Kardiochirurg Wrocław

Kardiochirurg Wrocław dr n. med. Krzysztof Namięta

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Przed zabiegiem CABG poznałem jedynie anestezjologa i kardiochirurga wyjaśniającego czym jest zabieg. Dwa dni przed wypisem zauważyłem skromnego lekarza, trochę zmęczonego, ale z promiennym uśmiechem, kiedy mnie widział. Dopiero w dniu wypisu opowiedział, że były całkiem poważne problemy i wtedy zrozumiałem, dlaczego doba zerowa miała pięć dni.
Nie znam się na medycynie, nie znam na ludziach, daję się zwieść pozorom. Ale tutaj byłem pewien, że dr Namięta jest osobą, ...

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

Fantastyczna osoba o ogromnej wiedzy i złotym serduchu. Doktor z powołania. Potrafi przechytrzyć śmierć i wyrwać pacjenta spod jej kosy. Nawet najbardziej krytyczne przypadki nie są mu straszne i dzielnie stawia im czoła. Bardzo ciepła i troskliwa osoba. Dziekuję Panie Doktorze za drugą szansę :-)

4WSK
ul.kasztelanska 12/5
51-200 Wrocław

Miałem przeprowadzoną operację bajpasów (cztery tętnice) w sierpniu 2003 roku.
Szanowny Panie Doktorze Stupiński, serduszko chodzi jak zegarek.
Serdeczne dzięki.
Opinia dodana przez: Mieczysław. S

lekarz Andrzej Dumański

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Medicover Opieka Ambulatoryjna
ulica Powstańców Śląskich 7a
Wrocław

Bardzo dobry lekarz pod każdym względem.Godny polecenia .Operował mnie 3 razy.Od 14 lat dzięki temu lekarzowi zawdzięczam życie.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Piotr Stępiński

Transplantolog, Kardiochirurg

ulica Żniwna 2
52-230 Wrocław

Lekarz z prawdziwym powołaniem i ludzkim sercem wobec pacjentów. Prawdziwy specjalista. Wraz z zespołem w szpitalu w Nowej Soli ocalili mi w listopadzie 2015 roku życie. Polecam zawsze i wszystkim!!!
Serdecznie pozdrawiam, Dariusz z Gubina
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Marek Mak

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Szpital - oddziały i zakłady
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

Fantastyczna osoba, ciepły, miły człowiek o ogromnej wiedzy :-) zawsze uśmiechnięty i wesoły. Wzbudza ogromne zaufanie i szczerze powiem, można być pewnym, że na nie w 100% zasługuje. Dziękuję Panie Doktorze za drugą szansę, którą dał Pan mojej mamie.
Opinia dodana przez: xyz

Centrum Diagnostyki Chorób Kobiecych "Młodość"
Grochowa 23a
53-423 Wrocław

Genialny specjalista o ogromnej wiedzy. Pan Doktor to osoba bardzo empatyczna, pomocna i usmiechnięta. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Dziekuje Panie Doktorze za to, że mamy wśod specjalistów kogoś takiego jak Pan :-) kogo można oobdarzyć ogromnym zaufaniem i mieć pewność, że trafiło się w dobre ręce.

Wrocław

nie spotkalem tak ;;ludzkiego;; lekarza polecam wszystkim doktora oraz placowke w ktorej pracuje

Wrocław

byłm operowany przez tego lekarza .to dobry
i doświadczony lekarz -można kłąść się na stół pod
pod nóż i z nadzieją przebudzenia -polecam
Opinia dodana przez: bolesław s. -wrocław

lekarz Ireneusz Szwedo

Kardiolog, Kardiochirurg

Medinet

SZANOWNY KOLEGO
TAK SIE NIEROBI JESTES DOBRY W PODGRYZANIU I NISZCZENU DOBREGO
IMIENIA ,JAK KUBA BOGU,TAK BOG KUBIE.TWUJ KOLEGA PO FACHU.
WITOLD

Kardiochirurdzy w Wrocławiu