Internista Gdańsk

Internista Gdańsk lek. med. Grzegorz Korejwo

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Pan Doktor Korejwo to wyśmienity specjalista - nic dodać nic ująć - zresztą jak wiadać po opiniach, nie tylko ja zawdzięczam mu zdrowe życie!
Opinia dodana przez: Czarek
Internista Gdańsk lek. med. Anita Tarnowska

lek. med. Anita Tarnowska

Internista, Endokrynolog

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)
Opinia dodana przez: aga
Internista Gdańsk dr n. med. Krzysztof Szyndler

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Oddany dla pacjenta lekarz . Świetny specjalista , który ciągle się edukuje . Opiekował się mną po operacji i również wielokrotnie pomagał po operacji . Polecam jeśli chcesz mieć dobrego , oddanego i dobrze się znającego na swojej pracy lekarza.
Opinia dodana przez: Jan

Choroby zakaźne, Internista

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Mam poważne schorzenie wątroby. Do Pani ordynator chodzę od 9 lat ale odkąd dowiedziałem się że Pani ordynator przyjmuje prywatnie i na dodatek mogę napisać opinie nie zwlekałem by poinformować ludzi szukających najlepszego specjalisty chorób wątroby.Dzięki determnacji Pani doktor doboru odpowiedniego leczenia mogę w miarę normalnie funkcjonować.Pani doktor mimo mojej beznadziejnej zdrowotnej sytuacji nie przekreśliła mnie wspierała duchowo i medycznie, starała się naprawdę bardzo. Jestem człowiekiem zamożnym próbowałem różnych środków ...

Nadmorskie Centrum Medyczne
ul. Gdyńska
Gdańsk

Wspaniały lekarz, kompetentny i bardzo miły dla pacjentów, wysłucha każdego i zawsze z uśmiechem, nie spotkałam się z tym żeby kogoś odesłał z kwitkiem. Jestem pacjentką doktora od 16 -stu lat i bardzo wiele mu zawdzięczam, pomógł mi nie raz i zawsze Jego diagnoza jest trafna. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak dobrego, kompetentnego i ludzkiego lekarza. Wszystkim życzę takiego wspaniałego doktora.
Opinia dodana przez: Jadwiga

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

Świetny lekarz - bardzo kompetentny, uprzejmy i życzliwy, olbrzymia wiedza a do tego kultura osobista, bardzo zainteresowany przebiegiem i efektami kuracji pacjenta. Gdyby każdy lekarz był taki, chorowanie stałoby się przyjemnością!
Opinia dodana przez: Zygmunt

Gdańsk

Doktor rewelacyjna,bardzo dokładna i cierpliwa, pełna ciepła i
bardzo wyrozumiała. Gorąco polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Pacjent z Gdyni

Gdańsk

Bardzo dobry lekarz nie ignoruje pacjentow,szkoda,że odchodzi z przychodni Brzeźno.Moja ocena to 5.Rzyczyła bym sobie więcej takich specjalistòw i bardzo dobrych ludzi jak pani doktor.
Opinia dodana przez: Franek

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej : lekarza Wojciecha Zapaśnika . Pomógł mi
przedłużyć życie w lepszym zdrowiu i dał siłę patrzeć w przyszłość . Dziękuję !
Opinia dodana przez: Teresa Sz.

Interniści w Gdańsku