Filtruj terminy

Kardiochirurg Łódź

CZMP

Łódź

Wyśmienity kardiochirurg. Zaangażowany w pracę. Potrafi przyjechać w nocy do pacjenta żeby zobaczyć czy wszystko w porządku. Bardzo kompetentny i podobno świetny w operowaniu (wiedza,precyzja,ogromne doświadczenie).Jak macie wybór w Łodzi to proście o dr med.Kopala.
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Andrzej Walczak

Zespół Poradni Kardiologicznych i Endokrynologicznych
dr. Seweryna Sterlinga 1/3
91-425 Łódź

Pan dr A.Walczak to wspaniały i życzliwy człowiek, o dużej empatii do pacjenta. Jego wola niesienia pomocy chorym jest nieograniczona. Stara się w sposób przystępny zaproponować i wyjaśnić proces leczenia, przy czym drugiego człowieka, pacjenta traktuje w rozmowie jak partnera. Jest pod każdym względem profesjonalistą.
Jestem wdzięczna Panu doktorowi za zaopiekowanie się moją mamą w jej chorobie, jednocześnie jestem pod dużym wrażeniem takiego podejścia do pacjenta.
Dziękuję w ...

lekarz Piotr Kula

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Miałem operację by-passe w 2012 roku
którą wykonał Pan Doktor Piotr.To przecież należy do Jego zawodu. Ale operacja to po- czątek drogi dochodzenia do zdrowia przez pacjenta.Tu pokazało się oddanie Pana Doktora dla człowieka. Wspaniały kontakt, zrozumienie,pełna informacja, życzliwość. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu.To lekarz mający od Boga szczególny dar po-wołania Go do czynienia dobra w dziedzinie chirurgi i leczenia serca. Dziękuję ocena 5+
Opinia dodana przez: Andrzej Zając

lekarz Witold Pawłowski

Babickiego 6 m. 66
94-056 Łódź

Doskonały fachowiec. Uratował mi życie. Po dwóch latach "leczenia" w prywatnych gabinetach, po kosztownych badaniach mimo bólu w klatce piersiowej, nie stwierdzono choroby serca i krążenia. Pan Doktor Pawłowski już na pierwszej wizycie po przebadaniu mnie i przeanalizowaniu wyników badań, stwierdził duże zagrożenie życia i skierował mnie natychmiast na badania koronorografi. Tam stwierdzono 95% zwężenia tętnicy przy sercu. Po udrożnieniu tętnicy poprzez stent, wróciłem do normalnego funkcjonowania.
Opinia dodana przez: Wojtek

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Wielki szacunek mamy do profesora Molla, ktory zoperował naszego synka w 15 dobie zycia , bardzo dziekujemy za bardzo dobrze wykonaną operację, dzięki ktorej nasz synek żyje. Niestety nie moge powiedzieć, że lekarze kardiolodzy z tego Instytutu są kompetentni, jak można być lekarzem prowadzącym i wachać się czy dziecko ma dwie komory serca czy jedną, to dwa tygodnie temu pani doktor stwierdziła, że nasze maleństwo może bedzie miało dwie komory, ...

szterlinga

Łódź

Wymiana zastawki oraz usuniecie tętniaka aorty. Dobry kontakt z lekarzem, oddzwania na niezrealizowane połączenia.
Opinia dodana przez: jacek1410

II Szpital Miejski
ul. Sterlinga
Łódź

Pragnę serdecznie podziękować za tak oddanego i dobrego lekarza jakim jest dr Mirosław Mussur, który jest w składzie szpitala Kliniki Kardiochirurgicznej przy ul. Strerlinga 1/3.

Dnia 29-ego lipca 2013 roku mama przebyła operację wszczepiania by pass'ów. We wczesnym okresie pooperacyjnym nastąpiły powikłania spowodowane przez szpital. Mama została zarażona gronkowcem, co doprowadziło do rozejścia się rany pooperacyjnej i powłok mostka. W tym celu została zastosowana antybiotykoterapia dożylna. Antybiotyki ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Bogdan Jegier

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Nie polecam lekarza , wręcz odradzam . Proszę samemu się przekonać . Ja osobiście przeżyłam śmierć matki z jego rąk.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ryszard Jaszewski