lekarz Jerzy Derkacz

Ortopeda, Traumatolog

2,5
2,9
2,4

Dzięki Panu Jerzemu błyskawicznie doszłam do siebie, choc wielu lekarzy, w związku z moją przypadłością nie dawało mi żadnych szans. Dziękuję mu za to. Świetny lekarz z bardzo dobrym i życzliwym podejściem do pacjenta

Pan Doktor podjął się mojego leczenia pomimo iż kilku wcześniejszych lekarzy nie dawało mi szans na powrót do pełnej sprawności fizycznej. Leczenie nie było krótkie ale przyniosło nadzwyczajne efekty. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Lekarz godny polecenia. Wdraża kompleksowe leczenie na najwyższym standardzie, posiada rozległą wiedzę medyczną. Warto mu zaufać w przypadku problemów zdrowotnych.

Polecam. Bardzo dobry specjalista, świetny kontakt z pacjentem. Leczenie było szybie przyjemne i co najważniejsze skuteczne.

Serdecznie polecam tego lekarza. Pełny profesjonalizm, wyleczył mnie z ciężkiego urazu stawu kolanowego. Dzięki niemu znów mogę uprawiać swój ukochany sport.

Serdecznie polecam usługi Pana Doktora. Dobre podejście do pacjenta, wysokie doświadczenie. Pan Doktor uprzejmy i kompetentny w mojej ocenie.

Człowiek nie powinien być lekarzem, a co dopiero orzekać w komisji o niepełnosprawności. Ulecza ludzi pytaniem co kogo boli... Po 3/4 życia ustalił lekki stopień, a miałem inny. Nagle ozdrowiałem, a prawda jest taka, że stan zdrowia jest jeszcze gorszy.

Czy ten lekarz orzeka w Gliwicach na Bojkowskiej bo specjalista z przychodni na podstawie dokumentacji medycznej w zaświadczeniu lekarskim napisał mi schorzenie ma charakter przewlekły i postępujący bark możliwości trwałego wyleczenia a on mi daje kartę parkingowa na rok czy się odwołać

Fatalny lekarz. Uraz mojego kolana diagnozował telepatycznie, jedyne badanie to proszę wyprostować i zgiąć nogę w kolanie. Ja jako laik z youtuba już wywnioskowałem że mogę mieć zerwane więzadło krzyżowe. Na moje pytanie czy jest uszkodzone więzadło odpowiedział stanowczo nie ( wszystko jest w porządku). Przepisał ortezę i powiedział, że mogę dalej uprawiać sport. Po wizycie u innego ortopedy i rezonansie magnetycznym okazało się, że mam zerwane więzadło krzyżowe przednie.