lek. med. Joanna Góreckalek. med. Joanna Górecka - zdjęcie profilowe

lek. med. Joanna Górecka

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Doktor Joanna Górecka w 2010 roku ukończyła Poznan University of Medical Sciences. Od 2012 roku Rezydent / Młodszy Asystent Lekarz Kliniki Położnictwa i Perinatologii w Krakowie Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii. Obecnie Członek “International Society of Ultrasound in Obstetric and Gynecology”

Doświadczenie zawodowe zdobywa jako Lekarz w Miejskim Centrum Medycznym w Libiążu, NZOZ Ginekologii...

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Oczywiście miałam pewne obawy, ale poszłam kierując się dobrymi opiniami o Pani Dr. Nie zawiodłam się, bo Pani od progu była bardzo uprzejma i delikatna. Nie krzyczała, nie zadawała nieprzyjemnych pytań, zrobiła za to swoje najdelikatniej jak umiała o wszystkim mnie jasno instruując. Za wizytę, cytologię i USG zapłaciłam łącznie 240 zł, co jest jak sądzę niezbyt wygórowaną ceną jak na warunki Krakowskie. Pani Dr odpowiedziała na każde moje pytanie, pozwalając mi przy tym wyjść w pełni spokojną z gabinetu. Leki przepisane również nie były kosmicznie drogie, zamykały się w kwocie 50 zł (za 3 preparaty). Podsumowując, serdecznie polecam Panią Dr. Górecką, biorąc pod uwagę miłą, fachową obsługę oraz przystępną cenę. Na pewno tam wrócę.

Zdarza się że kolejce trzeba poczekać dłużej - jednak pacjentki nie są przyjmowane "na sztukę" i to jest duży plus. Pani doktor miła, zrobiła dokładny wywiad na pierwszej wizycie i przeprowadziła cytologię i USG z opisem tego co zobaczyła w obrazie i odpowiedziała na moje pytania. Nie czułam w ogóle skrępowania wizytą tak jak to się zdarzało u innych lekarzy ginekologów. Do domu wróciłam zadowolona z poczuciem że ktoś zadbał o moje kobiece sprawy

Rewelacyjna lekarka. Dba o pacjentkę, można o wszystko zapytać. Jestem jej ciężarną pacjentką, chodziłam wcześniej do dwóch innych, starszych wiekiem lekarzy, ale gdy moje znajome poleciły mi tę bardzo sympatyczną młodą panią doktor, to już na dobre u niej zostałam. Od początku ciąży jestem pod jej opieką, polecam wszystkim kobietom. Zawsze przyjmie pacjentkę, gdy coś się dzieje niepokojącego. Zawsze uśmiechnięta i niezwykle miła. Polecam również nastolatkom, które dotąd nie odwiedziły ginekologa, przy niej nie ma stresu. Osoba inteligentna, fachowa i wyrozumiała. Bada delikatnie, przy niej człowiek się nie denerwuje.

Moją pierwszą w życiu wizytę odbyłam u pani Joasi w gabinecie i muszę stwierdzić, że podeszła do zadania bardzo profesjonalnie. Jako nastolatka, zdążyłam już wielokrotnie usłyszeć opinie na temat jak nieprzyjemne i bolesne są wizyty u ginekologa i byłam przerażona. Jednak Pani doktor była bardzo delikatna, uśmiechnięta, życzliwa i wszystko mi wytłumaczyła. Niecodziennie spotykamy się z takim lekarzem. Polecam i naprawdę zachęcam by się umówić! Pozdrawiam :)

Doktor Asia wykryła u mnie mięśniaki na macicy. Ja byłam przerażona bo zawsze byłam okazem zdrowia. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła na czym polega problem, uspokoiła mnie, a potem przeprowadziła miomektomię. Guzki zostały usunięte tak, że teraz mogłam już zacząć starać się o dziecko :)

Byłam u trzech różnych lekarzy i żaden z nich nie potrafił dopasować mi odpowiednich tabletek. W końcu miałam dość. Zaczęłam szukać ponownie nowego ginekologa. I uwaga, teraz wiem, że już więcej szukać nie muszę ;) Doktor trafiła w 10 za pierwszym razem.

Byłam u Pani doktor po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona! Przesympatyczna, delikatna, taktowna a do tego wydaje się być bardzo kompetentna (szerzej ocenię to po kolejnych wizytach). Zleciła mi różne badania i wrócę do niej z wynikami. Zdam relację z kolejnej wizyty, ale po pierwszej mogę śmiało powiedzieć, że to najlepszy ginekolog u jakiego w życiu byłam, a mam prawie 30 lat.

Byłam u Pani doktor po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona!
Zleciła mi różne badania i wrócę do niej z wynikami.

Świetny lekarz. Pani Dr jest bardzo profesjonalna i kompetentna, a przy tym tak sympatyczna że wizyta u ginekologa to przyjemność. Pani Dr ma dużo cierpliwości do swoich pacjentów, odpowie na każde pytanie, nie ocenia, nie krzywi się, nie dziwi, stara się poradzić zaradzić problemom, uspokoi podniesie na duchu i wyjaśni, badanie jest delikatne. Ja ze swojej strony serdecznie polecam dr Górecką wszystkim paniom.

super lekarz - BARDZO POLECAM!!! Pani doktor prowadziła moją ciążę zawsze z troską i przejęciem wypowiadała się o dzieciątku, profesjonalnie i z przejęciem podchodziła do każdego problemu, a już po zakończeniu ciąży pokazała mi jak karmić dziecko piersią, zaoferowała swą pomoc i doradziła na jakie pozycje się zdecydować w sprawie wychowania dziecka. Prowadzenie następnej ciąży na pewno zdecyduję się powierzyć Pani doktor!!!

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani doktor. Jako jeden z nielicznych lekarzy rozpoznaje swoich pacjentów na korytarzu szpitala uniwersyteckiego, byłam pozytywnie zszokowana kiedy specjalnie do mnie przyszła do sali zapytać jak się czuję i poinformować mnie o dalszym postępowaniu. W pierwszej ciąży człowiek czuje się zagubiony więc to bardzo pomaga. I co jeszcze jest ważne że Pani doktor słucha a nie puszcza uwagi, obawy i pytania mimo uszu jak większość lekarzy. Idzie na jakość nie na ilość. Dziękuję

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

lek. med.