Ginekolog Gdańsk

dr Maciej Pankau

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Gościnna
Gdańsk

Dr Maciej Pankau jest świetnym lekarzem. Kompetentny, miły, potrafi słuchać pacjenta , zawsze uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia . Jestem bardzo zadowolona i moge polecić z czystym sumieniem Pana doktora !😊

Opinia dodana przez: Kinga

Jagiellońska 10k lok. 36
80-371 Gdańsk

Był moim 7 lekarzem w ciągu kilku lat i tylko dzięki Niemu mamy z mężem ślicznego, zdrowego dzidziusia za co ogromnie DZIĘKUJEMY i polecam tego lekarza małżeństwom bezdzietnym.

Opinia dodana przez: młoda Lilia

80-286 Gdańsk

Nic dodać , nic ując wspaniały specjlaista, wysoka kultura osobista,przesympatyczny lekarz :-), wspiera duchowo... a najważniejsze jest zdrowie psychiczne..Ocena : 6 ( celująca )

Serdeczności,
Pacjentka M.Sz.

Serdeczności,
Pacjentka M.Sz.

Dzięki p.doktor mój syn ma dziś 15 lat
Trafiłam do rejonowej przychodni ze strasznym bólem brzucha i 5tyg ciąży. Trafiłam do szpitala z diagnoza że zaczęło się poronienie. Ale najpierw w przychodni dostałam tabletki na podtrzymanie ciąży. Po mimo że nie byłam prywatną pacjentką i leżałam na innym oddziale p.doktor była codziennie sprawdzić czy wszystko jest ok.

Dzięki p.doktor mój syn ma dziś 15 lat

Opinia dodana przez: Gosia

Michał Mędraś

Położna, Ginekolog położnik

NZOZ Przychodnia Lekarska SUCHANINO

80-169 Gdańsk

Fantastyczny, bardzo pozytywny lekarz. Po wejściu do sali przedstawił się, podał rękę mężowi, żartował, a potem bardzo rzeczowo i konkretnie opowiedział o wszystkich badaniach. Dobry fachowiec, a oprócz tego ludzki i ciepły człowiek, który potrafi dodać otuchy i odstresować. Polecam w stu procentach :)

Opinia dodana przez: Maciej

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

80-360 Gdańsk

Szczerze polecam! Jestem pacjentką pana doktora od prawie dziesięciu lat. Prowadził moje dwie ciąże, przeprowadził cesarskie cięcie, a ostatnio również zalecił i wykonał zabieg wyłyżeczkowania. Jest kompetentny, rzeczowy, troszczy się o swoje pacjentki i stwarza poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję Mu za wszystko.

Opinia dodana przez: Ola

80-850 Gdańsk

Pani doktor prowadziła moją ciążę w 2014 roku i sądzę, że jedynie dzięki niej ją donosiłam. Pani doktor ordynowała mi leki i zastrzyki, które mi bardzo pomogły w ciąży doprowadzając ją do szczęśliwego zakończenia. Dziękuję.
Joanna

Joanna

Opinia dodana przez: Joanna

80-850 Gdańsk

Wyjątkowy lekarz ktory po 11 latach walki z bezpłodnością pomógł nam cieszyć sie upragniona ciążą! (Jestem w 30 tyg.ciąży)wszystko jest ok!Nigdy nie potraktował naszych obaw i pytań za bezsensowne...bardzo jesteśmy mu wdzięczni!!!

Opinia dodana przez: Dorota

ROGALIŃSKA 19
Gdańsk

Pełen profesjonalizm, widać ,że doktor zna się na rzeczy - odpowiedział na wiele moich pytań, które był dla mnie bardzo nurtujace. Teraz przygotowuje się do ciąży i mogę być spokojna :)

Opinia dodana przez: Patrycja

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Bardzo fajna, mila i kompetentna lekarka. Wszystko wykonuje jak nalezy. Przyjemna. W lux med dlugie terminy co wg mnie swiadczy o tym ze jest poważanym lekarzem.

Opinia dodana przez: Karolina

Ginekolodzy w mieście Gdańsk