Ginekolog Poznań

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Grunwaldzka 66/2
60-311 Poznań

Nigdy nie wystawiam opinii lekarzom lecz dr Pawlak na nią zasłużył. Jest lepiej to lekarz z ogromną wiedzą i niesamowitym poziomem empatii! Bardzo miły i dający kobiecie bezcenne poczucie bezpieczeństwa.Wiedza i umiejętności, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, takt. Wspaniały człowiek i doskonały lekarz. Prowadził moją ciążę od początku. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za fachową opiekę,niezwykłą empatię, za "dmuchanie na zimne", za poczucie bezpieczeństwa, które kobiecie w ciąży jest tak bardzo potrzebne! Dzięki niemu ciąża była dla mnie cudownym okresem oczekiwania na dziecko, które tulę teraz w ramionach! Jeszcze raz dziękuję Panie Michale za wszystko.

Opinia dodana przez: Majka

Gabinet ginekologiczny Joanna Krygowska-Zielińska
Grunwaldzka 66
60-311 Grunwald, Poznań

Doktor Joanna Krygowska - Zielińska to przemiła kobieta. Niezmiernie troskliwa, ciepła i dbajaca o pacjentów. Zawsze ma w zanadrzu dobre slowo i potrafi pocieszyc nawet w tak trudnej sytuacji jak moja :( Bardzo mi pomogła po stracie dziecka i przekonała do tego abym się dalej starała o kolejne.. Swoim uśmiechem i podejściem do pacjenta potrafi sprawić że człowiek pod jej opieką czuje się całkowicie bezpieczny w szpitalu. Dziękuję Pani doktor za to że jest tak wspaniałym lekarzem...Polecam w 200 %. Na pewno kolejną ciążę będę prowadzić pod Pani opieką ;)

Opinia dodana przez: Anna

Przychodnia Lekarzy Rodzinnych
osiedle Stefana Batorego 38A
60-687 Poznań

Ja tez postanowilam sie wypowiedziec, chociaz zazwyczaj tego nie robie. Jest to najlepszy ginekolog jakiego znam!!! Polecam w 100%. Bardzo mily, taktowny, kompetentny i z poczuciem humoru, co uwierzcie w niektorych przypadkach jest bardzo wazne. Ten lekarz pracuje rowniez na Polnej w Poznaniu, byl przy moim porodzie. Lezalam przez dwa tygodniu w tym szpitalu czekajac na porod, kiedy to wszyscy powtarzali ze nie ma co sie spieszyc, na wszystko jest czas (?!) i w dzien w ktory porod byl wywolywany, poznanl dr. Przybylskiego, ktory powiedzial: no dzisiaj to juz Pani nie popuscimy, dzisiaj Pani urodzi, czy Pani chce czy nie! Wiem ze sie juz Pani spodobalo w tej ciazy, no ale tak nie mozna na zawsze. Nikt wczesniej Pani nie mowil ze nie ma za bardzo co czekac? No i dopiero wtedy uwierzylam ze na prawde urodze( myslalam ze bede chodzic w ciazy do konca zycia). Na wizycie kontrolnej uzyskalam tez informacje od A do Z co do mojego stanu. Jestem na prawde zadowolona!

Poznań

byl bardzo dobrym lekarzem W dzisiejszych czasach malo takich lekarzy sie spotyka . Zal tylko ze brak go wsrod nas. Zawsze bede go milo wspominac bo wiem ze niejedno zycie uratowal. I niejedno przyja na swiat.Bedziesz nazawsze w naszych sercach

61-011 Poznań

Zaangażowany, pomocny, zawsze można do niego zadzwonić poradzić się, szczególnie w ciąży. W czasie każdej wizyty zbiera szczegółowe informacje, poświęca tyle czasu ile trzeba.

Opinia dodana przez: M

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Wawrzyniaka 31/1
Poznań

Jeśli ktoś poszukuje lekarza, który jest kompetentny z doświadczeniem i wiedzą, to bardzo polecam. Z grona wielu ginekologów, których poznałam, tylko ten zasługuje na "5".

lekarz Małgorzata Gronowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Medicover
ul Baraniaka 88
61-292 Poznań

Do Pani Małgorzaty trafiłam z polecenia mojej koleżanki, 3 lata temu. I do
dziś pozostałam jej wierna.

Do Pani Małgorzaty trafiłam z polecenia mojej koleżanki, 3 lata temu. I do
dziś pozostałam jej wierna.

Opinia dodana przez: basia28 basia28

ulica Polna 33
60-535 Poznań

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją pierwszą ciążę. Pani doktor zawsze poświęca pacjentkom tyle czasu, ile faktycznie go potrzeba, aby wszystko dokładnie omówić i wytłumaczyć. Polecam.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Dzięki Pani Profesor Mrozikiewicz moja Córeczka ma już 4 lata.
Wcześniej 2 poronienia u innego ginekologa, który nie był wstanie zdiagnozować problemu.
Niezwykłe podejście do pacjenta, cierpliwość i życzliwość oraz ogromna wiedza.
Pozdrawiam.

Dzięki Pani Profesor Mrozikiewicz moja Córeczka ma już 4 lata.
Niezwykłe podejście do pacjenta, cierpliwość i życzliwość oraz ogromna wiedza.
Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Hanna Górska-Rzepa

Ginekolog położnik, Anestezjolog

gabinet prywatny
Szamotulska 19 A
Poznań

Bardzo dobra Pani Doktor,podejście do pacjenta 6+,tłumaczenie choroby i leczenia super,poświęcony czas też6+.Polecam tą Panią na 100%.

Opinia dodana przez: Karolina

Ginekolodzy w mieście Poznań