Ginekolog Katowice

40-611 Katowice

Bardzo miły i cierpliwy lekarz, pierwsza wizyta zlecenie dodatkowych badań, druga wizyta skierowanie na laparoskopie. Endometrioza 1 stopnia, minimalna, czekamy na efekty...... jesteśmy dobrej myśli ......:)
Opinia dodana przez: Dora

Kotlarza 6
40-161 Katowice

Zacznę od tego, że mam nadzieję moja opinie wyrażam o tym samym lekarzu, co poprzedniczki (imię i nazwisko się zgadzają oraz przede wszystkim zalety Pana Doktora:)).
*Do Izabeli z poprzedniego komentarza: doktor aktualnie przyjmuje w Opolu.
Pełen profesjonalizm (wizyty na NFZ) - nie jeden lekarz podczas wizyt prywatnych nie jest tak zainteresowany pacjentką i jej problemami jak dr Ziętek.
Pierwszy raz do doktora poszłam z pewnymi dolegliwościami, na co ...
Opinia dodana przez: Lena

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Koszalińska 37 lok. 1
41-713 Katowice

U Pana Doktora byłam na dwóch wizytach, jestem pod wielkim wrażeniem. Kompetentny, miły, profesjonalista. Nie tylko liczą się wyniki badań ale bardzo istotna jest psychika pacjentki, jego podejście jest niesamowite. Pan Doktor zadaje pytania, interesuje się, nie negował mnie, że interesuje się swoim zdrowiem, że szukam informacji, że zadaję pytania. Jak tylko pojawią się moje upragnione dwie kreseczki na teście ciążowym od razu się do niego zgłoszę. Grażyna D.
Opinia dodana przez: pacjentka_123

40-611 Katowice

Świetny ginekolog, właśnie prowadzi mi ciąże. Bada zawsze konkretnie,jest miły i przede wszystkim można uzyskać dokładne informacje na temat ciąży. Mimo że teraz leże w szpitalu bez problemu można się z nim skontaktować telefonicznie i dopytać o wszystko. Jak najbardziej polecam.
Opinia dodana przez: gab

LUX MED Sp. z o.o. - Centrum Medyczne LUX MED
ulica Sokolska 29
40-086 Katowice

Bardzo dobry ginekolog, prowadzi moją ciąże. Odpowiada na każde pytanie, jest opanowany, nigdzie się nie spieszy i poświęca pacjentce tyle czasu, ile potrzeba :)
Opinia dodana przez: Patrycja

Skłodowskiej-Curie 23 lok. 5
40-058 Katowice

dobry specjalista, diagnosta leczę się u doktora 15 lat i jestem naprawdę zadowolona - polecam

lekarz Patrycja Żurek

Ginekolog położnik, Traumatolog

Katowice

Świetny lekarz. Ma cieprliwość do pacjentów, umie słuchać, kompleksowo podchodzi do swoich czynności. Jest delikatny ( co jest ważne w tym zawodzie), tłumaczy wszystko w jasnym i prostym języku. Poświęca wiele czasu. Koszt wizyty z wszystkimi badaniami w tym usg.

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Do pani ginekolog chodzę dopiero od tygodnia prywatnie na Żelaznej 1. Widać miałam szczęście, gdyż nie znałam opinii o tej pani i jest to pierwsza pani ginekolog do której chciałam chodzić systematycznie. Nie śpieszy się, widać, że podchodzi do sprawy poważnie. Niestety minusem jest może tylko koszt wizyty. Pierwsza 180 zł (bez cytologii), ale następna już po 80 zł. POLECAM:)

lekarz Magdalena Biernat

Ginekolog położnik, Ginekolog

40-611 Katowice

Byłam u Pani Doktor jeden raz.Szukałam pomocy, ponieważ bardzo pragnęliśmy mieć z mężem dziecko,a przecież Pani Doktor specjalizuje się w leczeniu niepłodności. Wizyta przebiegała miło. Kiedy Pani Doktor zaczęła mnie badać niestety nie zauważyła w jednym jajniku teratomy (potworniak) o wymiarach 13mmX15mm. Wiedziałam, że go mam, ponieważ zdiagnozował go inny lekarz. Kiedy zapytałam Pani Doktor czy wszystko w porządku, odpowiedziała że tak. Wtedy pokazałam jej wyniki testu ROMA i podzieliłam ...

dr n. med. Marek Kudła

Ginekolog położnik, USG

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kościuszki 45/6
40-048 Katowice

DROGIE PANIE. TO WŁAŚNIE TEN. NAJLEPSZY SPECJALISTA NA JAKIEGO UDAŁO MI SIĘ TRAFIĆ.FACHOWOŚĆ KOMPETENCJA I TO "COŚ" COŚ CZEGO NIE MAJĄ INNI O TEJ SAMEJ PROFESJI A CO JEST BARDZO WAŻNYM ASPEKTEM - RELACJA Z PACJENTKĄ. JUŻ NA PIERWSZEJ WIZYCIE POCZUJECIE SIĘ USPOKOJONE, PODNIESIONE NA DUCHU, ROZBAWIONE A MOŻE NAWET WYLECZONE

Ginekolodzy w Katowicach