Internista Poznań

- 655 lekarzy

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Gajowa 3
60-815 Poznań

Średnia ocen: 4,6/5
Tak wspaniałego lekarza szybko się nie znajdzie, bardzo kompetentny umie pacjentowi przedstawić tłumaczyć chorobę i metody leczenia że przed zabiegiem nie ma lęku

Wspaniały lekarz szybko drugiego takiego się nie znajdzie, bardzo kompetentny,przystępny, umie wspaniale wytłumaczyć
przebieg zabiegu daje przykłady że pojęcia medyczne są bardzo zrozumiale, i idąc na zabieg nie ma lęku " co ...
Opinia dodana przez: Anonim
Internista Poznań lekarz Marek Poniżyński

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Częstoskurcze to dolegliwość, która w mojej rodzinie dotyka połowę osób. U mnei jednak okazała się bardziej nasilona, zwłaszcza, gdy w moim zyciu pojawily sie stresy i szybsze tempo. Udałam się do doktora Poniżyśkiego i powiem szczerze, że jestem zachwycona nie tylko leczeniem ale i jego osobą :)
Opinia dodana przez: Weronika Jackowiak
Internista Poznań lek. med. Justyna Okupniak

lek. med. Justyna Okupniak

Internista, Dietetyk

liczba opinii: 1

wizyta już od 100
+2 więcej

Poznański Ośrodek specj. Usług
ul.serbska
61-696 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Fantastyczny lekarz. Patrzy na pacjenta całościowo. Mam do niej pełne zaufanie. Jest bardzo dociekliwa. Ponadto najpierw zawsze stosuje naturalne metody leczenia. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna
+1 więcej

Gabinet
Szewska 5/6
Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Pierwszy lekarz rodzinny, którego mogę nazwać kompetentnym. Kolejki do niej zawsze sa horrendalne, rejestracja graniczy z cudem, opóźnienia w przyjęciach sięgają 40 minut. Dlaczego? Nie patrzy na zegarek, nie "odhacza" pacjentów, z każdym porozmawia, poświęca mu czas. Tłumaczy, co się dzieje, z czego może dany objaw wynikać, z czym to może być powiązane. Wypisuje skierowania na badania. Analizuje. Hmmm... traktuje chorego podmiotowo, nie przedmiotowo. Człowiek od razu wychodzi z gabinetu ...
Opinia dodana przez: M.

Pro Fizjo
Wyspiańskiego 10
60-749 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz,jest bardzo uprzejmy,miły i ma wyjątkowy szacunek dla pacjentów.Bardzo rzadko spotyka się tak kompetentnego i taktownego lekarza.
Opinia dodana przez: Barbara

Gabinet
Wiślana 36a
60-401 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz, sztuka lekarska jest jego pasją.Chyba nic nie trzeba dodawać.Prawdziwy lekarz z powołania, to naprawdę rzadkość.
Opinia dodana przez: Wiesław

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor strasznie sympatyczna, uprzejma i skupiona :) Osłuchuje, myje ręce po np. obmacywaniu szyi... Pyta o dolegliwości, tłumaczy wyniki, nie naciąga na częste wizyty i niepotrzebne badania, tłumacząc co i po co trzeba powtórzyć. Trafnie dobrała mi leki, więc już po miesiącu efekt był zadziwiający ! Pani dr jest dość młoda ale niezwykle kompetentna i godna zaufania. Cieszę się, że do Pani trafiłam, choć był to czysty przypadek. POLECAM ...
Opinia dodana przez: ef

Gabinet
Żorska 38a
61-345 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz przez duże l i....człowiek przez duże c. Dość długo byłam pacjentką Pani Dr. i lepszego lekarza nie spotkałam już nigdy potem (lata 1999/2003)
Opinia dodana przez: Maria

Gabinet
ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
TO WSPANIAŁY LEKARZ MIAŁAM PROBLEM Z SERDUSZKIEM I POJECHAŁAM DO DOKTORA OD RAZU POSTAWIŁ PRAWIDŁOWĄ DIAGNOZĘ JESTEM JUŻ PO ABLACJI I MOGĘ NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ JUTRO JADĘ NA KONTROLĘ BARDZO POLECAM.
Opinia dodana przez: chmiel123
+1 więcej

IATER Praktyka Lekarska

Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Bezpośredni. Skuteczny. Mówi prawdę w sposób który nie boli. Młody lekarz ze starej szkoły medycyny - kompetentny i oddany swojej pracy. Mojej Mamie przedłużył życie o ponad rok choć inni dawali jej tylko kilka tygodni. Prowadził Ją do ostatnich chwil i sprawił, że się tak nie bała, a mnie bolało spokojniej. Można mu zaufać. Jestem Mu wdzięczna. Grażyna Mikulicz
Opinia dodana przez: Anonim

Interniści w PoznaniuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat