Ginekolog Estetyczny

Ginekolog estetyczny Kraków lek. med. Tomasz Basta

lek. med. Tomasz Basta

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

31-559 Grzegórzki, Kraków

Miałam dość posądzeń o niskie libido, czy to, że nigdy nie mam ochoty. Prawda jest taka, że nie czerpałam z seksu większej przyjemności i robiłam to, żeby sobie nie zniszczyć związku. Postanowiłam to zmienić i zdecydowałam się na wizytę u doktora Basty, który polecił mi O-shot. Poczułam duuużą różnicę :) Polecam zdecydowanie!
Opinia dodana przez: Monika
Ginekolog estetyczny Warszawa dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

U Doktora Kuźlika odbyłam zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, jestem bardzo zadowolona:)
Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi technikę i przebieg procedury. Efekty były dokładnie takie jakich oczekiwałam, przebieg gojenia bez zarzutu. Jako człowiek jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej , bardzo miły lekarz..
Gdybym miała ponownie wybierać , na pewno nie zmieniłabym wyboru. Polecam każdemu :)
Opinia dodana przez: Monika
Ginekolog estetyczny Kraków lek. med. Iwona Gawron

lek. med. Iwona Gawron

Ginekolog estetyczny, Ginekolog onkolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Ja trafiłam ze sprawą z zakresu ginekologii estetycznej. Kiedyś bardzo wstydziłam się tego jak wyglądam tam na dole i nie sądziłabym nawet, że kiedykolwiek będę o tym pisać. Teraz problem mam już daleko za sobą i z dumą piszę o swojej przemianie. Problemem były zbyt duże wargi sromowe. Teraz z pomocą Pani Iwony, mogę cieszyć się pięknym wyglądem tam na dole. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Danuta
Ginekolog estetyczny Kraków lek. med. Andrzej Kałamacki

lek. med. Andrzej Kałamacki

Ginekolog estetyczny, Ginekolog onkolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Cierpiałam na nawracające infekcje intymne i potwornie utrudniało mi to życie. Przestałam chodzić na basen, co bardzo mnie bolało i życie seksualne z moim partnerem też mocno oberwało. Koleżanka poleciła mi dr. Andrzeja Kałamackiego i to był strzał w dziesiątkę. Doktor nie przepisał mi kolejnego kosztownego leczenia, ale uświadomił mi, że płyny do higieny intymnej których używam nie pomagają, a wręcz przeciwnie! Odstawiłam je, przyjmowałam różne preparaty do odbudowania flory ...
Opinia dodana przez: zofia
Ginekolog estetyczny Warszawa lek. med. Leszek Huzior

lek. med. Leszek Huzior

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Doktor Huzior to najlepszy lekarz, jakiego do tej pory poznałam. Przyjmuje w mojej przychodni, jest zawsze życzliwy, pomocny, ceni pacjentkę, wizyta jest zawsze komfortowa ze względu na jego kompetencję, fachowość i spokój. Wysłuchuje do końca i nigdy nie zostawia bez pomocy. Niestety przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę za przyjmowanie pacjentek ponad dzienną normę, gdyż albo jakaś hiena wytoczyła skargę na Pana doktora, albo sam nfz ma problem, że istnieją jeszcze ...
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

Witam,
Pani doktor Nalewczyńska to doskonały i rzetelny specjalista. Wielokrotnie już byłam na zabiegach w klinice Estinity w Legionowie i muszę przyznać, że pracują tam doskonali fachowcy. Pani Agnieszka wykonywała mi zabiegi powiększania ust oraz likwidacji zmarszczek. Przed sezonem letnim, będę chciała na pewno zapisać się na leczenie nadpotliwości. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, lub boi się bólu, nie ma obaw, można bez wahania iść do Estinity. Polecam !!
Opinia dodana przez: Agata
Ginekolog estetyczny Wrocław lek. med. Łukasz Bełza

lek. med. Łukasz Bełza

Ginekolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Gabinet Medycyny Estetycznej Nowa Estetyka
ul. Biskupia 4/2
50-148 Wrocław

Lekarz bez powolania. Na NFZ odbebnia swoje godziny pracy a podejscia do pacjentki 0. Nie delikatny,chamski i opryskliwy. Do tego podwaza slowa i badania innych cenionych lekarzy.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Oliwia Janiczek

Ginekolog estetyczny, Ginekolog

Horizon Medical Center
Domaniewska 39A (Horizon Plaza)