Jolanta Kasperkiewicz-Skałecka

Internista, Pulmonolog

Pani doktor dość wnikliwie przejżała historię choroby. Przeprowadziła wywiad i zleciła kolejne badania żeby lepiej zdiagnozowac problem. Bardzo pozytywna Pani . Polecam

Lekarka bardzo dokładna, prostym językiem wytłumaczyła wszystko. Liczy się dla niej dobro pacjenta . Lekarz nie naciągający na pieniądze Polecam

Dobra diagnoza, ogromna wiedza, Pani DR w sposób przejrzysty zaproponowała metodę leczenia. Pierwsze wrażenie bardzo korzystne.

LECZE SIĘ U DR KASPERKIEWICZ OD NIEDAWNA I JESTEM ZADOWOLONY. TRAFIŁEM DO TEJ LEKARKI DZIĘKU MOJEMU KOLEDZE KTÓRY JEST JEJ PACJENTEM OD WIELU LAT. WIEMŻE LECZY OD BARDZO DAWNA I ZNA SIĘ DOSKONALE NA RZECZY. MOŻNA JĄ O WSZYSTKO ZAPYTAĆ I POROZMAWIAĆ O POSTEPACH LECZENIA. BARDZO MI SIĘ PODOBA ŻE MOGLEM NA MIEJSCU MIEĆ WYKONANE RTG.

Witam serdecznie. Uważam żę pani dr dzięki swej delikatności z jaką podchodzi do pacjenta potrafi zasiać w nim spokój i nadzieję , co nie zawsze powinno być możliwe ) pozdrawiam ją i polecam z czystym sercem!

Pierwsza wizyta, pierwsze wrażenie super. Jestem pod wrażeniem w jaki sposób zostałam przyjęta. Szczegółowy opis mojego przepadku, dopytywanie. Do tego przedstawienie genezy choroby. Pani Doktor zleciła badania i będziemy działać dalej. Z całego serca polecam!!! Można ją znaleźć w przychodni Medix !!

Bardzo dobry specjalista. Umie słuchać chorego i pocieszyć. Nareszcie znalazłam lekarza, który zaczął mnie skutecznie leczyć. Mam już 3 wizyty za sobą-po latach leczenia kaszlu widzę poprawę. Odpowiednie badania i nareszcie skuteczne leki zrobiły swoje. Polecam gorąco Panią doktor.

Bardzo dobra lekarka !!!! Bylem pacjentem i mogę tak śmiało powiedzieć,poniewaz odwiedzilem z moimi problemami kilku lekarzy,ale wszyscy pompowali we mnie tylko antybiotyki . Pomimo to odwiedziłem dr Kasperkiewicz bo czułem że mój problem zdrowotny można było inaczej rozwiazać. Teraz wiem że jestem w dobrych rękach.

Bardzo dobry lekarz, konkretna i rzeczowa.Wszystko wyjaśni, cierpliwa i ze świetnym podejsciem do dziecka. Nam nigdy nie przepisała antybiotyku, a zawsze tak dobrała leki ze nie był antybiotyk potrzebny. Inni lekarze odsyłali do szpitala a ona dobrała tak leki ze dziecko od 3 lat nie choruje na zapalenie oskrzeli , a od roku wogole nie ma lekow na stałe. Dziękujemy Pani doktor

Wciąż poszukujesz "Internista "?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin