Ginekolog Wrocław

Ginekolog położnik Wrocław lekarz Radosław Siejkowski

Rybnicka 21A/10
52-016 Wrocław

Bardzo dobra przychodnia. Świetni , jeśli nie najlepsi specjaliści w mieście. Korzystałam z usług doktora i muszę przyznać, że to specjalista z ogromną wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze. Skorzystam na pewno nieraz.
Opinia dodana przez: Maria Krawiec
Ginekolog Wrocław dr n. med. Mikołaj Karmowski

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Skala oceny najwyższa możliwa.
Wszystkim zagubionym, poszukującym specjalisty GINEKOLOGA kobietom szczerze polecam Doktora Mikołaja Karmowskiego.
Do Doktora trafiłam przez przypadek. Okazał się najprzystojniejszym lekarzem Ginekologiem jakiego znam ;) pełen profesjonalizmu, uroku osobistego, życzliwości, zaangażowania, szacunku dla drugiego człowieka.
Doktorek Mikołaj to Człowiek z olbrzymią PASJĄ pomagania innym, z ugruntowaną wiedzą w ginekologii laparoskopowej i nie tylko, odpowie na każde pytanie, rozwieje wszelką wątpliwość pacjentki.
Spędziłam wiele lat w ...
Opinia dodana przez: KATARZYNA
Ginekolog położnik Wrocław lekarz Krzysztof Fabijański

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Nareszcie znalazłam lekarza, który zechciał pochylić się nad ginekologią okresu klimakterium. Dr Fabjański to przykład ginekologa endokrynologa, który holistycznie i z dużą cierpliwością a do tego arcy poważnie traktuje pacjentkę kat.50 plus. To nader rzadko spotykany w naturze okaz, ginący w powodzi lekarzy koncentrujących się wyłącznie na położnictwie.
Opinia dodana przez: iza
Ginekolog położnik Wrocław lek. med. Justyna Surdyka

Żmigrodzka 13/8
51-118 Wrocław

chodzę do Pani Doktor od 3 lat- wcześniej byłam u Niej w Stabłowicach. To miła i rzeczowa osoba, spokojnie odpowiada na wszystkie pytania, delikatna w badaniu. Polecam
Opinia dodana przez: MagdalenaZ.
Ginekolog Wrocław lekarz Rafał Geneja

lekarz Rafał Geneja

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gliniana 40
55-525 Wrocław

Lekarz bardzo miły profesjonalny, odpowiadał na każde pytania z wyczerpującą odpowiedzią. Mimo niechętnego podejścia do wizyty u Pana doktora -> zawsze chodziłam do kobiety nie czułam żadnego skrępowania ani dyskomfortu. Polecam
Opinia dodana przez: Aneta Juszkiewicz
Ginekolog położnik Wrocław dr Mateusz Tylko

Wrocław

Pan dr jest osobą bardzo ciepłą i empatyczną. Poświęcił mi dużo czasu, wszystko wytłumaczył. Stoicki spokój i wiedza na wysokim poziomie powodowały że byłam spokojna o maleństwo - w ciąży bardzo powikłanej.
Opinia dodana przez: Aneta
Ginekolog położnik Wrocław lek. med. Czesław Ciaputa

Coramed Centrum Medyczne
ul. Karola Olszewskiego 58
51-644 Wrocław

Centrum Zdrowia Kobiety "CORFAMED" sp. z o.o.
Kluczborska 37
50-322 Wrocław

Konkretnie i fachowo, specjalista dla ktorego zaden problem nie stanowi problemu. Wychodząc z gabinetu poczułam się w 100% zaopiekowana. Właściwe wyposażenie gabinetu.
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Ewa Nojek

Ginekolog położnik, Położna

Indywidualna Praktyka Lekarska W Miejscu Wezwania Nojek Ewa

51-354 Wrocław

Pani doktor Nojek jest rzadkością ( niestety) wśród dzisiejszych lekarzy. Kompetencja, dobroć, delikatność i empatia to pani doktor Nojek. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Barbara
Świetny fachowiec, cierpliwy, z ogromną wiedzą którą potrafi podzielić się z pacjentką tak aby wszystko było zrozumiałe i by czuła się bezpieczna i dobrze prowadzona. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za fachową i skuteczną pomoc. Polecam :)

Ginekolodzy w Wrocławiu