Filtruj terminy

Hematolog Wrocław

Wrocław

Serdecznie polecam Pana Profesora bardzo bardzo miły i sympatyczny, odpowiada na każde pytanie i jest bardzo skupiony i zaangażowany w sprawy pacjentów i pacjentek. Pan Profesor na pewno pomoże. Ponadto nie trzeba długo czekać na wizytę . Serdecznie polecam wspaniały przy pierwszej wizycie.
Opinia dodana przez: jmaksymowicz

ZOZ
Pastera
Wrocław

Świetny specjalista i szlachetny człowiek. Oprócz fachowej wiedzy, ma odpowiednie podejście do pacjenta - słucha i informuje. Poza tym, ma wysoki poziom kultury osobistej. Serdecznie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Luiza

Dobrzyńska
Wrocław

To lekarz z powołania. Wszystkim pacjentom życzę takiego lekarza prowadzącego. Ma niesamowitą pamięć i po kilku miesiącach pamięta szczegóły z życia pacjenta. Potrafi SŁUCHAĆ i zawsze dobrze doradzi. Leki wybiera niedrogie, ale skuteczne.
Opinia dodana przez: Jax

Klinika Chorób Wewnętrznych, Zawodowych i Nadciśnienia Tętniczego
Pasteura 4
50-367 Wrocław

Najlepszy lekarz jakiego znam. Kompetentny, bezinteresowny, uczynny, motywujący do walki i z wyjątkowym poczuciem humoru

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

potraktowana byłam przez hematologa przy ul. Grabiszyńskiej okropnie jak intruz. Szłam do lekarza z mieszanymi uczuciami , jak mnie potraktuje. Zostałam zaskoczona bardzo pozytywnie. Wrócił mi chęć do życia, wytłumaczył na czym polega moja choroba,co w przyszłości może mnie czekać.Idę na następna wizytę z pełnym zaufaniem.

VITA

Wrocław

Dobry lekarz schowal się bo może ma już dość chorych pacjentow.A byli pacjenci czekaja na objawienie.
Opinia dodana przez: jacek

ulica Wybrzeże Wyspiańskiego 37/4
50-370 Wrocław

lekarz z powolania tak wkrocie mozna opisac pania profesor. Fachowo i rzetelnie podchodzi do pacjenta, ma dla niego czas
Opinia dodana przez: kuba

Szczytnicka 28 (Aaris) lok. 1
50-382 Wrocław

Ponad 20 lat chodziłam po lekarzach, aż nareszcie Pani dr.Wąs odkryła przyczynę moich okropnych dolegliwości. Jest bardzo kompetentna, cierpliwa i życzliwa.Dawno nie natrafiłam na tak wspaniałego lekarza!!!!!!!!!

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C