Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Trafiłam do pana doktora z polecenia, jak to się często zdarza. I był to strzał w dziesiątkę. byłam mocno niezadowolona z wyglądu mojego krocza. Jak rozmawiałam z koleżankami to mówiły mi, że przecież tam nigdy nie jest ładnie, to nie usta czy piersi. Ale jakoś nie mogłam się z tym pogodzić. Dr Tomasz Basta uświadomił że możliwa jest kosmetyczna poprawa, jeden zabieg.
Opinia dodana przez: marla
Ginekolog Kraków  Monika Bobrzyńska

Monika Bobrzyńska

Ginekolog położnik, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 40

Szlak 20
Kraków

Pan doktor prowadziła moje dwie ciąże i była przy porodach. Jest miła rzeczowa i profesjonalna.
Ginekolog Kraków lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Oczywiście miałam pewne obawy, ale poszłam kierując się dobrymi opiniami o Pani Dr. Nie zawiodłam się, bo Pani od progu była bardzo uprzejma i delikatna. Nie krzyczała, nie zadawała nieprzyjemnych pytań, zrobiła za to swoje najdelikatniej jak umiała o wszystkim mnie jasno instruując. Za wizytę, cytologię i USG zapłaciłam łącznie 240 zł, co jest jak sądzę niezbyt wygórowaną ceną jak na warunki Krakowskie. ...
Opinia dodana przez: Łucja K.

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Nic dodać , nic ując wspaniały specjlaista, wysoka kultura osobista,przesympatyczny lekarz :-), wspiera duchowo... a najważniejsze jest zdrowie psychiczne..Ocena : 6 ( celująca )

Serdeczności,
Pacjentka M.Sz.

lek. med. Robert Kulik

Ginekolog

wizyta już od 250

Wazektomia Warszawa - ZdrOva Ginekologiczno-Andrologiczna Praktyka Lekarska
Floriańska 6, Lok U-4 (wejście bezpośrednio z chodnika od ulicy Jagiellońskiej)

Lekarz dokładnie bada i prowadzi wywiad przed rozpisaniem leków. Jest miły i uprzejmy a to dla pacjentki bardzo ważne. Przekonałam się, że można na jego wiedzy polegać i uważam go za dobrego specjalistę godnego polecenia.
Opinia dodana przez: Aleksandra B

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położnicz
św. Wojciecha 28
61-749 Poznań

Byłam u Pana doktora poraz pierwszy i jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych badań jak i uprzejmości-dziękuję
Opinia dodana przez: Maria

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Pan Doktor to przecudowny lekarz. Tłumaczy cały przebieg choroby, kompetentny i rzetelny. Polecam każdemu w 100%

Dubiela 3a lok. 2
41-800 Zabrze

Byłam u dr.Pabiana dwa miesiące temu. Podczas USG zauważył nieprawidłowości w jajnikach. Od razu wytłumaczył co i jak, uspokoił, zlecił dodatkowe badania hormonalne i wytłumaczył jak będziemy prowadzić dalszy proces leczenia.
Podczas badania USG dokładnie opowiadał i pokazywał gdzie są wszystkie narządy i co się z nimi dzieje.
Za dodatkowe 20 zł zrobił mi również cytologię a po jej wynik kazał zadzwonić na swój prywatny nr telefonu.
Ginekolog Kraków lekarz Rafał Ufnalewski

Allmed Gabinet Ginekologiczny
Aleja Pokoju 29A

Dla każdej kobiety lekarz ginekolog to bardzo ważny specjalista. Ja po wizytach u Doktora z całego serca mogę polecić go każdej kobiecie. Diagnoza, leczenie i samo tłumaczenie choroby na najwyższym kompetentnym poziomie.

Inny lekarz nie był w stanie stwierdzić endometriozy a Doktor jednym prostym bezbolesnym badanie podał trafną diagnozę.

Dobrze, że są takie portale jak ten, chociaż oceniając Doktora mogę w jakimś stopniu wyrazić moje podziękowania za ...

Gabinet Rafał Szyller
Kilińskiego 6 lok. 12
42-200 Częstochowa

Najlepszy ginekolog jakiego poznałam. Trzecią ciąże prowadziłam u dr szylera mimo że mieszkam już od 3 lat w Tarnowskich Górach.
Ogromny zasób wiedzy, delikatność i troska. Przemiły człowiek. Tu , na śląsku nie znalazłam Takiego Lekarz jak dr Szyler. Trzeba być typowym roszczeniowcem,albo konsultować się u dr GOOGLE żeby coś złego Powiedzieć o dr szyller.
Panie doktorze, a może to koledzy już tak bardzo Pana nie cierpią,bo nie potrafią być ...
Opinia dodana przez: Anna Zdrowska