Ginekolog

Ginekolog Kraków lek. med. Anna Horbaczewska

lek. med. Anna Horbaczewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Moja ciąża była zagrożona. Kilku lekarzy mówiło, że najdłużej doniosę ciążę do 7 miesiąca..Byłam przerażona tą “wróżbą”. Szukałam wciąż kogoś, kto powie co innego, ale kolejka lekarzy, którzy wróżyli tą złą wersję była baaaardzo długa. W każdym razie w końcu się udało :). Trafiłam do Pani Ani i ona jako pierwsza powiedziała “Damy radę do 9!”. I jak powiedziala - tak zrobila. Dalysmy radę :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Danuta
Ginekolog Kraków lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

31-559 Grzegórzki, Kraków

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Ginekolog Kraków lek. med. Iwona Gawron

lek. med. Iwona Gawron

Ginekolog estetyczny, Ginekolog onkolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Ja trafiłam ze sprawą z zakresu ginekologii estetycznej. Kiedyś bardzo wstydziłam się tego jak wyglądam tam na dole i nie sądziłabym nawet, że kiedykolwiek będę o tym pisać. Teraz problem mam już daleko za sobą i z dumą piszę o swojej przemianie. Problemem były zbyt duże wargi sromowe. Teraz z pomocą Pani Iwony, mogę cieszyć się pięknym wyglądem tam na dole. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Danuta
Ginekolog Kraków lekarz Anna Kij

lekarz Anna Kij

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

31-559 Grzegórzki, Kraków

Dr Anna Nieć opiekuje się mną odkąd weszłam w okres menopauzy. Przepisała mi HTZ i jestem pod stałym jej monitoringiem. Do tego zrobiłyśmy zabieg laseroterapii – profilaktycznie aby poprawić nawilżenie i odporność mojej śluzówki pochwy i uniknąć nietrzymania moczu, bo jestem po trzech porodach. Bardzo rzeczowa i konkretna lekarka
Opinia dodana przez: ania
Ginekolog Warszawa lek. med. Janina Szymańska

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Mila kompetenta osoba. Wyslucha doradzi. bardzo udana wizyta. Napewno jezzcze skorzystam z uslug pani doktor.
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

SAN-CREDO-MED
Komorska 49

Pan Bramski rzeczywiście jest uprzejmy, ale na tym się kończy. Umówiłam się do niego w Medicoverze, ponieważ była to jedyna wolna wizyta, a ja musiałam szybko widzieć się z lekarzem by wypisał receptę na 'tabletke 72h po'. Nie dość, że lekarz odmówił wypisanie recepty, to OKŁAMAŁ mnie mówiąc, że jest to tabletka aborcyjna, czyli środek wczesnoporonny. Tabletki 72h po działają tak, że opóźniają owulację oraz zapobiegają zagnieżdżeniu się komórki, czyli ...
Opinia dodana przez: karokarolina