godnym polecenia. Wiem,że pracuje w Luxmedzie i tam też postanowiłam udać się z dzieckiem na wizytę. Na wizytę musiałam poczekać (jest to bardzo "oblegany" lekarz), gdyż trudno było się zapisać. Chociażby to świadczy jak wiele osób chce właśnie u tej Pani ...

dr hab. n. med. Artur Kościesza

EKG, Kardiolog dziecięcy

20-109 Lublin

Wraz z moim maleństwem chodzimy do pana doktora już od ponad 3 lat odkąd stwierdzono u Kubusia istotną wadę serca. Lekarz ten wie jak podejść do małego pacjenta , wspiera Nas i leczy tak że dziecko nie odczuwa swojej choroby w codziennym życiu. Dziekujemy!

20-109 Lublin

Pani doktor niemiła, arogancka, zlośliwa?, nie chcę aby leczyla moje dziecko. Mam wrażenie, że drażnią ja dzieci. Do mojego dziecka slowem sie nie odezwala w czasie calej wizyty, badania i echa serca. Do malej przestraszonej dziewczynki. Oczywiście w NFZ.
Opinia dodana przez: milga

Kardiolodzy dziecięcy w Lublinie