Dodaj opinię Umów wizytę

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu
Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie,
aktualnie w trakcie studiów doktoranckich, młodszy
asystent w Klinice Ginekologii i Onkologii UJ CM,
w trakcie specjalizacji z zakresu położnictwa i ginekologii, członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Zainteresowania oraz praca zawodowa skupiają się
głównie wokół zagadnień związanych z profilaktyką
i leczeniem schorzeń narządu rodnego oraz diagnostyką ultrasonograficzną (certyf...

Przy porodzie potrafi wykazać się prawdziwym opanowaniem, dodaje otuchy i sprawia, że kobieta w tym ciężkim momencie czuje się po prostu bezpiecznie. Miałam ciążę zagrożoną i umierałam ze strachu. Wtedy przyszła Pani Iwona i wszystko się zmieniło. Urodziłam piękne i zdrowe dziecko.

Ja trafiłam ze sprawą z zakresu ginekologii estetycznej. Kiedyś bardzo wstydziłam się tego jak wyglądam tam na dole i nie sądziłabym nawet, że kiedykolwiek będę o tym pisać. Teraz problem mam już daleko za sobą i z dumą piszę o swojej przemianie. Problemem były zbyt duże wargi sromowe. Teraz z pomocą Pani Iwony, mogę cieszyć się pięknym wyglądem tam na dole. Bardzo polecam!

Przemiła, świetna i bardzo ludzka pani doktor. Traktuje pacjentki indywidualnie i interesuje się każdym problemem. Miałam ciężką sytuację, ale dzięki niezwykle życzliwej postawie pani doktor, rozmowie w obecności męża w trakcie której wyjaśniła wszystko, przeżyłam to najłagodniej, jak się dało. Życzyłabym sobie, by każdy lekarz w ten sposób podchodził do pacjenta i tak chciał pomóc. DZIĘKUJĘ :)

Mam szczęście, że trafiłam na tę Panią. Stresowałam się wizytą całkiem niepotrzebnie. Atmosfera była bardzo przyjazna, Pani doktor uśmiechnięta, bardzo sympatyczna, delikatna, chętna do pomocy i odpowiedzi na pytania. Wszystko po ludzku wytłumaczyła i objaśniła na czym będzie polegać leczenie. Na pewno tam wrócę, super lekarka.

Panią doktor mogę polecić z czystym sumieniem każdej kobiecie ! Jest kompetentna, rzeczowa, delikatna. Pani Iwona ma świetne podejście do pacjentek . Zawsze serdeczna , pomocna i profesjonalna, w swoją prace wkłada serce . Oby było więcej takich lekarzy :)

Trafiłam w życiu na różnych ginekologów. Zawsze coś było nie tak. Dopiero Pani Iwona jest lekarzem, do którego przyszłam i już za pierwszym razem wiedziałam, że przyjdę znowu. Chodzę do tej Pani już 6 miesięcy i nie planuję żadnej zmiany

Pani doktor jest świetnym lekarzem ! Prawidłowa diagnoza i szybko wprowadzone leczenie sprawiły, że dziś jestem zdrowa :) Miła, kompetentna, odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy co robi podczas badania. Wszystko na plus.

Pani Iwona poprowadziła moją ciążę. Podeszła do sprawy baaardzo profesjonalnie, pilnowała wszytskich terminów, badań, zadbała o mnie jak jeszcze nigdy żaden lekarz. Teraz cieszę się pięknym i zdrowym dzieckiem :)

Gorąco polecam Panią doktor. Wizyta bez czekania w kolejce, miła atmosfera i ciepła. Trafna diagnoza, delikatne i bezbolesne badanie. Polecam wszystkim kobietom!

Pani Doktor jest bardzo miła, rzeczowa i delikatna. Wszystko tłumaczy, przeprowadza wywiad, uważnie słucha co pacjentka ma do powiedzenia.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog estetyczny Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

lek. med.