lekarz Jarosław Akman

1,9

Obawiam się, że negatywne komentarze wynikają tylko i wyłącznie z nagonki, bo w całej przychodni, w której pracował dr Akman, tylko on jedyny cieszył się zaufaniem pacjentów. Arogancja to zdecydowanie błędne określenie w stosunku do tego lekarza. Jest jednym nielicznych, który faktycznie wykonuje ten zawód z powołania. Sama korzystałam wielokrotnie z diagnoz wystawionych. Pomimo, że jest internistą udzielał bardziej kompleksowych porad niż lekarze specjaliści w danej tematyce. Lekarzy wystawiających negatywne opinie zapraszam do zaczerpnięcia choć minimum z podejścia dr Akmana, to nie będziecie musieli tracić czasu na wystawianie negatywnych opinii.

Nie rozumiem skąd te negatywne opinie, nie znam lepszego diagnosty w Trójmieście. Nie jest ciapciakiem to od razu niemiły? Człowiek ma niesamowitego nosa do diagnoz ciężkich utajonych przypadków np. WZJG czy zapalenie nerwu przedsionkowego. Ogromny szacunek do wiedzy tego Pana. Praktyk i teoretyk i dba o pacjenta. POLECAM!!!

Czytam i nie wierzę. Co za bzdury ludzie tu wypisują to brak słów. Chamski, niekompetentny? Nie wiem z kim Wam się pomylił doktor, ale to szczyt wypisywać takie głupoty. Ja bym się chciała za to dowiedzieć gdzie teraz doktor przyjmuje, skoro nie ma go już w starej przychodni?

Ten lekarz to jeden, wielki żart. Przyjął mnie na dyżurze (nocna i świąteczna opieka medyczna) i miał pretensje, ze w ogóle przyjechałem na dyżur nocny (mimo wysokiej temperatury, silnego kaszlu i mocnego bólu gardla). Do tego zapytal mnie, JAKI MAM KASZEL (od kiedy lekarz sam nie ocenia rodzaju kaszlu, tylko pyta o to pacjenta?). Cały czas miał pretensje i był obrażony o to, ze przyjechałem, powiedział, ze powinienem sam leczyć sie w domu (w takim razie, po co w ogóle jest nocna obsluga chorych?). Masakra...nie polecam nikomu, tak to jest, kiedy znajdzie sie zła osoba na złym stanowisku...tylko dla pieniędzy:)

Nigdy nie byłam u gorszego lekarza. Poszłam na wizyte na nocna opiekę, Akman przyszedł obrażony na cały świat, ze musi tam być. Na wizycie był chamski i opryskliwy 2! Razy odebrał telefon (dodatkowo mil włączony głos) o jak gdyby nic rozmawiał o tym, ze jeszcze jest w pracy. Następnym razem będę wolała umrzeć niż do niego pójść ! Wstyd, ze tacy ludzie zostają lekarzami, ba, wstyd, ze w ogóle istnieją takie nieszanujacych innych ludzi osoby!

Lekarz z wybujałym ego. Zignorował wszystko co mówiłam o swoim dziecku. Nabijał się ze mnie mówiąc, że jestem przewrażliwioną mamuśką, zanim zbadał dziecko. Brzydko skomentował lekarza, który tego samego dnia rano zapisał dziecku leki, po czym zapisał te same pod inną nazwą. Byłam przerażona, bo dziecku wracała wysoka temperatura 1,5 h po podaniu środków przeciwgorączkowych, a wcześniej miewało drgawki. Pan doktor w niczym mi nie pomógł. Od początku wizyty, kiedy wypowiedział pierwsze zdania chciałam jak najszybciej wyjść od niego z gabinetu. Zdecydowanie nie polecam

Się nadaje ,ale na statystę do paradokumentu np."szpital" Się nadaje ,ale na statystę do paradokumentu np."szpital" Się nadaje ,ale na statystę do paradokumentu np."szpital" Się nadaje ,ale na statystę do paradokumentu np."szpital" Się nadaje ,ale na statystę do paradokumentu np."szpital"

Się nadaje ,ale na statystę do paradokumentu np."szpital"

Ten ,,pseudo,,lekarz nie nadawalby sie nawet do pomocy biednym zwierzeta a co tu mowic o pacjentach chyba w koncu przelozeni tej porazki powinni sie troche zainteresowac praca jaka wykonuje i w jaki sposob a jesli sie nie nadaje to niech idzie na zielona trawke.Jedna wielka kpina,trzeba chyba do funduszu lub izby lekarskiej napisac.Taka jego fizjonomia jaki i z niego lekarz.Masakra

Chamski i bezczelny. Kultury osobistej ani trochę. Ma pretensje że musi badać pacjentów na dyżurze gdyż nie siedzi w gabinecie lekarskim dla przyjemności tylko dlatego że musi. Nie polecam.

Bardzo nieuprzejmy lekarz. Obrażony i wielce niezadowolony z przyjmowania pacjentów na nocnym dyżurze. W jego mnienaniu tam nie powinno się przyjeżdżać, tylko samemu się leczyć. W sposób komiczny i prześmiewczy prowadził rozmowę, nabijając się ze wszystkiego. Nie polecam. Ten Pan wolontariacko dyżuru tam nie pełni, sam wybrał taki zawód.