Filtruj terminy

Kardiochirurg Warszawa

ulica Alpejska 42

"Staram się traktować innych tak, jak sam chciałbym być traktowany, bo trzeba zmieniać ten kraj" - tak zareagował p. dr Litwiński, gdy dziękowaliśmy mu za dzisiejszą konsultację w IK. I nie ma w tych słowach najmniejszej przesady. Wzorowe podejście do pacjenta. Dziękujemy, Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Nina

instytut wojskowy

Bardzo dobry lekarz, kompetencje , wiedza, podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Operował mnie w lutym 2018 - tętniak aorty wstępującej + wymiana zastawki - wyszedłem po 12 dniach, wszystko wspaniale zrobione (opinia dobrego kardiologa)
Przeszedłem przez pięć oddziałów szpitala na Banacha. Tylko u dr Hendzla oddział kardiochirurgii "chodzi jak zegarek". Na innych bywa różnie z porządkiem i przejmowaniem się pacjentem.
Polecam lekarza wszystkim z problemami chirurgicznymi serca.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Jerzy Lichomski

ulica Alpejska 42

Super kardiochirurg, naprawil moja zastawke mitralna, a ze jestem jeszcze mloda postaral sie takze o ladny i jak najmniej widoczny w przyszlosci szew na mostku. Doktor interesuje sie pacjentem po operacji bo codziennnie sprawdzal jak sie czuje.
Opinia dodana przez: Joanna

Stefanika 12/10

Jestem pacjentem Doktora Gryszko i uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Pan Gryszko ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Nigdy nie spotkałem się z tak ludzkim podejściem do pacjenta. Pan Doktor pomimo tego, że ma bardzo dużo obowiązków to do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Profesjonalista w swoim zawodzie. Andrzej Popiołek
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Krzysztof Kuśmierski

Dworkowa 15 A/9

Wspaniały lekarz, który z życzliwością podchodzi do pacjenta i jego rodziny. Ma złote ręce i wiele odwagi.
Opinia dodana przez: Ewa

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Specjalne podziękowania dla dr.n.med.Przemyslawa Szałańskiego, za uratowanie życia,
profesjonalizm, życzliwość i ogromne serce.
Z taka pasją i zaangażowaniem można "przenosić góry" i osiągać tylko sukcesy.
Najlepszy kardiochirurg w Polsce a może i na świecie.
Oddany pacjent Kazimierz G. z Warszawy
Opinia dodana przez: Kazimierz

prof. dr hab. n. med. Andrzej Biederman

Kardiolog, Kardiochirurg

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37

Pan profresor jest cudotwórcą.
Po czterech latach ciężkiej choroby nadciśnienia płucnego i zatorowości płucnej nareszcie oddycham i mogę chodzić. Nie używam aparatu tlenowego bez którego nie przeżyłbym jednego dnia. Z wielką wdzięcznością Józef ze ze Stargardu

ulica Alpejska 42

Bardzo dobry specjalista. Potrafi wytłumaczyć na czym polega wykonywana przez niego operacja. Co się rzadko zdarza miły, skromny człowiek. Szczerze polecam tego kardiochirurga.
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Artur Rymsza

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F

Mam 55 lat.Dziesięć dni temu Pan dr Artur Rymsza przeprowadził u mnie operację wymiany zastawki aortalnej serca.Bałem się bardzo ,ponieważ u członków najbliższej rodziny jak i u znajomych napatrzyłem się na męki jakie przechodzili po tego typu oper acji.
To czego dokonał dr Artur Rymsza i jego zespół to w mojej ocenie mistrzostwo świata!!!
Tak pokrótce było to tak.Trzeciego dnia po operacji bez pomocy rehabilitanta wstałem z łóżka i ...
Opinia dodana przez: Roman Kosiński

lekarz Mariusz Kuśmierczyk

Transplantolog, Kardiochirurg

ulica Alpejska 42

Nie znajduje słów wdzięczności. Dokładnie trzy lata temu byłem operowany przez Pana Profesora. Operacja by-passów po zawale serca. Miałem pred sobą może pare tygodni życia. Koronografia wykonana jeszcze na Wołoskiej nie stwarzała złudzeń.
Decyzja o operacji nie jest łatwa dla pacjenta, ale nie w przypadku gdy operuje Profesor. Od pierwszego kontaktu w Aninie miałem całkowite zaufanie. Zero emocji.
A gdy po zabiegu widywałem Profesora o świcie pomiędzy łóżkami operowanych ...
Opinia dodana przez: PIOTR JANKOWSKI

Kardiochirurdzy w Warszawie