Ginekolog 3

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

Witam serdecznie. W dniu wczorajszym byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Tak naprawdę nie miałam możliwości się zapisać więc poszłam po prostu na oddział. Oczywiście Pan doktor znalazł chwilę i dla mnie. I jest jedno wazne słowo, które go opisuje: niezwykłą dokładność. Po każdym jego słowie widać wiedzę jaką posiada. Zaufałam mu. Dobrze się czułam przy nim. Zrobił mi usg, ponieważ u innego lekarza wyszło mi że mam mięśniaki i chciałam się dowiedzieć u innego źródła czy to co poprzedni lekarz mi przepisał jest w porządku. Skonczyło się na tym że będę leczona zupełnie inaczej. I wiem że jestem w dobrych rękach. Chciałabym opisać tu przebieg całej wizyty, która naprawdę trochę trwała, ale miejsca nie starczy ;). Polecam każdej niepewnej kobiecie :)

Opinia dodana przez: Elżbieta

byłam u Niego pierwszy raz i miło mnie zaskoczył

byłam u Niego pierwszy raz i miło mnie zaskoczył

Armii Krajowej 11g lok. 3
59-400 Jawor

Jest naprawdę świetnym lekarzem,gdy cos się dzieje,to potrafi przyjąć o każdej porze,nie patrzy na zegarek tylko poświęca dużo czasu dla pacjenta,polecam wszyskim

ulica Kraszewskiego 2
20-431 Lublin

Dr Jarzębowski jest moim lekarzem od wielu lat. Uprzejmy, miły, delikatny, cierpliwy. Cudowny lekarz. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Małgorzta

ul. Biecka 30
38-300 Gorlice

Tym razem mężczyzna napisze opinie o ginekologu :)

Moja żona rodziła na dyżurze dr Wojciecha. Pan doktor przychodził często i pytał się jak się czuje, oraz zawsze tłumaczył co i w jakiej kolejności będzie wykonywane. Nie "znęcał" się nad rodzącą jak lekarz na poprzedniej zmianie tylko spokojnie tłumaczył w odpowiednim momencie - przeczekał aż skurcz minie. Ja jako mąż jestem bardzo zadowolony i sam mógłbym rodzić z tym ginekologiem ...

Tym razem mężczyzna napisze opinie o ginekologu :)

Moja żona rodziła na dyżurze dr Wojciecha. Pan doktor przychodził często i pytał się jak się czuje, oraz zawsze tłumaczył co i w jakiej kolejności będzie wykonywane. Nie "znęcał" się nad rodzącą jak lekarz na poprzedniej zmianie tylko spokojnie tłumaczył w odpowiednim momencie - przeczekał aż skurcz minie. Ja jako mąż jestem bardzo zadowolony i sam mógłbym rodzić z tym ginekologiem ^^

W połączeniu z panią położna Anną jest to duet idealny dla rodzącej kobiety, anie wrzaski i pretensje starych komunistycznych położnych, które jak najszybciej chcą się pozbyć rodzącej i nie zważając na jej uczucia.

Takie kontrasty w szpitalu woj. nr 2 na ul. Lwowskiej w Rzeszowie

Opinia dodana przez: Szczepan

Kamienna 3 lok. 30

JEST MIŁYM CIEPŁYM LEKARZEM, WSZYSTKO WYTŁUMACZY NAWET NARYSUJĘ :) POLECAM WSZYSKIM KOBIETKOM. POZDRAWIAM

ulica Karmelicka 8

Bardzo kompetentna i rzeczowa Pani doktor, podchodząca do każdej pacjentki indywidualnie a zarazem traktująca wszystkie jednakowo, bardzo wnikliwie tłumaczy chorobę i leczenie, poświęca tyle czasu ile potrzebne jest danej pacjentce, przemiła, uprzejma, grzeczna, sympatyczna. Lekarz naprawdę godny polecenia!!!

Opinia dodana przez: zofia

ulica Odległa 42
44-310 Radlin

Bardzo miły dr.
Bardzo dokładnie tłumaczy, mówi dokładnie co dolega pacjentowi. Godny Polecenia :)
Od wejścia wita uśmiechem.

Bardzo miły dr.
Od wejścia wita uśmiechem.

Opinia dodana przez: Agnieszka

ulica Gen. Józefa Wysockiego 37
37-700 Przemyśl

Najlepszy doktor, uprzejmy, profesjonalny, miły specjalista. Troszczy się o pacjentki. Godny polecenia!

Opinia dodana przez: Joanna

NZOZ Dentamerica
plac Szczepański 3

Witam,
nie wiem skąd te złe opinie. Ja jestem zadowolona. Bardzo.
To mój drugi ginekolog. Jestem pod wrażeniem ilości czasu jaki poświęca. Nie naciąga na pieniądze, zleca badania- ale przecież bez badań nie zawsze jest się w stanie pomóc wpierw trzeba wykluczyć te złe.
Teraz jestem w ciąży i mimo że Pani Doktor nie ma to telefonicznie jestem z nią w kontakcie.
Jestem bardzo zadowolona z Lekarki.
Polecam ją.
Cóż ...

Witam,
nie wiem skąd te złe opinie. Ja jestem zadowolona. Bardzo.
Jestem bardzo zadowolona z Lekarki.
Polecam ją.
Cóż co do opinii powyżej- też uważam że trochę późno za dziecko się zabrałaś...
Antykoncepcja- masakra, zmienia człowieka.

Opinia dodana przez: Anna