Ginekolog Częstochowa

Gabinet Rafał Szyller
Kilińskiego 6 lok. 12
42-200 Częstochowa

Najlepszy ginekolog jakiego poznałam. Trzecią ciąże prowadziłam u dr szylera mimo że mieszkam już od 3 lat w Tarnowskich Górach.
Ogromny zasób wiedzy, delikatność i troska. Przemiły człowiek. Tu , na śląsku nie znalazłam Takiego Lekarz jak dr Szyler. Trzeba być typowym roszczeniowcem,albo konsultować się u dr GOOGLE żeby coś złego Powiedzieć o dr szyller.
Panie doktorze, a może to koledzy już tak bardzo Pana nie cierpią,bo nie potrafią być ...
Opinia dodana przez: Anna Zdrowska

medyk

42-200 Częstochowa

Bardzo kompetentny lekarz,byłam pacjentką na Parkitce i mimo że wcześniej nie miałam przyjemności chodzić do Pana doktora zajął się mną rzetelnie,odpowiedział na każde pytanie a badania USG robił bardzo szczegółowo.
Opinia dodana przez: Monika

Łódzka 8/12
Częstochowa

Lekarz ten poświęcił mi bardzo dużo czasu. Jest bardzo uprzejmym człowiekiem i przyjemny nowoczesny gabinet. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

NZOZ ORTHOmedica
ulica 1-go Maja 40b
42-200 Częstochowa

rozumie chorego poświęca czas tłumaczy godny polecenia.Prawdziwy lekarz z powołania .Życzę aby każdy chory,cierpiący spotykał takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Maria

SURGICA Pawełczak - Specjalistyczno-Diagnostyczny Ośrodek Zdrowia
Jana III Sobieskiego 84
42-217 Częstochowa

Dopiero zaczynam "przygodę" z doktorem,bo za mną dopiero 2 wizyty+pobyt w szpitalu,w którym dr Kulej pracuje.Poszłam na wizytę,ponieważ chciałam aby prowadził moją ciążę.Niestety los chciał inaczej i straciłam dzieciątko w 10 tyg. ciąży :-( Spędziliśmy wtedy w Jego gabinecie bardzo dużo czasu.W żaden sposób nie dał nam odczuć,że mu się spieszy,że czekają inne pacjentki.Wręcz przeciwnie-wytłumaczył mnie i mojemu mężowi dlaczego tak mogło się stać,za co jestem mu ogromnie wdzięczna.Potem w ...
Opinia dodana przez: Magda

Gabinet Ginekologiczny Prywatny
Podhalańska 15

Bardzo dobry Lekarz! Godny polecenia
Była to moja 1 wizyta u ginekologa i to na NFZ, jestem bardzo zadowolona, Pan doktor wzbudza zaufanie,ma super podejście do pacjenta. Dokładnie bada i zleca odpowiednie badania,Strach do ginekologów został w końcu przełamany,dziekuje. Aleksandra.K
Opinia dodana przez: Aleksandra

ulica Waszyngtona 50/54/24
42-200 Częstochowa

Ja również polecam ,dzięki niej mam synusia i ciąża przebiegła znakomicie a przy porodzie bardzo pomogła.Zawsze miła i uśmiechnięta
Opinia dodana przez: marta

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Lekarz godny polecenia. Trudno o wizyte u niego z uwagi na ilosc pacjentów. Ma bardzo ważną, jak dla mnie umiejętność... Z jednej strony pomaga, z drugiej nie szkodzi! nie ładuje hormonów, antybiotykow i innych szkodliwych specyfików ot tak. Kazda jego decyzja jest przemyślala i omowiona z pacjentem, a to dzisiaj rzadkość.
Opinia dodana przez: monika

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska EUROMED
ulica Wielkoborska 37/41
42-200 Częstochowa

CHODZIŁAM DO WIELU LEKARZY PRYWATNIE I ŻADEN NIE WIEDZIAŁ CO MI JEST A BRZUCH JAK MNIE BOLAŁ TAK NIE PRZESTAWAŁ PRZEPISYWALI LEKI CIĄGLE TWIERDZĄC ŻE TEN POMOŻE A ZMIAN NADAL NIE BYŁO,KOLEŻANKA MI POLECIŁA WŁASNIE TEGO LEKARZA GDY POSZŁAM DO NIEGO NAJPIERW PRZEPROWADZIŁ ZE MNĄ DOKŁADNA ROZMOWĘ NA TEMAT MOJEGO ZDROWIA POTEM PRZEPROWADZIŁ BADANIE KTÓRE PO RAZ PIERWSZY MNIE NIE BOLAŁO!!!!!!! ZLECIŁ BADANIE KTÓRE WYKONAŁAM W LABOLATORIUM I NA NASTĘPNEJ ...

gen. Prądzyńskiego 8/5
42-200 Częstochowa

Jest wspaniałym lekarzem MAM DO NIEGO 100% ZAUFANIE jest bardzo miły i delikatny to wspaniały człowiek!!!

Ginekolodzy w Częstochowie