Ginekolog 5

pl. Piastowski 34 lok. 5
58-500 Jelenia Góra

Pani Doktor jest kompetentna i rzetelna. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, tłumaczy wszystko prostym, zrozumiałym językiem i spokojnie, wyczerpująco odpowiada na pytania. Przeprowadza dokładny wywiad, wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze. Badanie jest delikatne, bez żadnych problemów wykonuje cytologię i bada piersi. Jest bardzo sympatyczna. Za tak fachową opiekę Pani Doktor powinna liczyć sobie krocie jednak nie robi tego, bo swój zawód wykonuje z powołania. Serdecznie polecam, jestem niezwykle zadowolona i nie wyobrażam sobie lepszego lekarza! Pani Doktor jest laureatką plebiscytu "Lekarz przyjacielem kobiety" organizowanego przez Twój Styl- to mówi samo za siebie !!

Opinia dodana przez: Aleksandra

WELLDENT Centrum Stomatologiczne
Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław

Pani dr bardzo miła, poświęca pacjentowi dużo czasu, nie spieszy się, odpowiada na wszystkie pytania, chociaż w moim przypadku bywało tak,że wszystko zostało wytłumaczone i nawet nie musiałam ich zadawać. Możliwość kontaktu telefonicznego o każdej porze dnia. Bardzo dobrze wyposażony gabinet. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

gabinet ginekologiczny
KOSCIUSZKI 46
59-220 Legnica

Witam! Czy ktoś mógłby podać cenę za wizytę u doktora,ponieważ On sam w rozmowie telefonicznej nie chciał tego zrobić, a ja chciałabym m.w. wiedzieć w jakich granicach oscyluje koszt wizyty.Bardzo proszę o odpowiedż .

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Nowicki

Onkolog, Ginekolog położnik

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

To bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Jestem jego pacjentką od 11 lat. To dzięki niemu żyję a mogę powiedzieć, że mój stan był agonalny. Szczerze mogę polecić Go każdej wrażliwej pacjentce. To lekarz jakich dziś jest niewielu, nic mi nie wiadomo aby wyciągał rękę po tzw. kasę - a przecież staż jako Jego pacjentka mam duży. Naprawdę polecam!!!

Opinia dodana przez: Elżbieta
Ginekolog Tczew lek. med. Wojciech Chylicki

Al. Wolska Polskiego 5
83-110 Tczew

Zdecydowałam się pójść do dr Chylickiego i jestem zadowolona. Bardzo fajny lekarz.Młody ale wydaje się być kompetentny. Poświęcił mi sporo czasu wyjaśniając jakie badania powinnam wykonać i dlaczego. Nawet dostałam wykaz badań z terminami kiedy powinnam je wykonać. Wyjaśnił na jakie objawy niepokojące muszę zwrócić uwagę a jakimi dolegliwościami nie mam się przejmować. Odpowiadał cierpliwie na pytania,którymi go zarzuciłam ☺ Zrobił cytologię i USG. Na sprzęcie się nie znam ale dostałam bardzo wyraźne zdjęcia mojej "fasolki" bo do tego warzywa podobne jest moje dziecko☺ Gabinet bez fajerwerków ale czysty,schludny i przyjemny. Zdziwiłam się ilością pacjentek czekających w poczekalni. Chyba dr cieszy się dużą popularnością. Czekając pogadałam z kilkoma paniami w ciąży, które przekonały mnie,ze ten lekarz to dobry wybór.

Opinia dodana przez: Kasia1990

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Do doktor Poniedziałek- Czajkowskiej trafiłam w ubiegłym roku, zachęcona pozytywnymi opiniami - w znaczącej większości pozytywnymi. To najlepszy ginekolog z "moich" dotychczasowych, co potwierdziła kolejna, niedawna wizyta. Uzasadnienie: dokładny wywiad, umiejętność słuchania, szczegółowa interpretacja zgłaszanych objawów, dokładne i bezbolesne badanie, pobieranie materiału do badania cytologicznego szczoteczką (co powinno być już standardem, a niestety nie jest). Pani doktor na bieżąco informowała mnie o tym, co robi i co stwierdza (podczas badania ginekologicznego czy usg). Po badaniu rzeczowo omówiła wynik badania, a opisane wydruki z usg - zostały mi przekazane. Pani doktor zleciła mi wykonanie badań laboratoryjnych, informując dlaczego je zleca, jak mam się do nich przygotować, w którym okresie cyklu wykonać itp. Również wyniki tych badań zostały wyczerpująco omówione. Na koniec wizyty za każdym razem usłyszałam, czy chcę o coś zapytać. Jeżeli chodzi o opóźnienia, to moje wejścia do gabinetu miały "poślizg" ok. 30 min. Nie mam tego za złe, gdyż wynikają one z tego, że Pani doktor ma indywidualne podejście do pacjentki, jest dokładna, nie stwarza atmosfery nerwowości i pośpiechu. Jest bardzo sympatyczna i taktowna. Koszt usługi skomentuję krótko - wysoka jakość kosztuje, a we własne zdrowie warto zainwestować.

Sanitas
ul.Hempla
Lublin

Spośród grona lubelskich ginekologów u których byłam na przestrzeni lat, dr Haratym zdecydowanie wyróżnia się podejściem do pacjentki, wnikliwością przy stawianiu diagnoz i czasem poświęcanym na wizytę. Wybrałam go do prowadzenia mojej ciąży i jestem zadowolona. Mimo że ciąża przebiegała z komplikacjami, czułam się dobrze "zaopiekowana" i poprowadzona przez pana dr. Chodzilam prywatnie do luxmedu.

Opinia dodana przez: joanna

lekarz Marta Zastawny

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

WELLDENT Centrum Stomatologiczne
Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław

Polecam Dr Martę Zastawny wszystkim Paniom,które szukają kompetentnego i miłego ginekologa we Wrocławiu. Byłam na wizycie kontrolnej u Pani Doktor w Medfeminie. Wizyta w bardzo miłej atmosferze, cały czas czułam się komfortowo, dr zrobiła mi także USG mimo, że nie zgłaszałam żadnych dolegliwości. Podczas wizyty żadnych zbędnych pytań czy uwag nie na miejscu, których doświadczyłam wcześniej u innego lekarza ginekologa. Małgorzata 26lat

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem stałą pacjentka od lat i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Pani doktor jest najukochansza, super ciepła osoba z dużą wiedzą, a na pacjenta patrzy jak na całość a nie jedynie pojedyncza dolegliwość. Zdecydowanie polecam :)

Opinia dodana przez: Kasia

Chmielna
Lublin

polecam z pełna odpowiedzialnością, ma podejście do kobiet, wysłucha nawet najbardziej marudnej. poza tym szczery, nie owija w bawełnę i nie cukierkuje. przede wszystkim specjalista. prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.