Ginekolog Wrocław

51-644 Wrocław

Ginekolog położnik Wrocław lekarz Radosław Siejkowski

Rybnicka 21A/10
52-016 Wrocław

Bardzo dobra przychodnia. Świetni , jeśli nie najlepsi specjaliści w mieście. Korzystałam z usług doktora i muszę przyznać, że to specjalista z ogromną wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze. Skorzystam na pewno nieraz.

Opinia dodana przez: Maria Krawiec

Centrum Zdrowia Kobiety "CORFAMED" sp. z o.o.
Kluczborska 37
50-322 Wrocław

Konkretnie i fachowo, specjalista dla ktorego zaden problem nie stanowi problemu. Wychodząc z gabinetu poczułam się w 100% zaopiekowana. Właściwe wyposażenie gabinetu.

Opinia dodana przez: Barbara
Ginekolog Wrocław dr n. med. Mikołaj Karmowski

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Skala oceny najwyższa możliwa.
Wszystkim zagubionym, poszukującym specjalisty GINEKOLOGA kobietom szczerze polecam Doktora Mikołaja Karmowskiego.
Do Doktora trafiłam przez przypadek. Okazał się najprzystojniejszym lekarzem Ginekologiem jakiego znam ;) pełen profesjonalizmu, uroku osobistego, życzliwości, zaangażowania, szacunku dla drugiego człowieka.
Doktorek Mikołaj to Człowiek z olbrzymią PASJĄ pomagania innym, z ugruntowaną wiedzą w ginekologii laparoskopowej i nie tylko, odpowie na każde pytanie, rozwieje wszelką wątpliwość pacjentki.
Spędziłam wiele lat w ...

Skala oceny najwyższa możliwa.
Spędziłam wiele lat w bólu, w nieświadomości, nigdy wcześniej nie zdiagnozowana ENDOMETRIOZA rozwijała swoją pajęczą sieć wewnątrz mnie…
Dopiero profesjonalne oko Doktora. dokładne badanie, rozmowa uświadomiły mi, że hoduje w sobie ENDOMETRIOZĘ, badanie CA-125 potwierdziło diagnozę, aby moje życie wróciło do normalności konieczna była operacja laparoskopowa i wdrożenie leczenia. Nie sądziłam, że w tak szybkim terminie wyląduje na stole operacyjnym. Nie było łatwo Pan Dr zadbał o wszystko. Operacja była przeprowadzona przez najlepszego specjalistę w tej dziedzinie. (informacje poparte z wielu źródeł) Doktor Mikołaj precyzyjnie usunął rozległe ognisko endometriozy, liczne zrosty i torbiel jajnika. Była to żmudna praca… operacja trwała kilka godzin. Po operacji Dr Mikołaj odwiedził mnie w sali pooperacyjnej zatroskany moim samopoczuciem. Otrzymałam pełną informację na temat przeprowadzonej operacji, o tym co będzie ze mną później, co mogę robić, czego też nie.
Zastosowana chirurgia laparoskopowa pozwoliła mi tydzień po zabiegu żyć pełnią życia ! bez blizn, bez bólu, nie do wiary że zaledwie 9 dni temu byłam poddana narkozie i operacji a dziś już jestem sprawna, w pełni sił, szczęśliwa ;)

Doktor z duszą, dla którego każda pacjentka jest tą najważniejszą. Tak ja się czuję i sądzę, że ogrom Pań się ze mną zgodzi ;)
Panie Mikołaju dziękuję za operację, za uratowanie mojej kobiecości, za zaangażowanie, za opiekę, uśmiech, dobre słowo, dziękuję za wszystko.

„TYLKO TO CO CZYNIMY ZA ŻYCIA ODBIJE SIĘ ECHEM W WIECZNOŚCI”

Opinia dodana przez: KATARZYNA

dr n. med. Ewa Nojek

Położna, Ginekolog położnik

Indywidualna Praktyka Lekarska W Miejscu Wezwania Nojek Ewa

51-354 Wrocław

Pani doktor Nojek jest rzadkością ( niestety) wśród dzisiejszych lekarzy. Kompetencja, dobroć, delikatność i empatia to pani doktor Nojek. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Barbara

Świetny fachowiec, cierpliwy, z ogromną wiedzą którą potrafi podzielić się z pacjentką tak aby wszystko było zrozumiałe i by czuła się bezpieczna i dobrze prowadzona. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za fachową i skuteczną pomoc. Polecam :)

Ginekolog położnik Wrocław lekarz Krzysztof Fabijański

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Nareszcie znalazłam lekarza, który zechciał pochylić się nad ginekologią okresu klimakterium. Dr Fabjański to przykład ginekologa endokrynologa, który holistycznie i z dużą cierpliwością a do tego arcy poważnie traktuje pacjentkę kat.50 plus. To nader rzadko spotykany w naturze okaz, ginący w powodzi lekarzy koncentrujących się wyłącznie na położnictwie.

Opinia dodana przez: iza

Centrum Zdrowia Medfemina

Wrocław

Najlepsza pani doktor na jala moglam trafic:-) w trakcie wizyty zostalo wszystko wyjasnione. Na kazde moje pytanie dostalam wyczerpujaca odpowiedz. Polecam serdeczni;)

Opinia dodana przez: dorota

Skwierzyńska 14 lok. 2
50-055 Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją pierwszą ciąże i nie miałam do Niego żadnych zastrzeżeń, dlatego chodzę do niego z drugą ciążą.

Multi-Medyk Wrocław

50-224 Wrocław

Najlepszy Lekarz we Wroclawiu! rewelacyjne podejscie do pacjentki,wyrozumialosc,dokladnosc,wysoka kultura osobista,delikatnie wykonywane badania to tylko nieliczne zalety Pana Bartlomieja...Jesli szukacie bardzo dobrego profesjonalisty,ktory poprowadzi ciaze,pomoze,doradzi podczas leczenia itp. zapewniam,ze lepszego nie znajdziecie:-)

Opinia dodana przez: mama.natanka

Ginekolodzy w mieście Wrocław