Ginekolog Bydgoszcz

gabinet

Bydgoszcz

Byłam u pana doktora tylko raz, gdyż takie było moje założenie, potrzebowałam po prostu konsultacji z lekarzem z innego, większego miasta, gdyż można powiedzieć "mieszkam na prowincji" jeśli idzie o szpitale. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, cierpliwie wysłuchał i dokładnie odpowiadał. Wzbudził moje zaufanie a było mi to bardzo potrzebne wobec problemu, z którym przyjechałam. I to za co jestem najbardziej wdzięczna - dał namiary na innego lekarza specjalizującego się w danej materii. Bardzo mnie tym ujął, że nie starał się robić z siebie alfy i omegi tylko bez wahania wiedział kto mi pomoże. Naprawdę dziękuję opatrzności, że na zasadzie "chybił - trafił" trafiłam do doktora Małka, bo dał mi namiary na wybitnego specjalistę, takiego jakiego potrzebowałam.

Opinia dodana przez: magdaplit8 magdaplit8

Wyśmienity lekarz.Szkoda,że już Jej nie ma wśród nas:(
[*]

ulica Dworcowa 71
88-100 Bydgoszcz

Jestem Bardzo zadowolona z Pani Dr. Prowadziła moją drugą ciąże. Zawsze mogłam liczyć na pomoc i fachowe podejście. Polecam serdecznie!!!!!

Opinia dodana przez: Ewelina

Stefana Okrzei 1/4
85-317 Bydgoszcz

Świetnie, profesjonalnie, szybko pięknie! Poddałam sie zabiegowi i jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: gosia

ulica Gdańska 25
85-005 Bydgoszcz

Polecam , jak do tej pory jedyny ginekolog, który kompleksowo zajmuje się pacjentką! Miły , sympatyczny , dowcipny. Poważ nie podchodzi do tematu i nie zbywa. Pełen komfort podczas wizyty i żadnych obaw tuż przed.POLECAM

Opinia dodana przez: ewa

Cieszkowskiego Augusta 5/7
85-052 Bydgoszcz

Bardzo uprzejmy ale zarazem konkretny. Delikatny podczas badania,udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Traktuje pacjentki z szacunkiem i nie klepie niepotrzebnych głupot

lekarz Piotr Nowicki

Onkolog, Ginekolog położnik

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

To bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Jestem jego pacjentką od 11 lat. To dzięki niemu żyję a mogę powiedzieć, że mój stan był agonalny. Szczerze mogę polecić Go każdej wrażliwej pacjentce. To lekarz jakich dziś jest niewielu, nic mi nie wiadomo aby wyciągał rękę po tzw. kasę - a przecież staż jako Jego pacjentka mam duży. Naprawdę polecam!!!

Opinia dodana przez: Elżbieta

10wojskowy szpital kliniczny

85-681 Bydgoszcz

P.Marcin jest wspaniałym ginekologiem:)miłym,rzeczowym,uśmiechniętym,delikatnym i przede wszystkim poświęca czas pacjentce:)nie przejmuje się tym ile trwa wizyta:)odpowiada na wszystkie pytania:)Co dla mnie najważniejsze P.Ginekolog wykonuje bardzo delikatnie wszystkie badania:)Przy pierwszej wizycie P.Marcin wzbudza od razu zaufanie bynajmniej u mnie wzbudził ogromne zaufanie:)moim zdaniem P.Marcin jest nie tylko najwspanialszym ginekologiem w Bydgoszczy:)ale również jest wspaniałym człowiekiem i widać,że prace swoją wykonuje z powołania,ale tak naprawdę pacjentka jest dla niego najważniejsza i jej dobro:)żałuję tylko,że dopiero nie dawno trafiłam na tak wspaniałego lekarza:)Być może gdybym trafiła wcześniej pewnych problemów zdrowotnych bym unika:))Dzięki P.Marcinowi jestem zdrowa i z ogromną chęcią będę wybierać się na każdą kontrolną wizytą do tak wspaniałego lekarza:)Polecam P.ginekologa z czystym sumieniem każdemu:):)Pozdrawiam:)Katarzyna:)

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Jestem pracowniczką szpitala uniwersyteckiego nr 2 i podzielę się moimi spostrzeżeniami na temat pana doktora. Jest on wspaniałym współpracownikiem, przyjemnie się z nim pracuje. Zachowuje się wobec wszystkich bardzo kulturalnie i rzeczowo, począwszy od kolegów i koleżanek z Kliniki po pacjentki. Zawsze stara się wyjść z trudnych sytuacji z humorem, rzadko unosi się a jesli coś potrzebuje od pracowników grzecznie prosi. Przede wszystkim lubi to co robi tzn. jest lekarzem z powołania. Polecam w 100%
Jako lekarz - pełen szacun dla niego

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Wszystkie pozytywne komentarze są jak najbardziej uzasadnione. Pan doktor to nie tylko świetny specjalista, ale co równie istotne - bardzo serdeczny, kulturalny i przemiły człowiek. Konkretny, rzeczowy, poświęcający tyle czasu, ile potrzeba, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Bez względu na to, którą z kolei jest się pacjentką - można być pewną, że zawsze poświęci nam maksimum uwagi. Indywidualne podejście do każdej pacjentki sprawia, że można poczuć się pewnie i bezpiecznie. Ponadto Pan Doktor posiada naturalny dar, niezwykle istotny w profesji, jaką się zajmuje - umiejętność wzbudzania zaufania pacjentek. Już od progu drzwi wiedziałam, że to "mój" Pan Doktor ;). Życzę wszystkim kobietom, aby były pod opieką tak świetnego lekarza! Lekarza, który nie tylko zbada, wypisze receptę czy skierowanie, ale lekarza, który wysłucha, doradzi, podzieli swoją wiedzą, pomoże, a nawet pożartuje, kiedy sytuacja na to pozwala :).

Opinia dodana przez: MaryAnn

Ginekolodzy w mieście Bydgoszcz