lekarz Henryk Reut

Neurolog

3,5

Na razie mam mieszane uczucia??? Jest uprzejmy i.....to chyba na dzień dzisiejszy tyle. Fachowość - nie wiem????? Zobaczymy co czas pokaże. Wyniki badań zadecydują o podjęciu leczenia, mam nadzieję, że będzie trafne (wtedy napiszę opinię na 100%). W dzisiejszych czasach lekarze traktują nas chyba jako zło konieczne.

W dzisiejszych czasach lekarze traktują nas chyba jako zło konieczne.

Pan doktor Henryk Reut jest lekarzem bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem . A podejćie ma bardzo dobre do swoich pacjętów . Jak robi badanie neurologiczene to jest fakt że bada dodakładnie i jest dodakładny i staranny w badaniu. Pomógł mi wyleczyć padaczkę i super lekarzem bo umie dobrac odpowiednie leki co do danego pacjenta. Fakt jest taki że ma duże doświaczenie medyczne. Polecam tego lekarza.