Internista Białystok

Białystok

Wspaniały lekarz,wg mnie najlepszy kardiolog! Ogromna wiedza,a przy tym absolutnie idealne podejście do pacjenta. Bardzo miły i uprzejmy,potrafi dokładnie wszystko wyjaśnić.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Hanna Ziętkowska

Lekarz rodzinny, Internista

Gajowa 64a/159
15-794 Białystok

bardzo kompetentna osoba, trafione rozpoznania sympatyczna, przemiła , kontaktowa i co bardzo ważne świetnie organizuje swoją pracę - nie trzeba siedzieć godzinami pod gabinetem

ulica Hoża 16
15-235 Białystok

Mój pierwszy kontakt z Panem Docentem nastąpił w Centrum Medycznym Nowe Miasto Osteo-Medic s.c. ul. Wiejska 81 - trafiłem ze skierowaniem pilnym. Po dwóch tygodniach głodówki , a w ostatnim tygodniu i bez przyjmowania płynów gdyż wszystko zwracałem , ze stanem zapalnym płuc w trakcie chemioterapii. W kolejce na umówione wizyty oczekiwało kilkanaście osób - jednak Pan Docent gdy zapoznał się z rozpoznaniem i widząc mój stan przyjął mnie niezwłocznie ...
Opinia dodana przez: Jacek

ulica Sienkiewicza Henryka 79 A/307
15-003 Białystok

Super kompetentna pani doktor u której już parę lat się leczę na cukrzycę i mogę ją każdemu polecić.

Przychodnia Lekarskiej Specjalistycznej Spółdzielni Pracy ''Eskulap''
Białówny 9 / 1
15-000 Białystok

Naprawdę wspaniały i mądry Lekarz. Skutecznie leczy, dobrze leczy. Ufam Mu już z 20 lat i polecam każdemu kto ma problemy z sercem i nadciśnieniem.
Opinia dodana przez: Alina

ul. Młynowa 17/10
15-404 Białystok

Dla mnie Pani Doktor jest przykładem lekarza doskonałego,pod każdym względem. Leczy mnie od kilku lat z bardzo dobrymskutkiem.Pełnyprofesjonalizm,wiedza,tłumaczenie istoty choroby i jej leczenia,a przy tym wysoka kultura i łagodność sprawiają ,że z każdej wizyty wychodzę doładowany optymizmem i dobrą energią.Dziękuję serdecznie Pani Doktor Annie za wszystko i polecam Jej opiekę wszystkim zainteresowanym.
Opinia dodana przez: Mirosław

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
ulica Fabryczna 27
15-471 Białystok

BARDZO DOBRA,KONKRETNA PANI DOKTÓR.STAWIA TRAFNĄ DIAGNOZĘ ORAZ JEST BARDZO MIŁA I KONTAKTOWA.BADANIA PRZEPROWADZA KOMPLEKSOWO.BARDZO POLECAM.KRYSTYNA M.
Opinia dodana przez: KRTYSTYNA

Dzina Droń-Domańska

Lekarz rodzinny, Internista

Gabinet Internistyczny O Profilu Kardiologicznym Droń-Domańska Dzina

Białystok

Lekarka o wielkim sercu i niezwykłym poświeceniu pacjentom. Walczy jak lwica o ludzi, by nikt na jej dyżurze nie umarł. Pomaga ludziom bezinteresownie.
Opinia dodana przez: Eny

NZOZ Poradnia Rodzinna Bogumiła Augustynowicz
Baranowicka 113
15-501 Białystok

Bardzo dobry lekarz.Pani Dr zawsze wszystko wytlumaczy
Jest uprzejma i dokladnie wyslucha pacjenta .Polecam w 100 %

Al. Piłsudskiego Józefa 12/35
15-445 Białystok

Dr Krzysztof Kowal to wspaniały lekarz, konkretny, zdecydowany, świetny specjalista. Leczę się u niego od kilku lat (choruję na astmę oskrzelowa) i od kiedy los szczęśliwie zetknął mnie z Panem Kowalem wiem jak obchodzić się z moją chorobą. Cierpliwość, wyrozumiałość i przede wszystkim przeogromna wiedzą pana doktora to jego atuty. Nie wyobrażam sobie innego lekarza do którego mogłabym udać się ze swoją chorobą, a proszę mi wierzyć, że w poszukiwaniu ...
Opinia dodana przez: Anna

Interniści w Białymstoku