Ginekolog 1

Ginekolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin

Polecam Pan Doktor jest doskonałym ginekologiem i lekarzem.Moją wizytę oceniam bardzo wysoko.Interesuje się faktycznym stanem zdrowia pacjentki ,zajmuje się nią w sposób profesjonalny ,rzeczowy,skupiony na problemie.Lekarz z powołania.Bada bez pośpiechu,delikatnie wszystko świetnie objaśnia i odpowiada na każde pytanie.Atmosfera podczas wizyty bardzo miła i co najważniejsze trafna diagnoza i leczenie. Pierwsza wizyta u P.Doktora była ok.15 lat temu gdy miałam problem z piersią,szybka diagnoza .Pózniej P. prowadził moją drugą ciążę .Chciałam podkreślić ,że nie należała do najłatwiejszych.Właśnie wtedy ,jego życzliwość, otwartość , dyspozycyjność nawet w niedziele ,kompetencja były dla mnie ostoją .Gdyż moja pierwsza ciąża ,którą prowadził INNY LEKARZ skończyła się dla mnie tragicznie , ponieważ miałam kłopot z odklejającym się łożyskiem i zostało to zbagatelizowane ,urodziłam martwe dziecko miszet ,STRASZNE .P. Pajdowski prowadząc moją drugą ciążę dodawał mi otuchy i zawsze podnosił mnie na duchu .Wiedząc co przeżyłam.Jestem mu bardzo wdzięczna za to ,dzięki NIEMU donosiłam i urodziłam śliczną córeczkę 4 kg. z pełną punktacją .Pózniejsze wizyty były kontrolne ,badania USG,cytologia , badanie piersi i tarczycy . Moje zdrowie było w świetnej formie bez żadnych problemów .1 rok temu dostałam wys. ciśnienie zaczęłam leczyć się u p. kardiolog,która zrobiła mi TK i wyszło na niej , że mam małego torbiela na jajniku i wątrobie ,radziła aby to skontrolować u l. gin. Ponieważ , był to okres wakacyjny PDoktor umówił mnie na wizytę za tydzień . była u mnie moja koleż. która miała problemy z torbielami i była po 3 operacjach w ciągu 1 roku.Tak mnie przestraszyła , że nie powinnam czekać tylko jak najszybciej udać się do specjalisty S. Do dziś żałuję tej decyzji ,gdybym wiedziała ,że temu lekarzowi chodzi tylko o kasę i powikłań zamierzonych po operacji to co to jest TYDZIEŃ na czekanie na wizytę jak sobie o tym pomyślę to zastanawiam się gdzie ja miałam rozum .Jestem po operacji lekarza S. po wielkich przejściach , bólu który był narastający piekący ,zimny ,kujący ,ciągnący aż do pachwin, bólu w krzyżu ,płynach w miednicy stanu zapalnego ,który trwa 4 m-c , gorączce 39 c,wymiotach z krwią , biegunce z krwią ,plamieniach , krwotokach ze skrzepami ,po prostu piekło a lekarz S. wymagał wizyt co 3 tyg.za które płaciłam fortunę i nie dał nawet antybiotyku celowo ,aby dać diagnozę ,że jest nowotwór i chciał robić następną operację ,że nie wspomnę , że nie współżyjemy z mężem 6 m-c .dziękuję za wyrozumiałość i wsparcie .Teraz jestem po wizycie u Pana D. A. Pajdowskiego, która trwała ponad godzinę o póznej porze za co PRZEPRASZAM panie czekające za mną ,przemiłą panią w recepcji ,która troszczyła się o każdego pacjenta czekającego wspaniała osoba .Mam kłopoty po operacyjne. Moje leczenie potrwa ,jestem pewna , że P. Doktor A. P. mi pomoże . CDN...

Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny.

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 20 Sie o 18:15. Sprawdź inny.

dr Beata Melosik

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Prywatny Gabinet Ginekologiczny lek.med. Paweł Zając specjalista ginekologii i położnictwa
ul. Skłodowskiej 4 b
37-300 Leżajsk

Wolny termin: jutro o 16:30. Sprawdź inny.

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.

Na przykład, gdy zaczęłam przedstawiać mój problem od opisania ogólnych dolegliwości, które pojawiły się tym samym momencie, co problemy z okolicami intymnymi (m.in. wysypka na twarzy, dreszcze, kaszel) oraz przebieg wizyty i internisty (internista nie był w stanie stwierdzić, co jest przyczyną moich dolegliwości), Pan Kostrzewa skomentował to w ten sposób “Proszę się rozebrać, nie będę przecież leczyć pani twarzy. Ja się zajmuję tylko moją działką, a nie chorobami zakaźnymi”.
Po badaniu okolic intymnych Pan Kostrzewa zaczął wypisywać w komputerze listę leków, które mam wykupić, nie patrzył na mnie i nie wyjaśnił, co mi właściwie dolega. Gdy próbowałam dowiedzieć się, co to za choroba  i co może być jej przyczyną, czy może powinnam zmienić coś w swoim trybie życia, aby uniknąć w przyszłości podobnych problemów, zbywał mnie, nie dając konkretnej odpowiedzi.
Ponadto Pan Kostrzewa sugerował również, że nieodpowiednio dbam o siebie i nie leczyłam nadżerki (po raz kolejny wprawiając mnie w zawstydzenie). Gdyby jednak zadał sobie trud przejrzenia mojej historii (od 5 lat leczę się w Lux Medzie, większość wyników badań miałam przy sobie), zobaczyłby, że wielokrotnie leczyłam się na nadżerkę i regularnie konsultuję się z moim lekarzem prowadzącym, regularnie wykonuję badanie cytologiczne i USG piersi. Gdy mu o tym powiedziałam, stwierdził, że “to nie było żadne leczenie” i że powinnam na poważnie się za to zabrać. Na moje pytanie, co ma na myśli, Pan Kostrzewa rzucił tylko, że “możemy to Pani wymrozić”, ale nie wyjaśnił, na czym ta metoda polega, jak się do niej przygotować, jakie są przeciwwskazania itd.
Jakby tego było mało, gdy zapytałam go, czy mogę brać leki przepisane przez niego (antywirusowe na opryszczkę + globulki na nadżerkę) jednocześnie z antybiotykiem, który tego samego dnia, pół godziny wcześniej, przepisał mi internista na objawy infekcji górnych dróg oddechowych, nie odpowiedział na pytanie, zasłaniając się tym, że on “zajmuje się tylko tym, co na dole, a twarz i inne problemy” powinnam wyjaśnić z innymi lekarzami.
W skrócie: SKANDALICZNIE nieprofesjonalne, nieludzkie, nieuprzejme zachowanie.
Cały czas czuję niesmak po tej wizycie i zażenowanie. Że już nie wspomnę o strachu związanym z brakiem wiedzy, co mi tak właściwie dolega, czy coś grozi mojemu partnerowi, czy mogę teraz myśleć o zajściu w ciążę, czy jak będę brała te wszystkie leki na raz, czy nic mi ie grozi itd.

Opinia dodana przez: Marta
Wolny termin: 17 Sie o 15:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Andrzej Wróbel

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

Dr. Wróbel nigdy nie zachował się niestosownie względem mnie- a byłam na to uczulona po poprzednim lekarzu. Jest profesjonalista a do tego niezwykle miły, sympatyczny i odpowiada tak na pytania że od razu widać że to powołanie. Ma wspanałe podejście do pacjentek jeszcze żaden ginekolog mnie tak delikatnie nie badał. Właściwie tylko z dr Wróblem byłam w stanie rozmawiać o swoich intymnych sprawach szczerze. To On wykryl u mnie endometrioze. Fachowo zajął się mną podczas operacji. Owszem byłam u innych lekarzy nawet u profesorów- ale to tylko potwierdzało moją pozytywną opinię o dr Wróblu. Nigdy nie zostawił mnie bez odpowiedzi. Uważam również że jest wspanialym człowiekiem! Będę nadal do niego chodzić a znajomym już go poleciłam

Opinia dodana przez: Mita
Wolny termin: 17 Sie o 16:00. Sprawdź inny.

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

robiłam u p. doktor usg położnicze w enel med. miła spokojna kompetentna doktor. profesjonalnie okresliła termin porodu co do dnia:) polecam

Wolny termin: 20 Sie o 10:20. Sprawdź inny.
Ginekolog Kraków lekarz Paweł Orłowski

lekarz Paweł Orłowski

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Wolny termin: 20 Sie o 13:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Tadeusz Podsiadłowski

Położna, Ginekolog położnik

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Wolny termin: 20 Sie o 14:00. Sprawdź inny.
Ginekolog Warszawa lek. med. Leszek Huzior

lek. med. Leszek Huzior

Ginekolog położnik, Ginekolog estetyczny

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Doktor Huzior to najlepszy lekarz, jakiego do tej pory poznałam. Przyjmuje w mojej przychodni, jest zawsze życzliwy, pomocny, ceni pacjentkę, wizyta jest zawsze komfortowa ze względu na jego kompetencję, fachowość i spokój. Wysłuchuje do końca i nigdy nie zostawia bez pomocy. Niestety przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę za przyjmowanie pacjentek ponad dzienną normę, gdyż albo jakaś hiena wytoczyła skargę na Pana doktora, albo sam nfz ma problem, że istnieją jeszcze lekarze o wielkim sercu, którzy nie odsyłają z kwitkiem, bo jakiś tam limit się skończył!
Zmobilizujmy siły, bo nasz wspaniały lekarz ma duże kłopoty, grożą mu jakieś zidiociałe kary za to, że przyjmuje więcej pacjentek, niż inni, za to, że poświęca własny czas i siedzi po godzinach dla innych, za to, że nie dostaje za to złotówki więcej! Wstyd! Proszę innych o interwencję w tej sprawie. Wiele razy pomagał nam, bo potrzebne było dodatkowe badanie, recepta, usg, bo świat nam się walił i zawsze nam pomagał. Teraz kolej na nas, pomóżmy Mu, bo jak nikt iny na to zasługuje! Beata

Opinia dodana przez: Beata