Ginekolog

Gabinet Seksuologiczny Krzysztof Bojar
Głęboka 10 lok. 31
Lublin

Bardzo dobry lekarz. Zawsze spokojnie odpowiada na zadawane pytania. Jeżdżę już do Pana Doktora od roku i bardzo jestem zadowolona z tych wizyt. Jest to lekarz, który tak naprawdę się mną zajął w odróżnieniu od innych lekarzy u których bywałam. Jest to lekarz wzbudzający zaufanie, kompleksowo podchodzący do problemu zdrowotnego. Zawsze w razie potrzeby można do Pana Doktora zadzwonić i zapytać o radę. Uważam Panie Doktorze, że jestem w najlepszych rękach i pod najlepsza opieką i mam wielką nadzieję, że urodzę jeszcze nie jedno dziecko.Za wszystko bardzo dziękuje. Wiem też , że na niektóre rzeczy człowiek nie ma wpływu. Lekarz z powołania i znający się na rzeczy.Polecam.

Królewiecka 3 lok. 49
09-402 Płock

do Dr.Artymiaka chodzę od 15 lat.Faktycznie jest bardzo miły,ale niestety jeśli ktoś oczekuje zainteresowania i opieki w szpitalu to nie bardzo sie interesuje.Ja byłam w szpitalu 2tyg.nie odwiedził mnie ani razu.ALE URATOWAŁ MOJĄ CIĄŻĘ.Godny polecenia lekarz.Jest bardzo delikatny

dr n. med. Halina Strzyszcz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Polecam wszystkim panią doktor! szczególnie młodym momusiom. Ja pytałam o milion rzeczy, pierwsze dziecko, stres i w ogóle ale pani Strzyszcz zawsze wiedziała co i jak powiedzieć. Jak jeszcze kiedyś będę w ciąży to napewno pani doktor będzie prowadziła

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Mariusz Sadowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet Mariusz Sadowski
Grójecka 194 / 443 wejście A3

Ginekolog godny polecenia! Profesjonalny,uprzejmy,uśmiechnięty,na zadane pytania udziela odpowiedzi bardzo dokładnych.Prowadziłam u pana Sadowskiego ciążę i spotkałam się z dużym zaangażowaniem i z profesjonalnym i miłym podejściem do mnie.Byłam przyjmowana i na nfz i prywatnie,w jednym i w drugim przypadku podejście do pacjentki było na wysokim poziomie.Polecam kazdej kobiecie w 100% ! :-)

Opinia dodana przez: Pani
Ginekolog położnik Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ginekolog położnik, Endokrynolog

wizyta już od 100

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama

DARIMED

Ginekolog położnik, Ginekolog estetyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Doktor Huzior to najlepszy lekarz, jakiego do tej pory poznałam. Przyjmuje w mojej przychodni, jest zawsze życzliwy, pomocny, ceni pacjentkę, wizyta jest zawsze komfortowa ze względu na jego kompetencję, fachowość i spokój. Wysłuchuje do końca i nigdy nie zostawia bez pomocy. Niestety przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę za przyjmowanie pacjentek ponad dzienną normę, gdyż albo jakaś hiena wytoczyła skargę na Pana doktora, albo sam nfz ma problem, że istnieją jeszcze lekarze o wielkim sercu, którzy nie odsyłają z kwitkiem, bo jakiś tam limit się skończył!
Zmobilizujmy siły, bo nasz wspaniały lekarz ma duże kłopoty, grożą mu jakieś zidiociałe kary za to, że przyjmuje więcej pacjentek, niż inni, za to, że poświęca własny czas i siedzi po godzinach dla innych, za to, że nie dostaje za to złotówki więcej! Wstyd! Proszę innych o interwencję w tej sprawie. Wiele razy pomagał nam, bo potrzebne było dodatkowe badanie, recepta, usg, bo świat nam się walił i zawsze nam pomagał. Teraz kolej na nas, pomóżmy Mu, bo jak nikt iny na to zasługuje! Beata

Opinia dodana przez: Beata
Ginekolog Warszawa lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

USG, Ginekolog położnik

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.