Filtruj terminy

Hematolog Gdańsk

Wiolinowa 2
80-298 Gdańsk

Cieszę się, że po męczącym "tournée" w gabinetach licznych lekarzy, którzy nie byli w stanie jednoznacznie określić problemu, trafiliśmy na Panią dr. Wspaniałe, empatyczne podejście do pacjenta i rodziców. Szybkość reakcji, uprzejmość, poświęcony czas i rozwinie wątpliwości wszystko to powoduje, że taki lekarz to skarb.
Opinia dodana przez: KLAUDIA

Rzeczpospolitej 33
80-463 Gdańsk

Dr. Czyż jeden z najlepszych specjalistów z dziedziny hematologii. 14 lat temu dzięki zastosowanemu przez niego leczeniu i podejściu do mnie jako pacjentki mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałego lekarza z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Mogę tylko dodać, że po pierwszej diagnozie mojej choroby - chłoniak, wtedy dawno mi 7 dni życia. Miły, życzliwy, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Andrzej Hellmann

Transplantolog, Internista

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Opiekował się moją mamą, wspaniały lekarz z powołania, nie patrzy na koszty leczenia, tylko ratuje człowieka.
Opinia dodana przez: DANUTA

Gdańsk

Pani doktor Bieniaszewska otoczyła mnie w Gdańsku bardzo dobrą opieką, jej analityczny umysł i dobór procedur leczenia są godne podziwu, robi wszystko, by tak ukierunkować leczenie, żeby pacjent jak najmniej ucierpiał a efekty były skuteczne. Klinika Hematologii i Transplantologii, w Centrum Medycyny Inwazyjnej, którą kieruje z profesorem Zauchą funkcjonuje na europejskim poziomie.
Opinia dodana przez: Bożena

Oddziały Szpitalne
al. Zwycięstwa 31/32
80-219 Gdańsk

bardzo dobry lekarz. Bardzo uprzejma. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta , cierpliwa i zainteresowanym polecam.MAREK
Opinia dodana przez: Marek
Wprowadziła w klinice hematologii nowe leki celowane przy niektórych odmianach białaczki. Dzięki leczeniu Pani doktor żyję już 18 lat. Polecam Panią doktor innym pacjentom, szczególnie z innymi odmianami białaczki. Nie muszę dodawać, że jestem bardzo wdzięczny wraz z rodziną.

Gdańsk

Witam! Jestem pacjentka pani doktor od 2 lat i uwazam ze jest wspaniałym lekarzem. Widac ze ma sie do czynienia z lekarzem z powołania,kompetentnym,solidnym a przy tym bardzo sympatycznym:) ja osobiscie polecam! pozdrawiam

NZOZ "PRZYCHODNIA WASSOWSKIEGO"
Wassowskiego 2
80-225 Gdańsk

Kiedy dziesięć lat temu dowiedziałem się,że żona zachorowała na ostrą białaczkę,pomyślałem... to już koniec,świat zawalił się pod nami w jednej chwili.Pomyślałem...to nie może być prawda!...a jednak!!!
Na całe szczęście,Bóg postawił na naszej drodze dr W.Barana z gdańskiej Akademii Medycznej,który swą ciężką pracą,osobowością i profesjonalizmem zaczął leczyć moją żonę na oddziale hematologii.Kontakt z takim lekarzem przywracał nam wiarę w powodzenie leczenia i powrót do normalnego życia.
Pan doktor to najlepszy specjalista,szczery,konkretny,walczący ...

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Witam. Ja o Pani dr Szarejko nie mogę powiedzieć nic dobrego. Moja matka miała złe wyniki szpiku, gdzie stwierdzono białaczkę i dostała skierowanie do poradni hematologicznej do akademi medycznej w Gdańsku z dopiskiem pilne. Poprosiliśmy z matką Panią Szarejko żeby nas umówiła na szybki termin wizyty, gdyż lekarz rodzinny powiedział żeby włączyć jak najszybciej leczenie. Spojrzała na wyniki i powiedziała, że białaczki się nie leczy moja mama ma być tylko ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Jacek Górski

Kardiolog, Internista

Przychodnie specjalistyczne
Jaśkowa Dolina 132
80-286 Gdańsk

5 minut wizyty, zero empatii, zero tlumaczenia cena.....180 zł...szokująca jak na poświęcony czas i ,,zaangażowanie" w problem pacjenta, trzeba mieć zasobny portfel by szukać dla siebie ratunku bo na NFZ nie ma co liczyć....odradzam, pytanie: kto za 5 minut pracy otrzymuje w Polsce takie wynagrodzenie?

Hematolodzy w Gdańsku