Filtruj terminy

Hematolog Szczecin

Świetny lekarz, baardzo przyjacielski człowiek:) Kompetentna, miła, uśmiechnięta, zawsze łagodna, bardzo,ale to bardzo empatyczna, świetne podejście do pacjenta i rodziny ;) Nie spotkałam się z lepszym lekarzem, który tak jak Pani doktor, zawsze pomoże, doradzi i... zainteresuje się w 100% pacjentem. Szczęściem być pacjentem u tego lekarza.;)
Opinia dodana przez: Kamila

Klinika Pediatrii, Onkologii i Hematologii Dziecięcej

Szczecin

Panu doktorowi T.Urasińskiemu jestem dozgonnie wdzięczna.Przez kilka lat przeprowadzał moje dziecko przez chorobe nowotworową, rozumiejąc moją rozpaczliwą bezradność. Zawsze z jednakowym zaangażowaniem, cierpliwością i sercem do małych pacjentów.Zawsze z cierpliwością i zrozumieniem do zagubionych i przerażonych rodziców tychże.
Za wszystko serdecznie Panu Doktorowi dziękuję.
Z wyrazami ogromnego szacunku Zofia Gregorczyk-Kollmann

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Bardzo dobra pani doktor. Godna zaufania , profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Bardzo dobrze tłumaczy stan choroby nie powoduje że pacjent zaczyna sie bardzo bać.

Szczecin

Pani Doktor to wspaniała osoba. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z zaangażowaniem. Wzbudza zaufanie. Szkoda tylko, że duża liczba przypadków leczenia choroby kończy się niepowodzeniem, ale taka to choroba. Życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego!

Szczecin

wyjątkowo ludzki lekarz.ma czas dla pacjenta.pełen profesjonalizm ,bez zniecierpliwienia wyjaśni wszystko co dotyczy choroby.poza tym bardzo miła i taktowna.

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

Młoda, ale doświadczona, wzbudza zaufanie, dokładnie tłumaczy chorobę i dalsze leczenie-POLECAM. D.M.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAMED
ulica Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

Centrum Urologiczne "UROMEDEX"
Piastów 58
70-335 Szczecin

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin