lekarz Kamila Bazylińska

Miałam dzisiaj okazję poznać Panią Doktor w przychodni Med - Gast w Łodzi. Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty. Bardzo uprzejma i co mnie osobiście zadziwiło przeprosiła za opóźnienie. Zdaję sobie sprawę, że bycie miłym i troskliwym to nie wszystko, zobaczymy jak to się okaże od strony merytorycznej, czyli zabieg, szpital itd. Jednak dla mnie osobiście ludzkie podejście, uśmiech i zrozumienie są bardzo ważne. Empatii Pani Doktor nie brakuję. Dam znak po zabiegu. Polecam.

Szanowna Pani Doktor, Bardzo dziękuję za fachową, bezinteresowną i ogromnie życzliwą pomoc, której udzieliła Pani Doktor mojej Mamie. Pozdrawiam serdecznie Lech Dudarewicz w

Szanowna Pani Doktor,
Pozdrawiam serdecznie Lech Dudarewicz w

Cudowny chirurg, złote ręce, złoty człowiek. Lekarz jakiego życzyłabym sobie w każdej przychodni. Pełen profesjonalizm. Z wyrazami podziękowania dla Pani Doktor. Dorota M

Polecam wszystkim najlepszy chirurg jakiego znam uratowała mi życie i zdrowie świetna merytorycznie oraz współczuję choremu wszystko wyjaśnia cierpliwa 😇 anioł

Polecam wszystkim ta panią zrobiła mi pięknie plastyke brzucha kompetentna profesjonalna i ciepła dr złoty człowiek

Kobieta skarb ! Kompetencji do końca nie miałam okazji sprawdzić gdyż była to jednorazowa pomoc nocna aczkolwiek podejście do człowieka Anioł ;)

nie polecam! Pani choć bardzo uprzejma lecz nie powinna mydlić oczu pacjentom, bo przychodzą do niej pacjenci z bólem. gdybym nie zmieniła na innego chirurga bym kolejne pół roku męczyła sie z torbiel włosowa...