Filtruj terminy

Hepatolog Wrocław

Specjalistyczne Centrum Medyczne INTERMEDIS
ulica Długosza 4
51-162 Wrocław

Super lekarz, wyslucha, poswięca tyle czasu ile potrzeba a nie jak inni lekarze 5 min i po wizycie. Doktor bardzo mi pomógl w mojej chorobie
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Grzegorz Madej

Choroby zakaźne, Hepatolog

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED"Sp z o.o.
ulica Bończyka 20
51-138 Wrocław

U p.Madeja lecze sie od 4 lat na marskosc watroby i zylaki przelyku.Wczesniej leczylem sie w niemczech ale dr.Madej jest o klase lepszym specialista.Jest lekarzem z powolania z ogromna wiedza i ludzkim podejsciem do chorego.Dzieki Niemu jeszcze zyje.
Opinia dodana przez: jozef

dr n. med. Patryk Smoliński

Gastrolog, Internista

Prywatna Praktyka, ul.Róży Wiatrów 9a

Wrocław

super lekarz, bardzo szybko postawił diagnozę, jakie badania zrobić natychmiast. 4tyg.póżniej byłam po operacji nowotwór złośliwy jelita grubego,wszystko spokojnie tłumaczył,choć,jak dowiedziałam się o nowotworze nie byłam łatwą pacjętką, nie musiał mi tłumaczyć,bo to nie jego specjalizacja ale doprowadził do końca.wcześniej nie byłam jego pacjętką,więc wiem że jest b.dobrym specjalistą i człowiekim,pozdrawiam,oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: MIRKA

Szpital im. J. Gromkowskiego
Wrocław

Lekarka, u której wizyta ogranicza się do wypisania skierowania do szpitala. Czy chodzi o leczenie, czy o badania - tylko skierowanie i następny z głowy. W czasie obmacywania brzucha pozwala sobie na nieuprzejme uwagi w stylu "przez ten tłuszcz nie czuję wątroby". O dostaniu skierowania na rezonans czy tomograf można zapomnieć, kłamie prosto w oczy, że nie może takiego skierowania wypisać, a przy próbie dyskusji na ten temat staje się ...

Szpital im. J. Gromkowskiego
Wrocław

Lekarz nie godny polecenia, interesowała go tylko moja praca i zarobek i tak na każdej wizycie .Mało co mówił o mojej chorobie praktycznie nic nie wiem ,przepisal lek na cholesterol i to wszystko w jednym miesiącu wydalam u niego 1200 zl.
Opinia dodana przez: Dracha

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego