Ginekolog

Opinia dodana przez: daria
Ginekolog położnik  dr n. med. Wojciech Kolawa

dr n. med. Wojciech Kolawa

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Doktor Kolawa to prawdziwy lekarz z powołania. Jest znakomitym specjalistą, profesjonalistą, a dodatkowo bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem. Potrafi rozmawiać z pacjentkami na każdy temat, odpowie na wszystkie pytania. Zawsze poświęci swojej pacjentce tyle czasu ile potrzeba, nigdy nie pośpiesza i nie patrzy na zegarek. Jest bardzo delikatny i taktowny, a przy tym ma niesamowite poczucie humoru, tak więc rozmowa z nim (nawet na trudne tematy) to czysta przyjemność. Dla mnie najlepszy lekarz jakiego spotkałam do tej pory. Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: Liliana
Ginekolog Zabrze lekarz Maciej Jeleń

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Bardzo polecam wszystkim kobietą Dr Jelenia (szczególnie kobietą w ciąży, która nie przebiega książkowo). Dr Jeleń jest lekarzem z powołania, a przy tym bardzo empatycznym i przemiłym człowiekiem. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że moja córeczka jest na świecie dzięki czujności i wiedzy Pana doktora. Dr Jeleń jest młodym lekarzem, ale już bardzo doświadczonym i chłonnym wiedzy, który do swoich pacjentem podchodzi z sercem. Nie zmienię dr Jelenia na żadnego innego ginekologa.

Opinia dodana przez: stokrotka330
Ginekolog położnik Wrocław lekarz Krzysztof Fabijański

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Nareszcie znalazłam lekarza, który zechciał pochylić się nad ginekologią okresu klimakterium. Dr Fabjański to przykład ginekologa endokrynologa, który holistycznie i z dużą cierpliwością a do tego arcy poważnie traktuje pacjentkę kat.50 plus. To nader rzadko spotykany w naturze okaz, ginący w powodzi lekarzy koncentrujących się wyłącznie na położnictwie.

Opinia dodana przez: iza
Ginekolog Warszawa lekarz Magdalena Hołownia

lekarz Magdalena Hołownia

Ginekolog

wizyta już od 98

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64

Goraco polecam pania ginekolog. Pełen profesjonalizm Czułam sie bardzo komfotowo co w przypadku takiego lekarza jest kluczowe. Jeszcze raz polecam

USG ginekologiczne Warszawa dr Urszula Jastrzębska

dr Urszula Jastrzębska

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

wizyta już od 140

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze mogę polecić :)

Opinia dodana przez: Eliza
Ginekolog Kraków lekarz Andrzej Miaśkiewicz

lekarz Andrzej Miaśkiewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

wizyta już od 60

ulica Siemiradzkiego 16/5

Do doktora Miaśkiewicza chodzę juz od 20 lat. Lekarz ma ogromne doświadczenie. Wspaniały człowiek i bardzo dobry doktor !! Serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Janina
Ginekolog Warszawa lek. med. Magdalena Grochecka

lek. med. Magdalena Grochecka

USG, Ginekolog położnik

Oddział Położniczy - Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Lekarz z powołania, precyzyjny, konkretny, stawiająca trafne decyzje, przemiła, i bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu i bardzo dobrze tłumaczy co z czym:) Polecam naprawdę warto, w moim przypadku po 7 latach trafiona diagnoza!!!Jako jedyna wysłuchała jakie mam objawy, zrobiła jedno badanie i proszę!!
Super!!

wizyta już od 100

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo
ul. Bulwarowa 31
Kraków

Jestem nową pacjętką Dr A.P.Jaworowskiego jestem bardzo mile zaskoczona wizytą.Jestem w pierwszej ciąży,gdzie pojawia się wiele pytań, obaw, niepewności dr na każde pytanie udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi, co ważne udostępnił nr tel i oświadczył, że zawsze można do niego dzwonić co dla mnie jest bardzo ważne..poczułam się bardzo doceniona i potraktowana poważnie chociaż to była pierwsza wizyta. Dr bardzo sympatyczny miły uśmiechniety przede wszystkim rzeczowy i kompetentny. Nie ukrywam , że wczesniej odwiedziłam 3 lekarzy i żaden z nich nie wzbudził mojego zaufania każdy z nich zalecał przyjmowanie 3 razy dziennie nospy co nie jest wskazane, serdecznie polecam dr naprawdę świetny lekarz.

Opinia dodana przez: Ela
Ginekolog Tczew lek. med. Wojciech Chylicki

Al. Wolska Polskiego 5
83-110 Tczew

Zdecydowałam się pójść do dr Chylickiego i jestem zadowolona. Bardzo fajny lekarz.Młody ale wydaje się być kompetentny. Poświęcił mi sporo czasu wyjaśniając jakie badania powinnam wykonać i dlaczego. Nawet dostałam wykaz badań z terminami kiedy powinnam je wykonać. Wyjaśnił na jakie objawy niepokojące muszę zwrócić uwagę a jakimi dolegliwościami nie mam się przejmować. Odpowiadał cierpliwie na pytania,którymi go zarzuciłam ☺ Zrobił cytologię i USG. Na sprzęcie się nie znam ale dostałam bardzo wyraźne zdjęcia mojej "fasolki" bo do tego warzywa podobne jest moje dziecko☺ Gabinet bez fajerwerków ale czysty,schludny i przyjemny. Zdziwiłam się ilością pacjentek czekających w poczekalni. Chyba dr cieszy się dużą popularnością. Czekając pogadałam z kilkoma paniami w ciąży, które przekonały mnie,ze ten lekarz to dobry wybór.

Opinia dodana przez: Kasia1990