dr n. med. Jolanta Dynia-Kiesler

Ginekolog położnik, RTG, USG, Cytolog

Pani Doktor leczy mnie ok 25 lat. Od 35 roku życia - czyli przez ,,najbardziej burzliwe" lata. Przerobiłyśmy razem wiele sytuacji. Zawsze można liczyć na dobrą doradę i kompetencje. W gabinecie jest USG wszelakie...Jest wspaniałym fachowcem, ciepłym serdecznym człowiekiem. POLECAM!!!!!

Dr Dynia to profesjonalistka, prowadziła moją ciążę, urodziłam w terminie mimo, że były obawy przedwczesnego porodu, jestem bardzo zadowolona z jej usług, zawsze poświęca dużo czasu pacjentkom i rozwiewa wszystkie wątpliwości. Polecam!

Trafiłam do Pani doktor, bo chciałam zrobić cytologię. Byłam 2 razy w odstępie roku. Za pierwszym razem nie zrobiła cytologii. Wizyta przebiegała w obecności położnej, badanie bolało ale było ok. Za drugim razem w gabinecie była jedynie Pani doktor. Znowu nie zrobiła cytologii, powiedziała "następnym razem". Mimo, że byłam dziewicą (i o tym powiedziałam) zastosowała do badania duży wziernik dla kobiet, które już nie są dziewicami. W trakcie badania wiłam się z bólu, jęczałam i błagałam żeby przestała ale ona tylko wspomagając się siłą całego ciała wepchnęła go głębiej. Kiedy otworzyła wziernik miałam wrażenie, że ktoś trze we mnie papierem ściernym. Po badaniu zbierało mi się na płacz, bolało mnie całe podbrzusze i krocze. Na koniec wcisnęła mi receptę na tabletki antykoncepcyjne, o które nie prosiłam i było po wizycie. W drodze do domu zaczęłam krwawić. Tego samego dnia poszłam do innego ginekologa. Po zbadaniu wyraził współczucie z powodu tego, co mnie spotkało. Był ciekawy, który lekarz zrobił coś takiego swojej pacjentce. Oczywiście nie zdecyduję się na ponowną wizytę u Pani doktor...

Również bardzo lubię Panią Doktor Dynie. Bardzo miła, odpowiada na wszystkie pytania, sama proponuje różne badania, typu badania piersi, cytologie itp. Leczyłam się u niej z nadżerki i miałam wykonywany zabieg, który mnie bolał, a ona skróciła go do maksimum (tak, żeby wszystko było ok, ale żeby nie przedłużać mi cierpień :)) a na końcu jeszcze pogłaskała po nóżce, żebym poczuła się lepiej :D Zawsze pyta mnie się sto razy czy, aby na pewno nie chcę tabletek antykoncepcyjnych. :)

Od 25 lat jestem pacjentką Pani Doktor.Wspaniała profesjonalistka, pełna ciepła osoba. Dzięki Niej mogłam mieć drugie dzieck, na które nie było 23 lata temu nadziei po zabiegu ginekologicznym, który ratował mi wtedy życie.Pani Doktor Dyniowa wtedy o nim zadecydowała i go wykonała. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO - Jola.

Pani Doktor bardzo miła i profesjonalna, widać lata doświadczeń. Jestem Jej pacjentką od 8 lat i nie zamierzam zmieniać:)

Jestem pełna podziwu do Pani Doktor, zawsze uśmiechnięta, miła. Poświęca dużo czasu pacjentce, wizyta zawsze trwa 30-45 min. Prowadziła moją pierwszą ciążę, ale korzystam z jej usług nadal. Po prostu pierwsza klasa! wieloletnie doświadczenie po prostu Stara dobra szkoła :-)

Pani doktor wzbudziła moje zaufanie od pierwszej chwili, jak tylko weszłam do gabinetu, przywitała mnie szerokim uśmiechem a była to moja pierwsza wizyta u niej. Uśmiechnięta, kompetentna i miła, taka "dobra ciocia". Zawsze dokładnie o wszystko wypytuje od czasu ostatniej wizyty i odpowiada na każde nurtujące pytanie.

Pani Doktor jest najlepsza !!! Miła, sympatyczna i bardzo profesjonalna.

Pani Doktor jest najlepsza !!! Miła, sympatyczna i bardzo profesjonalna.

Ja uważam ze jest to osoba nie godna polecenia! Dla mnie masakra! Mam wielkie obrzydzenie do tej osoby! Przez nią mam endometrioze i przepukline ciążowa przez CEsarskie cięcie! Zero opieki po porodzie! Nie mila wrecz odpychajaca, szczerze żałuje ze ona prowadziła moj porod!!!!!!!! Nie polecam!