Doktor Joanna Górecka w 2010 roku ukończyła Poznan University of Medical Sciences. Od 2012 roku Rezydent / Młodszy Asystent Lekarz Kliniki Położnictwa i Perinatologii w Krakowie Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii. Obecnie Członek “International Society of Ultrasound in Obstetric and Gynecology”

Doświadczenie zawodowe zdobywa jako Lekarz w Miejskim Centrum Medycznym w Libiążu, NZOZ Ginekologii i Położnictwa Gemelli w Krakowie, NZOZ ”MEDEA” w Michałowicach oraz w NZOZ ”ARKA” w Krakowie. Pani Doktor od 2015 roku prowadzi również zajęcia dydaktyczne (seminaria oraz ćwiczenia) dla studentów Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców WL Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum / Szkoła Medyczna dla Obcokrajowców.

Świetny lekarz i przede wszystkim bardzo dobry, ciepły człowiek. Pani Doktor jest najlepszym lekarzem ginekologiem do jakiego trafiłam, a było ich niemało. Jest bardzo kompetenta w prowadzeniu ciąży, również tej zagrożonej, cierpliwa, nawet dla trudnych pacjentek :-) i przemiła w kontakcie. Świetna diagnosta a w szczególności świetna ultrasonografistka. Pozdrawiam i dziękuję za opiekę nade mną i moim synkiem.

Trafiłam do Pani Doktor przypadkiem, ponieważ byłam z synem na usg w przychodni Arka i od razu wzbudziła moje zaufanie. Każda kolejna wizyta to profesjonalizm. Nie muszę o nic pytać. Uzyskuje pełen komplet wartościowych informacji, nie zadając w ogóle pytań. Pani Joanna Górecka to lekarz z powołania. Wiem, że nic nie przegapię będąc pod opieką Pani Doktor.

A ja się pochwalę, że nigdy nie czekałam w kolejce dłużej ;). Może u Ciebie Zuza to kwestia przypadku. W każdym razie ja do Pani Joasi chodzę na wizyty do Intimy i jestem bardzo zadowolona. Mam standardowe wizyty z różnymi badaniami. Pani Joasia przepisuje mi także tabletki, zadaje dużo pytań, pilnuje terminów. Cud kobieta :) Bardzo polecam

Pani Asiu, jak powiedziałam - tak robię! Przy ostatniej wizycie powiedziałam Pani Asi, że jest moim najlepszym ginekologiem i dodam jej pozytywne opinie wszędzie gdzie będę mogła. I tak własnie czynię! Bardzo bardzo polecam tą Panią.

Przesympatyczna kobieta! Posiada bardzo dużą wiedzę i stara się rozwiązać problem, a nie zamieść go pod dywan. Kiedy nie wiedziałyśmy co mi tak naprawdę dolega przebadała mnie od stóp do głów i skierowała do dodatkowych lekarzy specjalistów, dzięki czemu nareszcie trafiliśmy co mi dolega. Niesłychanie delikatna, troskliwa i ciepła osoba. Podczas wizyty dokładnie przeprowadzany jest wywiad (zawsze!) i nie tylko zaleca i doradza ale też SŁUCHA pacjenta i bierze pod uwagę jego zdanie.

Bardzo polecam Panią Doktor szczególnie na pierwsze wizyty u ginekologa. Jest świetną specjalistką w swojej dziedzinie. Wszystko spokojnie tłumaczy, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Zawsze gdy idę do Pani Doktor wizyta przebiega w sympatycznej i bezstresowej atmosferze przy czym nie naraża na dodatkowe, niepotrzebne koszty. Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak wspaniałego lekarza!

Bardzo sympatyczna osoba. Była to moja pierwsza wizyta i Pani Doktor podeszła do mnie bardzo delikatnie. Opowiedziała mi wszystko o tabletkach które mam zażywać. Wypytala o wszystkie szczegóły związane z moim zdrowiem. Naprawdę polecam i cieszę się ze moja przygoda z ginekologiem zaczęła się właśnie w jej gabinecie na Królowej Jadwigi

Pani doktor to świetny specjalista, polecam wszystkim. Zapisałam się do niej na kontrolne badanie, przy pierwszej wizycie zrobiła mi wszystkie możliwe badania łącznie z usg i badaniem piersi, o które nawet nie musiałam prosić, chętnie udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, nie spieszy się. Polecam.

W końcu trafiłam na kogoś kto dopasował mi dobrze tabletki antykoncepcyjne. Powoli wydawało się, że to już niemożliwe :D Ciągle a to tyłam, a to spać mi się chciało, a to źle się czułam, a to coś. Doktor Asia jako pierwsza znalazła ideał 😊

Polecam. Polecam. Polecam. 5 gwiazdek to za mało, wg mojej opinii. Pani doktor kompetentna, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, nie spieszy się. Człowiek, aż sie nie krępuje, rewalacja wg mnie. Naprawdę, żeby jak najwięcej było takich lekarzy we wszystkich dziedzinach. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.