Hepatolog

Hepatolog Warszawa dr n. med. Jan Gietka

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Świetny i przede wszystkim ma czucie medyczne. Tego nie da się wyuczyć, to trzeba mieć w genach.
Uprzejmy, grzeczny,rzeczowy.

Internista, Hepatolog

wizyta już od 150

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137

Nie ma słów, którymi mógłbym wyrazić wdzięczność za profesjonalizm, szacunek, czas i skrupulatność w podejściu do pacjenta. Cały oddział hepatologii szpitala MSW w Warszawie działa świetnie, ale Pani Doktor jest po prostu wzorowa pod każdym względem: zawsze ma czas dla pacjenta, zawsze wszystko dokładnie wyjaśni i upewni się, że została właściwie zrozumiana, ma wiedzę, ale też słucha pacjenta. Ogromny szacunek! Żeby wszyscy ludzie tak traktowali swoją pracę!
Opinia dodana przez: Kuba
Hepatolog Łódź lek. med. Justyna Ciupińska

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Łódź

Pani doktor w sposób wyczerpujący udzieliła informacje o diagnozie i sposobie leczenia . Osoba bardzo miła i sympatyczna,posiadająca bardzo dużą wiedzę . Dziękuję z pomoc,wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: marta

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Takich lekarzy w tym kraju brakuję. Coś niesamowitego. Tak kompetentnego i miłego lekarza to nigdy nie spotkałem. Po 2 letnich wizytach w poradni hepatologicznej w szpitalu MSWIA na ulicy Wołoskiej w Warszawie, zostało stwierdzone stłuszczenie wątroby. Aby potwierdzić diagnozę zostałem skierowany na biopsję wątroby. Przyjął mnie dr Klapaczyński. Od pierwszego momentu roztacza wrażenie osoby fachowej. Przeprowadził ze mną krótki wywiad, pokrótce wytłumaczył na czym polega ten zabieg i po co ...

dr n. med. Zofia Michalska

Choroby zakaźne, Internista

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Mam poważne schorzenie wątroby. Do Pani ordynator chodzę od 9 lat ale odkąd dowiedziałem się że Pani ordynator przyjmuje prywatnie i na dodatek mogę napisać opinie nie zwlekałem by poinformować ludzi szukających najlepszego specjalisty chorób wątroby.Dzięki determnacji Pani doktor doboru odpowiedniego leczenia mogę w miarę normalnie funkcjonować.Pani doktor mimo mojej beznadziejnej zdrowotnej sytuacji nie przekreśliła mnie wspierała duchowo i medycznie, starała się naprawdę bardzo. Jestem człowiekiem zamożnym próbowałem różnych środków ...

Klinika Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych

Gdynia

Świetny lekarz fachowiec, leczę się u Pani doktor już bardzo długo i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak wspaniałego lekarza.
Opinia dodana przez: Gosia O.

prof. dr hab. n. med. Marta Wawrzynowicz-Syczewska

Choroby zakaźne, Transplantolog

Szpital arkońska

Szczecin

Wspaniala lekarz! Pytalismy o gabinet prywatny, ale podobno nie przyjmuje nigdzie. Nam poswiecila czas w swojej pracy w szpitalu jak szukalismy pomocy. Mila i cierpliwa, wzbudzila nasze zaufanie

Przychodnia Chorób Wątroby Hepatolodzy
Kępna 2

Kompetentny lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta, cierpliwie tłumaczy stan zdrowia i przypuszczalną przyczynę choroby. Nie spieszy się. Polecam.
Opinia dodana przez: Miłka

lekarz Monika Karlikowska

Pediatra, Onkolog

Zabrze

Cudowna, wspaniała, uśmiechnięta i niezwykle miła pani doktor, pomijam już wygląd, bo dużo by pisać..byłem mega zadowolony:)

Wojewódzki Szpital Zakaźny

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Cierpliwa, wyrozumiała, tłumaczy wszystko, aż pacjent pozbędzie się wątpliwości.
Opinia dodana przez: Maria