Doktor Joanna Górecka w 2010 roku ukończyła Poznan University of Medical Sciences. Od 2012 roku Rezydent / Młodszy Asystent Lekarz Kliniki Położnictwa i Perinatologii w Krakowie Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii. Obecnie Członek “International Society of Ultrasound in Obstetric and Gynecology”

Doświadczenie zawodowe zdobywa jako Lekarz w Miejskim Centrum Medycznym w Libiążu, NZOZ Ginekologii i Położnictwa Gemelli w Krakowie, NZOZ ”MEDEA” w Michałowicach oraz w NZOZ ”ARKA” w Krakowie. Pani Doktor od 2015 roku prowadzi również zajęcia dydaktyczne (seminaria oraz ćwiczenia) dla studentów Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców WL Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum / Szkoła Medyczna dla Obcokrajowców.

Profesjonalny lekarz to jedno, a ludzkie podejście i miła atmosfera podczas wizyt to zupełnie co innego. Pani Joanna cechuje się nie tylko ogrooomnym profesjonalizmem, ale także właśnie ludzkim podejściem. Każda wizyta u niej jest bardzo miła. Aż chce się przychodzić :)

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor podchodzi do pacjentów po ludzku, od razu jej zaufałam i się nie zawiodłam. Potraktowała mnie jak człowieka i jak się okazało później postawiła trafna diagnozę. Pełen profesjonalizm i doświadczenie. Dodatkowo ceny wizyt u pani doktor są bardzo przystępne – 100zł za wizytę ginekologiczną w Krakowie to naprawdę niedrogo. Jak dla mnie warto. Proszę się nie zmieniać.

Bardzo polecam Panią Górecką...jest nie tylko przemiłą osobą,ale także świetnym lekarzem.Dopiero dzięki niej mogę spać spokojnie wiedząc, że jestem zdrowa,a inni lekarze nie mogli mnie o tym zapewnić ponieważ albo nie posiadali takiej wiedzy jak pani doktor, albo nie chcialo im sie jej wykorzystać. Byłam u paru lekarzy ginekologów, ale Pani Joasia jest najlepsza. Szczerze i z czystym sercem polecam.:)

Polecam wszystkim. Jedyny lekarz, który prowadzi rzetelny wywiad, wizyta trwa tyle ile potrzeba, nie mierzy się jej, nie skraca. bo czas minął, potrzebna godzina, to tyle trwa. Pani Doktor wszystko wyjaśnia, tłumaczy, co, skąd, po co. Jest miła, delikatna. I rzeczywiście zna się na tym co robi, poznaje pacjentów, poświęca czas na telefon poza godzinami pracy.

chodze na wizyty do pani dr i jestem bardzo zadowolona- postawila mi bezbledna diagnoze, ktora pozwolila mi podjac dalsze specjalistyczne leczenie i juz jestem zdrowa:) poza tym mozna z nia porozmawiac o wszystkim, przekazac jej swoje sugestie i sie poradzic:)

Odwiedzam tą Panią w Intimie w Krakowie. Z całą pewnością polecam każdemu, kto miał problem z przełamaniem się w temacie wizyt u ginekologa! :)

Profesjonalny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Sympatyczna Pani Doktor, cierpliwie odpowiadała na moje pytania, jestem bardzo zadowolona z wizyty :)

Prowadzi moją pierwszą ciążę. Dzięki Pani doktor jestem otoczona kompleksową opieką medyczną. Charakteryzuje się m.in. pasją, kompetencją, delikatnością w badaniu. Bez problemów tłumaczy i odpowiada rzeczowo na pytania. Zdecydowanie polecam!

miła uprzejma, kompetentna, polecam bardzo:)

miła uprzejma, kompetentna, polecam bardzo:)