Ginekolog Łódź

ul. Tatrzańska 109, II p, pok. 207
93-279 Łódź

Ja jestem zadowolona z leczenia u Pani Doktor. Zanim do niej trafiłam, byłam u wielu innych ginekologów. Nikt nie umiał mi pomóc. Doktor Gradzik też długo walczyła z moją przypadłością, ale nigdy nie dała za wygraną(jak wszyscy inni). Próbowała wciąż innych leków, sposobów, terapii. W końcu się udało. Wyleczyła mnie całkowicie, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Uważam, że jest dobrym fachowcem.

Opinia dodana przez: Aga
Wolny termin: 25 Lip o 18:00. Sprawdź inny. # 2
Ginekolog Łódź prof. dr hab. n. med. Tomasz Stetkiewicz

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Prawdziwy specjalista z ogromna wiedza, swietny diagnosta. Operował mnie, otoczył pełną opieką i od lat jest moich ginekologiem. Leczy połowe moich kolezanek, jednej uratowal bardzo trudna ciąże, gdzie 6 innych ginekologow sie wycofalo z prowadzenia. Czlowiek o wielkiej wrazliwosci na kobiece lęki, obawy, cierpliwy, zawsze wyczerpująco tłumaczy, potrafi uspokoic, zaopiekowac się kompleksowo swoja pacjentka. Ma wiele specjalizacji, może zajmować sie kobieta na każdym etapie jej zycia, od mlodości poprzez ciąze do menopauzy, jest i położnikiem i swietnym chirurgiem. Cechuje go indywidualne podejscie do pacjentki, dyspozycyjnosc i ogromny spokoj. Ja i babska polowa mojej rodziny oraz moje kolezanki (bo kazdej znajomej go polecam) jestesmy zachwycone tak ciepla, kompleksowa opieka. Szkoda, ze takich lekarzy nie ma wiecej

Gabinet Ginekologiczny Stanisław Sokołowski
Jaracza 36a lok. 8
90-252 Łódź

super lekarz. chodzilam do kilku ginekologow wczesniej a dopiero ten okazal sie kompetentny i znajacy sie na rzeczy. to profesjonalny lekarz. serdecznie polecam

Łódź

super lekarz godny polecenia.chociaz 150 zł to troche duzo za zwykłą kontrolną nawet wizytę

DERMED
ul. Stefana Jaracza 14
Łódź

Do tej pory chodziłam do pani doktor ktora straciła moje zaufanie. Pan doktor jest bardzo mily a podrugie delikatny przy badaniu. Jezeli bym miała pana doktora polecić to z chęcią.

Opinia dodana przez: Joanna

Płocka 24
93-134 Łódź

Świetny lekarz,a przede wszystkim dobry czlowiek! Na podziw zasługyuje to,że poprawia błędy po innych "specjalistach" Dużo zdrowia Panie Doktorze!!!!!

lekarz Barbara Jankowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital im. L. Rydygiera

Łódź

Wierzę, że Panią Doktor to Pan Bóg postawił na mojej drodze, by mnie w porę uratować!!! Pomijając opisywanie mojego przypadku, pragnę podkreślić, że podczas pobytu w szpitalu na Oddziale Pani Doktor, czułam, że skrupulatnie i rzetelnie się mną zajmuje. Bardzo szybko i sprawnie mi pomogła. Ponadto jest ciepła, sympatyczna i łagodna. Jako Pacjentka czułam, że nie jestem dla Niej tylko kolejnym przypadkiem medycznym. Gorąco polecam:)

Opinia dodana przez: Katarzyna

ulica Gładka 37/11
93-378 Łódź

Świetnie, profesjonalnie, szybko pięknie! Poddałam sie zabiegowi i jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: gosia

lekarz Michał Pietrzak

Ginekolog położnik, Ginekolog

PikaMed
Zgierska 2/8
Łódź

Z racji tego, że nie mam już lat naście, mam jakieś doświadczenie odnośnie lekarzy ginekologów. Miałam i mniej i bardziej przyjemne doświadczenia. W każdym razie uważam, że trafić na dobrego ginekologa, to prawie jak wygrać 6 w totka. Ostatnimi czasy, w związku z tym, że "mój" Pan Ginekolog zmienił miejsce pobytu, a wizyty w jego nowym miejscu pracy (Londyn) są nierealne, zaczęłam poszukiwać nowego lekarza w tej specjalizacji. Koleżanka poleciła mi właśnie Pana Michała. I to było właśnie jak przysłowiowa wygrana w totka. Super podejście do pacjenta, wszystko rzeczowo wyjaśnione, diagnostyka bez zastrzeżeń (nie na zasadzie, a może to, a może tamto, a może konsultacja, tylko konkrety). Uważam, że jest to tzw. jeden z nielicznych lekarzy obecnie z tzw. powołania

Opinia dodana przez: Danuta

Przychodnia
Bojowników Getta Warszawskiego 5
91-431 Łódź

Witam, pani doktor wykonała badania usg,cytologie moja ocena jest pozytywna,jak najbardziej polecam ,

Opinia dodana przez: Jola

Ginekolodzy w mieście Łódź