Ginekolog Katowice

- 213 lekarzy

lekarz Anna Bednarska-Czerwińska

Ginekolog położnik, Endokrynolog

liczba opinii: 16

+1 więcej

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Średnia ocen: 4,6/5
Bardzo dobra specjalistka od leczenia nieplodnosci. na pierwszej wizycie przeprowadzila dokladny wywiad zlecila komplet badan i na podstawie wynikow zlecila leczenie. Z zaburzeniami miesiaczkowania zmagalam sie od kilku lat, po drastycznym spadku wagi. Do tego doszly zaburzenia hormonalne tarczycy i przysadki. O dziecku moglam zapomniec...Z pomica Pani doktor udalo mi sie wrocic do zdrowia i rozpoczac starania o dziecko. Kompetenta, z dobrym podejsciem do pacjentki, zaangazowana w lecznie, godna zaufania.
Opinia dodana przez: Lulu

Centrum Medyczne - Krzysztof Sodowski
Piotrowicka 83
40-724 Katowice

Średnia ocen: 4,6/5
Osobowość. Tyleż kompetentny, co życzliwy i sympatyczny. Nie ma, niestety, drugiego lekarza, któremu, jak dr. Cnocie, ufałabym w 100% i polecała każdemu, kto pyta o najlepszego ginekologa na Śląsku. Chodzę do niego od 2009 r. Nigdy mnie nie zbył, nie zlekceważył moich obaw, nie pozostawił czegokolwiek bez wyjaśnienia. Emanuje ciepłem i spokojem. Dobry lekarz i dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Stała pacjentka
+2 więcej

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice

Średnia ocen: 4,6/5
Byłam na wizycie prywatnej i państwowej. Polecam zatem wizytę prywatną jeśli potrzebujecie leczenia bo wtedy lekarz się zainteresował moim zdrowiem na podstawie badań włączył leczenie. Zrobiono mi badania usg dokładnie i z wytłumaczeniem. Niestety kolejna wizyta była państwowa i różniła się zasadniczo, owszem lekarz był miły, ale pomimo wyników badań które przekraczały normę i jak sam lekarz stwierdził wskazują na dalszą diagnozę nie skierował mnie do dalszych badań bo uznał ...
Opinia dodana przez: fm

POLiS
Katowice 1-go Maja 88
40-240 Katowice

Średnia ocen: 4,6/5
Jestem długoletnią pacjentką Pana dr Zbigniewa Chełmickiego. Zanim trafiłam do Pana Doktora stanęłam przed dużym problemem zdrowotnym. Diagnozy kilku lekarzy były przerażające i nieodwracalne. Jednak Pan Doktor znalazł inne rozwiązanie i uratował "moja kobiecość", za co jestem niezmiernie wdzięczna i serdecznie dziękuję. Od tamtego czasu minęło już 6 lat, a ja nie szukam już innego lekarza.
Pan Doktor jest delikatny, kulturalny, rzeczowy, a przede wszystkim profesjonalny. Zawsze poświęca mi ...
Opinia dodana przez: H.G.
+1 więcej

Klinica 2000. Mróz K. Sp. J.
Żelazna 1
40-851 Katowice

Średnia ocen: 4,6/5
Wspaniały!Prowadził moją ciążę, moja córka(ma teraz 8 lat)żyje tylko dzięki niemu, nie wyobrażam sobie w tej chwili wizyty u jakiegiegokolwiek innego lekarza, zwłaszcza w naszym mieście-a u kilku niestety musiałam być zanim znalazłam "mojego"doktora!Pełen profesjonalizmu, zwraca uwagę nie tylko na fizjologię, ale też na psychikę pacjentki. Nigdy mnie nie zbywał wiedząc ze poczekalnia pęka w szwach, odpowiadał cierpliwie na każde nawet najdziwniejsze pytanie(a zdarzało mi sie wiele takich zadawać po ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Wierzbowa 46
40-169 Katowice

Średnia ocen: 4,5/5
Lekarz z powołaniem, miły, kulturalny. W swojej okolicy latami szukałam takiego ginekologa, znalazłam poza granicami miasta. Dzięki Panu Doktorowi cieszymy się z mężem naszą córeczką. Polecam zdecydowanie.
Temu komuś kto pisze takie głupie "seksulane wstawki" powiem jedynie, ze powinien sie wstydzic. Pan Doktor i owszem jest przystojny...może własnie odmówił...
Opinia dodana przez: ja

dr n. med. Henryk Kędziora

Ginekolog położnik, USG

  (+1 więcej)
liczba opinii: 11

+1 więcej

Gabinet
Teatralna 10
40-003 Katowice

Średnia ocen: 4,5/5
Do dzisiaj nie mogę otrząsnąć się po wizycie. Niestety Pan dr zastąpił Panią dr, u której się leczyłam i miałam przykrą okoliczność spotkania się z nim. Otóż higiena w gabinecie, przy badaniu przeczy jakimkolwiek zasadą. Niewymienione podkłady papierowe, chyba od pierwszej pacjentki, zmięte i zakrwawione!!! Mimo, że obok leżał cały stosik nowych, pan dr nie raczył wymienić. Opinia lekarza o tym, co wybadał bardzo niekorzystna, zrobił cytologię, po czym na ...
Opinia dodana przez: Zawiedziona

Gabinet
ulica Teatralna 8
40-003 Katowice

Średnia ocen: 4,5/5
Zdecydowanie polecam Panią doktor, bardzo ciepła i życzliwa osoba, która troszczy się o pacjentkę nie tylko w dziedzinie, którą się zajmuje, ale dba też o jej zdrowie ogólne, wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje i przede wszystkim pyta o rzeczy, o których inni lekarze nawet nie wspominają.. naprawdę myślę, że nie mogłam znaleźć lepszej Pani ginekolog :)
Opinia dodana przez: Klaudia

Gabinet
gen. Sikorskiego 28/32
40-282 Katowice

Średnia ocen: 4,5/5
To był cudowny lekarz,byl bo już odszedł z tego swiata. Znalam go 40 lat ,bardzo mi pomogl,zawsze wlasciwie mnie leczyl.Moglam dzwonic do niego o kazde porze,zawsze pomagal.Tak cudownego i dobrego lekarza jak on już nie spotkam.Nie slyszalam o nim zadnego zlego słowa.Kochany człowiek.Niech spoczywa w pokoju.
Opinia dodana przez: janina

dr n. med. Anna Cygal

Ginekolog położnik, Ginekolog

liczba opinii: 25

+3 więcej

Mediconer
Graniczna 54
Katowice

Średnia ocen: 4,5/5
Pierwszy lekarz który zajął się leczeniem , a nie nabijaniem kasy dla kliniki. Wizyty w przeciwieństwie do innych "rekomendowanych" klinik w Katowicach, nie przebiegały taśmowo. Pani doktor poprowadziła leczenie skutecznie, szybko, dając olbrzymie wsparcie. Polecam jak najbardziej.
Opinia dodana przez: Magdalena

Ginekolodzy w KatowicachCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat