Internista Poznań

- 655 lekarzy
Internista Poznań lekarz Marek Poniżyński

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Częstoskurcze to dolegliwość, która w mojej rodzinie dotyka połowę osób. U mnei jednak okazała się bardziej nasilona, zwłaszcza, gdy w moim zyciu pojawily sie stresy i szybsze tempo. Udałam się do doktora Poniżyśkiego i powiem szczerze, że jestem zachwycona nie tylko leczeniem ale i jego osobą :)
Opinia dodana przez: Weronika Jackowiak
Internista Poznań lek. med. Justyna Okupniak

lek. med. Justyna Okupniak

Internista, Dietetyk

liczba opinii: 1

wizyta już od 100
+2 więcej

Poznański Ośrodek specj. Usług
ul.serbska
61-696 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Fantastyczny lekarz. Patrzy na pacjenta całościowo. Mam do niej pełne zaufanie. Jest bardzo dociekliwa. Ponadto najpierw zawsze stosuje naturalne metody leczenia. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna
+1 więcej

Gabinet
Szewska 5/6
Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Pierwszy lekarz rodzinny, którego mogę nazwać kompetentnym. Kolejki do niej zawsze sa horrendalne, rejestracja graniczy z cudem, opóźnienia w przyjęciach sięgają 40 minut. Dlaczego? Nie patrzy na zegarek, nie "odhacza" pacjentów, z każdym porozmawia, poświęca mu czas. Tłumaczy, co się dzieje, z czego może dany objaw wynikać, z czym to może być powiązane. Wypisuje skierowania na badania. Analizuje. Hmmm... traktuje chorego podmiotowo, nie przedmiotowo. Człowiek od razu wychodzi z gabinetu ...
Opinia dodana przez: M.

Pro Fizjo
Wyspiańskiego 10
60-749 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz,jest bardzo uprzejmy,miły i ma wyjątkowy szacunek dla pacjentów.Bardzo rzadko spotyka się tak kompetentnego i taktownego lekarza.
Opinia dodana przez: Barbara

Gabinet
Wiślana 36a
60-401 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz, sztuka lekarska jest jego pasją.Chyba nic nie trzeba dodawać.Prawdziwy lekarz z powołania, to naprawdę rzadkość.
Opinia dodana przez: Wiesław

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor strasznie sympatyczna, uprzejma i skupiona :) Osłuchuje, myje ręce po np. obmacywaniu szyi... Pyta o dolegliwości, tłumaczy wyniki, nie naciąga na częste wizyty i niepotrzebne badania, tłumacząc co i po co trzeba powtórzyć. Trafnie dobrała mi leki, więc już po miesiącu efekt był zadziwiający ! Pani dr jest dość młoda ale niezwykle kompetentna i godna zaufania. Cieszę się, że do Pani trafiłam, choć był to czysty przypadek. POLECAM ...
Opinia dodana przez: ef

Gabinet
Żorska 38a
61-345 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz przez duże l i....człowiek przez duże c. Dość długo byłam pacjentką Pani Dr. i lepszego lekarza nie spotkałam już nigdy potem (lata 1999/2003)
Opinia dodana przez: Maria

Gabinet
ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
TO WSPANIAŁY LEKARZ MIAŁAM PROBLEM Z SERDUSZKIEM I POJECHAŁAM DO DOKTORA OD RAZU POSTAWIŁ PRAWIDŁOWĄ DIAGNOZĘ JESTEM JUŻ PO ABLACJI I MOGĘ NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ JUTRO JADĘ NA KONTROLĘ BARDZO POLECAM.
Opinia dodana przez: chmiel123
+1 więcej

IATER Praktyka Lekarska

Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Bezpośredni. Skuteczny. Mówi prawdę w sposób który nie boli. Młody lekarz ze starej szkoły medycyny - kompetentny i oddany swojej pracy. Mojej Mamie przedłużył życie o ponad rok choć inni dawali jej tylko kilka tygodni. Prowadził Ją do ostatnich chwil i sprawił, że się tak nie bała, a mnie bolało spokojniej. Można mu zaufać. Jestem Mu wdzięczna. Grażyna Mikulicz
Opinia dodana przez: Anonim

Pro Fizjo
Wyspiańskiego 10
60-749 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Najlepszy lekarz internista z jakim się spotkałam, nie bagatelizuje żadnego problemu, wszystko tłumaczy i wyjaśnia - do tego ma wielką cierpliwość :)
Opinia dodana przez: Anonim

Interniści w PoznaniuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat