Ginekolog

01-355 Bemowo, Warszawa

Ginekolog Kraków lek. med. Iwona Gawron

lek. med. Iwona Gawron

31-559 Grzegórzki, Kraków

Przy porodzie potrafi wykazać się prawdziwym opanowaniem, dodaje otuchy i sprawia, że kobieta w tym ciężkim momencie czuje się po prostu bezpiecznie. Miałam ciążę zagrożoną i umierałam ze strachu. Wtedy przyszła Pani Iwona i wszystko się zmieniło. Urodziłam piękne i zdrowe dziecko.

Ginekolog Kraków lek. med. Andrzej Kałamacki

lek. med. Andrzej Kałamacki

31-559 Grzegórzki, Kraków

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Trafiłam do niego w 9 tyg. z ogromnymi bólami. Pan doktor akurat był na Dyżurze. Gdyby nie jego natychmiastowa reakcja i profesjonalne podejscie najprawdopodobniej by mnie tu nie było. Nie dość że uratował moje życie to jeszcze ocalał jajowód!!! Ponieważ jak sie okazało moja Cięża była ektopowa. Pomimo prowadzenia mojej osoby przez poprzedniego lekarza i trzykrotnym usg oraz objawach(krwawieniach)które powinny zaniepokoić lekarza MOJ PAN DOKTOR - POŻAL SIĘ PANIE BOŻE!!! Nic sobie z tego nie robił i chyba czekał aż się wykończę...
W każdym bądź razie GORĄCO POLECAM PANA DOKTORA!!!! Ja osobiście od tamtego momentu jestem jego stałą pacjentką i na pewno tego nie zmienię. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Ewa
Ginekolog Kraków lek. med. Anna Horbaczewska

lek. med. Anna Horbaczewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Do Pani Ani trafiłam z torbielą na jajniku. Gdy zrobiłam badania u pierwszego lepszego lekarza - byłam przerażona wynikiem. Stwierdziłam, że muszę pójść do specjalisty z prawdziwego zdarzenia bo po prostu umierałam ze strachu. Dzisiaj jestem nie tylko zdrowa, ale także urodziłam zdrowe i piękne dziecko.

Ginekolog Kraków lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

31-559 Grzegórzki, Kraków

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Ginekolog Kraków lekarz Anna Kij

lekarz Anna Kij

31-559 Grzegórzki, Kraków

Od wielu lat męczyłam się z zaburzeniami miesiączkowania. Bardzo ciężko żyło mi się nie wiedząc nigdy kiedy pojawi się miesiączka oraz jak długa i obfita będzie. Doktor jako pierwsza zastosowała odpowiednią terapię hormonalną. Do tej pory nikomu sie to nie udało.

Opinia dodana przez: daria
Ginekolog Kraków lekarz Andrzej  Jaworowski

lekarz Andrzej Jaworowski

Ginekolog

wizyta już od 100

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo
Bulwarowa 31
Kraków

Wspaniały Lekarz a przy tym CZŁOWIEK a teraz bardzo mało jest ludzkich lekarzy. Pan Doktor ma ogromne doświadczenie zawsze wie co robić swoją opieką otacza cały czas. Dzięki temu lekarzowi mam 2 wspaniałe córeczki jedna urodzona w 2011 gdyby nie Pan Doktor to Julci nie było by gdyż inny lekarz twierdził, że ciąża nie rozwija się i trzeba usunąć....Pan Doktor zadziałał inaczej i Julka ma prawie 5 lat no i Basia urodzona w lipcu 2015. Obydwie przez cc wykonane prze Pana Doktora Jaworowskiego w super atmosferze zero stresu. Polecam każdej kobiecie która chce być pod dobrą i profesjonalną opieką.....POLECAM
a Panu Doktorowi SERDECZNIE DZIEKUJE ZA WSZYSTKO :)

Opinia dodana przez: Ania Krzysztofowicz
Ginekolog Wrocław dr n. med. Mikołaj Karmowski

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Skala oceny najwyższa możliwa.
Wszystkim zagubionym, poszukującym specjalisty GINEKOLOGA kobietom szczerze polecam Doktora Mikołaja Karmowskiego.
Do Doktora trafiłam przez przypadek. Okazał się najprzystojniejszym lekarzem Ginekologiem jakiego znam ;) pełen profesjonalizmu, uroku osobistego, życzliwości, zaangażowania, szacunku dla drugiego człowieka.
Doktorek Mikołaj to Człowiek z olbrzymią PASJĄ pomagania innym, z ugruntowaną wiedzą w ginekologii laparoskopowej i nie tylko, odpowie na każde pytanie, rozwieje wszelką wątpliwość pacjentki.
Spędziłam wiele lat w ...

Skala oceny najwyższa możliwa.
Spędziłam wiele lat w bólu, w nieświadomości, nigdy wcześniej nie zdiagnozowana ENDOMETRIOZA rozwijała swoją pajęczą sieć wewnątrz mnie…
Dopiero profesjonalne oko Doktora. dokładne badanie, rozmowa uświadomiły mi, że hoduje w sobie ENDOMETRIOZĘ, badanie CA-125 potwierdziło diagnozę, aby moje życie wróciło do normalności konieczna była operacja laparoskopowa i wdrożenie leczenia. Nie sądziłam, że w tak szybkim terminie wyląduje na stole operacyjnym. Nie było łatwo Pan Dr zadbał o wszystko. Operacja była przeprowadzona przez najlepszego specjalistę w tej dziedzinie. (informacje poparte z wielu źródeł) Doktor Mikołaj precyzyjnie usunął rozległe ognisko endometriozy, liczne zrosty i torbiel jajnika. Była to żmudna praca… operacja trwała kilka godzin. Po operacji Dr Mikołaj odwiedził mnie w sali pooperacyjnej zatroskany moim samopoczuciem. Otrzymałam pełną informację na temat przeprowadzonej operacji, o tym co będzie ze mną później, co mogę robić, czego też nie.
Zastosowana chirurgia laparoskopowa pozwoliła mi tydzień po zabiegu żyć pełnią życia ! bez blizn, bez bólu, nie do wiary że zaledwie 9 dni temu byłam poddana narkozie i operacji a dziś już jestem sprawna, w pełni sił, szczęśliwa ;)

Doktor z duszą, dla którego każda pacjentka jest tą najważniejszą. Tak ja się czuję i sądzę, że ogrom Pań się ze mną zgodzi ;)
Panie Mikołaju dziękuję za operację, za uratowanie mojej kobiecości, za zaangażowanie, za opiekę, uśmiech, dobre słowo, dziękuję za wszystko.

„TYLKO TO CO CZYNIMY ZA ŻYCIA ODBIJE SIĘ ECHEM W WIECZNOŚCI”

Opinia dodana przez: KATARZYNA
Ginekolog Kraków lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

wizyta już od 50

31-559 Grzegórzki, Kraków

Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.

Opinia dodana przez: daria