Ginekolog 4

WELLDENT Centrum Stomatologiczne
Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław

Pani dr bardzo miła, poświęca pacjentowi dużo czasu, nie spieszy się, odpowiada na wszystkie pytania, chociaż w moim przypadku bywało tak,że wszystko zostało wytłumaczone i nawet nie musiałam ich zadawać. Możliwość kontaktu telefonicznego o każdej porze dnia. Bardzo dobrze wyposażony gabinet. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Do doktor Poniedziałek- Czajkowskiej trafiłam w ubiegłym roku, zachęcona pozytywnymi opiniami - w znaczącej większości pozytywnymi. To najlepszy ginekolog z "moich" dotychczasowych, co potwierdziła kolejna, niedawna wizyta. Uzasadnienie: dokładny wywiad, umiejętność słuchania, szczegółowa interpretacja zgłaszanych objawów, dokładne i bezbolesne badanie, pobieranie materiału do badania cytologicznego szczoteczką (co powinno być już standardem, a niestety nie jest). Pani doktor na bieżąco informowała mnie o tym, co robi i co stwierdza (podczas badania ginekologicznego czy usg). Po badaniu rzeczowo omówiła wynik badania, a opisane wydruki z usg - zostały mi przekazane. Pani doktor zleciła mi wykonanie badań laboratoryjnych, informując dlaczego je zleca, jak mam się do nich przygotować, w którym okresie cyklu wykonać itp. Również wyniki tych badań zostały wyczerpująco omówione. Na koniec wizyty za każdym razem usłyszałam, czy chcę o coś zapytać. Jeżeli chodzi o opóźnienia, to moje wejścia do gabinetu miały "poślizg" ok. 30 min. Nie mam tego za złe, gdyż wynikają one z tego, że Pani doktor ma indywidualne podejście do pacjentki, jest dokładna, nie stwarza atmosfery nerwowości i pośpiechu. Jest bardzo sympatyczna i taktowna. Koszt usługi skomentuję krótko - wysoka jakość kosztuje, a we własne zdrowie warto zainwestować.

Musierowicza 4
Zgierz

Bardzo konkretny, sympatyczny lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy. Pierwszy ginekolog do którego idzie się bez stresu. Polecam wszystkim paniom

Opinia dodana przez: Edyta

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Pan doktor bardzo uprzejmy i pozytywny. Miłe podejscie do pacjentki i pozytywna atmosfera podczas całej wizyty. Lekarz dokładnie tłumaczy cały problem i przedstawia jakie są alternatywy leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pomimo młodego wieku lekarza uważam że dużo wie i liczę, że z biegiem lat nie zmieni podejścia do swojej pracy. Polecam!

Opinia dodana przez: Basia

SPZZOZ Przysucha
ul. Jana Pawła II 4a
26-400 Przysucha

Doktor jakich mało, anioł nie człowiek. To właśnie taki lekarz powinien być, jak dr, ciecierski, polecam w 1000000%najlepszy lekarz pod słońcem. Wizyta u niego i badania bezstresowe rewelacja.

Opinia dodana przez: Kanonim

Gabinet Medycyny Estetycznej
Łukasińskiego 27a/4
Legnica

Bardzo miły, uprzejmy i wesoły lekarz , prowadzi moją pierwsza ciążę, jestem bardzo zadowolona, nigdy nie odczułam że się wywyższa traktuje poważnie pacjentów co da się odczuć podczas rozmów, a przede wszystkim nigdy się nie spóźnił na wizyty [przyjeżdża nawet przed czasem]co jest oznaką szacunku dla innych.

Marek Brzuchalski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Niedziałkowskiego 6a/4
72-600 Świnoujście

Profesjonalnie podchodzi do kobiet miły uprzejmy spokojnie wszystko tłumaczy mój pierwszy ginekolog teraz prowadzi mi ciąże i jestem bardzo zadowolona

Gabinet ginekologiczny Aleja Sikornik 14
Aleja Sikornik!4
44-114 Gliwice

Zdecydowanie polecam tego lekarza, zawsze podchodzi konkretnie do tematu, odpowie na wszystkie pytania, wytłumaczy, a przy tym traktuje mnie poważnie i życzliwie. Jestem po dwóch operacjach, które wykonał dr Kluszczyński - żadnych powikłań pooperacyjnych, podczas pobytu w szpitalu często zaglądał do mnie i pytał jak się czuję. Było to bardzo miłe słysząc, że zależy mu na pacjentce.I muszę dodać, że nie jestem jakąś znajomą, tylko po prostu pacjentką, Cieszę się, że trafiłam na tego lekarza!!! Zosia

Lech Rogulski

MEDYK
PCK1
Częstochowa

Lekarz godny polecenia. Trudno o wizyte u niego z uwagi na ilosc pacjentów. Ma bardzo ważną, jak dla mnie umiejętność... Z jednej strony pomaga, z drugiej nie szkodzi! nie ładuje hormonów, antybiotykow i innych szkodliwych specyfików ot tak. Kazda jego decyzja jest przemyślala i omowiona z pacjentem, a to dzisiaj rzadkość.

Opinia dodana przez: monika

Prywatny Gabinet Lekarski Ginekologiczno-Położniczy

56-420 Bierutów

Bardzo miły i kompetentny lekarz, jest zaangażowany oraz dokładny w badaniach, naprawdę stara się wyleczyć a nie tylko leczyć. Szczerze polecam go wszystkim paniom, a szczególnie tym, które zawiodły się na innych lekarzach:)