Filtruj terminy

Hepatolog Warszawa

Hepatolog Warszawa dr n. med. Jan Gietka

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Świetny i przede wszystkim ma czucie medyczne. Tego nie da się wyuczyć, to trzeba mieć w genach.
Uprzejmy, grzeczny,rzeczowy.

Internista, Hepatolog

wizyta już od 150

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137

Nie ma słów, którymi mógłbym wyrazić wdzięczność za profesjonalizm, szacunek, czas i skrupulatność w podejściu do pacjenta. Cały oddział hepatologii szpitala MSW w Warszawie działa świetnie, ale Pani Doktor jest po prostu wzorowa pod każdym względem: zawsze ma czas dla pacjenta, zawsze wszystko dokładnie wyjaśni i upewni się, że została właściwie zrozumiana, ma wiedzę, ale też słucha pacjenta. Ogromny szacunek! Żeby wszyscy ludzie tak traktowali swoją pracę!
Opinia dodana przez: Kuba

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Takich lekarzy w tym kraju brakuję. Coś niesamowitego. Tak kompetentnego i miłego lekarza to nigdy nie spotkałem. Po 2 letnich wizytach w poradni hepatologicznej w szpitalu MSWIA na ulicy Wołoskiej w Warszawie, zostało stwierdzone stłuszczenie wątroby. Aby potwierdzić diagnozę zostałem skierowany na biopsję wątroby. Przyjął mnie dr Klapaczyński. Od pierwszego momentu roztacza wrażenie osoby fachowej. Przeprowadził ze mną krótki wywiad, pokrótce wytłumaczył na czym polega ten zabieg i po co ...

Przychodnia Chorób Wątroby Hepatolodzy
Kępna 2

Kompetentny lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta, cierpliwie tłumaczy stan zdrowia i przypuszczalną przyczynę choroby. Nie spieszy się. Polecam.
Opinia dodana przez: Miłka

Wojewódzki Szpital Zakaźny

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Cierpliwa, wyrozumiała, tłumaczy wszystko, aż pacjent pozbędzie się wątpliwości.
Opinia dodana przez: Maria

racławicka 132 b

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

racławicka 132 b

Po stwierdzeniu u mnie HCV i po wycięciu woreczka, trafiłem pod opiekę pani doktor Cybuli w ramach przychodni LuxMed. Przeprowadziła mnie przez całą procedurę przygotowawczą do przeszczepu wątroby. Wykazała wielką kompetencję i życzliwość. W każdym przypadku, gdy było to konieczne, organizowała moją hospitalizację w Szpitalu Zakaźnym. Zawsze bardzo skutecznie wspierała mnie psychicznie. Oprócz tego pomogła mojej krewnej, u której również stwierdzone zostało zapalenie wątroby typu C, wykonując dla niej biopsję ...

racławicka 132 b

Super podejście do pacjenta!
Kompleksowy wywiad, przystepne wyjaśnienie leczenia, odpowiadanie na pytania z uśmiechem. Chciałabym zawsze trafiać na taki profesjonalizm i uprzejmość w placówkach NFZ.
Jestem wdzięczna za pomoc lekarską i pozytywne nastawienie, które w szpitalu było szczególnie ważne.
Opinia dodana przez: Monika

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137

Do dr Gietki trafiłem po dwoch latach leczenia łuszczycowego zapalenia stawów. W tym czasie poruszałem się już z ogromnym trudem o kulach, miałem przykurcze w kolanach i chociaż mam dopiero 38 lat szykowałem sie na rentę. Dr Gietka zmienił leczenie, usunął wodę z kolan już na pierwszej wizycie! Skierował mnie na rehabilitacje. Wszystko się niewiarygodnie poprawiło. Cofnęły się przykurcze kolan. Zacząłem niemal normalnie chodzić! Pan Doktor jest genialny!
Dodatkowo każda ...
Opinia dodana przez: Alexander