Ginekolog 2

ulica Kraszewskiego 2
20-431 Lublin

Dr Jarzębowski jest moim lekarzem od wielu lat. Uprzejmy, miły, delikatny, cierpliwy. Cudowny lekarz. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Małgorzta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Remedium"sp.c. Głucha-Wojdak Zofia Rozumek Kazimierz
ulica Kolejowa 2
48-300 Nysa

Pani doktor była moim pierwszym ginekologiem i gdyby nie przeprowadzka do innego miasta, zapewne do tej pory regularnie byśmy się widywały. Kompetentna, konkretna, ale przy okazji słuchająca pacjentki i nastawiona na pomoc. Dużą zaletą jest też to, że wprowadza bardzo dobrą atmosferę, w której swobodnie i bez żadnego skrępowania można porozmawiać o swoich przypadłościach. Profesjonalistka z ogromnym stażem.

Opinia dodana przez: Karolina

Rynek 11
38-600 Lesko

Super lekarz, kompetentny, godny polecenia, dokładnie tlumaczący co dzieje się z pacjentem. Jestem mu dozgonnie wdzięczna za uratowanie życia mojego i mojej córeczki. Podczas porodu wynikły komplikacje, gdzie potrzeba było fachowej i szybkiej reakcji i na szczęście, dzięki Panu Doktorowi jesteśmy na świecie.
PANIE DOKTORZE - DZIEKUJEMY!

PANIE DOKTORZE - DZIEKUJEMY!

Opinia dodana przez: Angelika

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,JOLOKO"
ulica Lwowska 61e
22-400 Zamość

Pani doktor prowadzila moja pierwsza ciaze. Aniol nie lekarz. Uwielbialam chodzic na te wizyty bo zobaczylam i dowiedzialam sie jak ma sie moj maluszek. Pani doktor wszystko pokazala i wytlumaczyla. Zartowala tez przez co takie wizyty nie byly stresujace nawet gdy okazuje sie ze maluszek wolniej rosnie. Dla pewnosci dala skierowanie do szpitala mimo tego ze nie bylo koniecznosci a na wszelki wypadek 😊 ciesze sie ze mialam okazje Pania spotkac na swojej drodze bo caly okres ciazy wspominam swietnie. Zaluje ze przy porodzie pani nie bylo bo by bylo weselej 😕

Opinia dodana przez: Paulina

Dworcowa 1d (Medicus 2)
Jastrzębie-Zdrój

Polecam doktora na 100% prowadził moja pierwsza ciążę i teraz druga. Wszystko bez problemu wizyta co 3 tygodnie. Co 6 tygodni badania kontrolne. Lekarz pyta jak się czuje czy biorę witaminy, na wszystko bez problemu odpowiada. USG bardzo dokładne:)

Opinia dodana przez: Magdalena

NZOZ Przychodnia Rejonowa "Niwecka Walcownia" Poradnia K
ulica Niwecka 18
41-200 Sosnowiec

To najlepszy pan doktor jakiego znam. Do pacjentki podchodzi ze zrozumieniem i szarmancją. Miły, uprzejmy i w każdym calu jest lekarzem z powołania. Nie oceniam negatywnie innych lekarzy ginekologii, ale Mój Doktor Maciej powinien być guru. Całą swoją postacią zachęca pacjentki do kolejnych badań i przekazuje to w sposób bezstresowy dla pacjentek.
Zawdzięczam mu wiele, a w każdym razie - każde półrocze z dobrymi wynikami.
Oczywiście wyniki, to ...

Zawdzięczam mu wiele, a w każdym razie - każde półrocze z dobrymi wynikami.
Oczywiście wyniki, to nie zasługa doktora, ale zmuszenia mnie do konkretnych i regularnych badań. Dzięki niemu, wiem, że jestem na wskroś zdrowa, a to mi odejmuje stresu.

Opinia dodana przez: Beata

1 Maja 2
56-300 Milicz

Bardzo miła Pani Doktor. Wcześniej kilka razy odwiedzałam innego lekarza ginekologa, ale teraz zobaczyłam, że wizyta może być przyjemna.
Podejście podczas badań bardzo troskliwe, dokładne i dociekliwe. Wyposażenie gabinetu w pełni profesjonalne wraz z klimatyzacją, więc nie ma obaw, że będzie wstyd rozebrać sie spoconą.

Podejście do pacjentek bardzo pozytywne i w miłej atmosferze. Po ilości pacjentek w poczekalni, można łatwo wywnioskować, że Pani Doktor, cieszy się dużym zaufaniem i zna się na rzeczy.

Polecam wszystkim, szczególnie będąc w ciąży. Można spać spokojnie w oczekiwaniu na dziecko.

Skwierzyńska 14 lok. 2
50-055 Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją pierwszą ciąże i nie miałam do Niego żadnych zastrzeżeń, dlatego chodzę do niego z drugą ciążą.

Sienkiewicza 17
34-730 Mszana Dolna

Niemoge absolutnie powiedzieć złego słowa o p.doktor.Jest naprawdę w porządku bardzo dba o swoje pacjentki .jest sympatyczna i bardzo bardzo miła.P.doktor poznałam przypadkowo na oddziale ginekologi w Myslenicach gdzie spędziłam kilka tygodni bendac w ciazy i mimo iz wtedy niebylam pacjentka p.doktor-bardzo grzecznie podchodzila do mojej osoby.Mimo iz minęło sporo lat teraz jestem pacjętką pani doktor. Mam do p.doktor Przeklasy ogromne zaufanie SZCZERZE POLECAM tego lekarza 😊 a- nonimka.

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Dzięki Pani Profesor Mrozikiewicz moja Córeczka ma już 4 lata.
Wcześniej 2 poronienia u innego ginekologa, który nie był wstanie zdiagnozować problemu.
Niezwykłe podejście do pacjenta, cierpliwość i życzliwość oraz ogromna wiedza.
Pozdrawiam.

Dzięki Pani Profesor Mrozikiewicz moja Córeczka ma już 4 lata.
Niezwykłe podejście do pacjenta, cierpliwość i życzliwość oraz ogromna wiedza.
Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Marcin