Ginekolog

Ginekolog Kraków lek. med. Anna Horbaczewska

lek. med. Anna Horbaczewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Moja ciąża była zagrożona. Kilku lekarzy mówiło, że najdłużej doniosę ciążę do 7 miesiąca..Byłam przerażona tą “wróżbą”. Szukałam wciąż kogoś, kto powie co innego, ale kolejka lekarzy, którzy wróżyli tą złą wersję była baaaardzo długa. W każdym razie w końcu się udało :). Trafiłam do Pani Ani i ona jako pierwsza powiedziała “Damy radę do 9!”. I jak powiedziala - tak zrobila. Dalysmy radę :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Danuta
Ginekolog Kraków lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

31-559 Grzegórzki, Kraków

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Ginekolog Kraków lekarz Anna Kij

lekarz Anna Kij

31-559 Grzegórzki, Kraków

Dr Anna Nieć opiekuje się mną odkąd weszłam w okres menopauzy. Przepisała mi HTZ i jestem pod stałym jej monitoringiem. Do tego zrobiłyśmy zabieg laseroterapii – profilaktycznie aby poprawić nawilżenie i odporność mojej śluzówki pochwy i uniknąć nietrzymania moczu, bo jestem po trzech porodach. Bardzo rzeczowa i konkretna lekarka
Opinia dodana przez: ania

SAN-CREDO-MED
Komorska 49

Ginekolog Warszawa lek. med. Joanna Wojciula

SAN-CREDO-MED
Komorska 49

Niestety nie mogę przyznać pozytywnej opinii Pani doktor ani jej polecić.

Prowadziła moją ciąże od początku do 6 miesiąca. Zawsze wizyty odbywały się co 3 tygodnie lub co miesiąc.
W ostatnim czasie z dnia na dzień Enel-Med odwołał wizytę z przyczyn losowych Pani doktor nie może przyjść do pracy. Rozumiem...każdemu może coś się w życiu wydarzyć...
Miałam zrobione 3 dni wcześniej przed planowaną wizytą wyniki z morfologii, ...
Opinia dodana przez: Anna
Ginekolog Kraków lekarz Andrzej  Jaworowski

lekarz Andrzej Jaworowski

Ginekolog

wizyta już od 100

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo
Bulwarowa 31
Kraków

Wspaniały Lekarz a przy tym CZŁOWIEK a teraz bardzo mało jest ludzkich lekarzy. Pan Doktor ma ogromne doświadczenie zawsze wie co robić swoją opieką otacza cały czas. Dzięki temu lekarzowi mam 2 wspaniałe córeczki jedna urodzona w 2011 gdyby nie Pan Doktor to Julci nie było by gdyż inny lekarz twierdził, że ciąża nie rozwija się i trzeba usunąć....Pan Doktor zadziałał inaczej i Julka ma prawie 5 lat no i ...
Opinia dodana przez: Ania Krzysztofowicz
Ginekolog położnik Wrocław lekarz Radosław Siejkowski

Rybnicka 21A/10
52-016 Wrocław

Bardzo dobra przychodnia. Świetni , jeśli nie najlepsi specjaliści w mieście. Korzystałam z usług doktora i muszę przyznać, że to specjalista z ogromną wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze. Skorzystam na pewno nieraz.
Opinia dodana przez: Maria Krawiec
Ginekolog Wrocław dr n. med. Mikołaj Karmowski

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Skala oceny najwyższa możliwa.
Wszystkim zagubionym, poszukującym specjalisty GINEKOLOGA kobietom szczerze polecam Doktora Mikołaja Karmowskiego.
Do Doktora trafiłam przez przypadek. Okazał się najprzystojniejszym lekarzem Ginekologiem jakiego znam ;) pełen profesjonalizmu, uroku osobistego, życzliwości, zaangażowania, szacunku dla drugiego człowieka.
Doktorek Mikołaj to Człowiek z olbrzymią PASJĄ pomagania innym, z ugruntowaną wiedzą w ginekologii laparoskopowej i nie tylko, odpowie na każde pytanie, rozwieje wszelką wątpliwość pacjentki.
Spędziłam wiele lat w ...
Opinia dodana przez: KATARZYNA
Ginekolog Kraków lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

wizyta już od 60

31-559 Grzegórzki, Kraków

Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.
Opinia dodana przez: daria