Ginekolog

Ginekolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin

Polecam Pan Doktor jest doskonałym ginekologiem i lekarzem.Moją wizytę oceniam bardzo wysoko.Interesuje się faktycznym stanem zdrowia pacjentki ,zajmuje się nią w sposób profesjonalny ,rzeczowy,skupiony na problemie.Lekarz z powołania.Bada bez pośpiechu,delikatnie wszystko świetnie objaśnia i odpowiada na każde pytanie.Atmosfera podczas wizyty bardzo miła i co najważniejsze trafna diagnoza i leczenie. Pierwsza wizyta u P.Doktora była ok.15 lat temu gdy miałam problem z piersią,szybka diagnoza .Pózniej P. prowadził moją drugą ciążę .Chciałam podkreślić ,że nie należała do najłatwiejszych.Właśnie wtedy ,jego życzliwość, otwartość , dyspozycyjność nawet w niedziele ,kompetencja były dla mnie ostoją .Gdyż moja pierwsza ciąża ,którą prowadził INNY LEKARZ skończyła się dla mnie tragicznie , ponieważ miałam kłopot z odklejającym się łożyskiem i zostało to zbagatelizowane ,urodziłam martwe dziecko miszet ,STRASZNE .P. Pajdowski prowadząc moją drugą ciążę dodawał mi otuchy i zawsze podnosił mnie na duchu .Wiedząc co przeżyłam.Jestem mu bardzo wdzięczna za to ,dzięki NIEMU donosiłam i urodziłam śliczną córeczkę 4 kg. z pełną punktacją .Pózniejsze wizyty były kontrolne ,badania USG,cytologia , badanie piersi i tarczycy . Moje zdrowie było w świetnej formie bez żadnych problemów .1 rok temu dostałam wys. ciśnienie zaczęłam leczyć się u p. kardiolog,która zrobiła mi TK i wyszło na niej , że mam małego torbiela na jajniku i wątrobie ,radziła aby to skontrolować u l. gin. Ponieważ , był to okres wakacyjny PDoktor umówił mnie na wizytę za tydzień . była u mnie moja koleż. która miała problemy z torbielami i była po 3 operacjach w ciągu 1 roku.Tak mnie przestraszyła , że nie powinnam czekać tylko jak najszybciej udać się do specjalisty S. Do dziś żałuję tej decyzji ,gdybym wiedziała ,że temu lekarzowi chodzi tylko o kasę i powikłań zamierzonych po operacji to co to jest TYDZIEŃ na czekanie na wizytę jak sobie o tym pomyślę to zastanawiam się gdzie ja miałam rozum .Jestem po operacji lekarza S. po wielkich przejściach , bólu który był narastający piekący ,zimny ,kujący ,ciągnący aż do pachwin, bólu w krzyżu ,płynach w miednicy stanu zapalnego ,który trwa 4 m-c , gorączce 39 c,wymiotach z krwią , biegunce z krwią ,plamieniach , krwotokach ze skrzepami ,po prostu piekło a lekarz S. wymagał wizyt co 3 tyg.za które płaciłam fortunę i nie dał nawet antybiotyku celowo ,aby dać diagnozę ,że jest nowotwór i chciał robić następną operację ,że nie wspomnę , że nie współżyjemy z mężem 6 m-c .dziękuję za wyrozumiałość i wsparcie .Teraz jestem po wizycie u Pana D. A. Pajdowskiego, która trwała ponad godzinę o póznej porze za co PRZEPRASZAM panie czekające za mną ,przemiłą panią w recepcji ,która troszczyła się o każdego pacjenta czekającego wspaniała osoba .Mam kłopoty po operacyjne. Moje leczenie potrwa ,jestem pewna , że P. Doktor A. P. mi pomoże . CDN...

Wolny termin: 23 Lip o 16:00. Sprawdź inny. # 2

Monika Bobrzyńska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szlak 20
Kraków

Pan doktor prowadziła moje dwie ciąże i była przy porodach. Jest miła rzeczowa i profesjonalna.

Wazektomia Warszawa - ZdrOva Ginekologiczno-Andrologiczna Praktyka Lekarska
Floriańska 6, Lok U-4 (wejście bezpośrednio z chodnika od ulicy Jagiellońskiej)

Lekarz dokładnie bada i prowadzi wywiad przed rozpisaniem leków. Jest miły i uprzejmy a to dla pacjentki bardzo ważne. Przekonałam się, że można na jego wiedzy polegać i uważam go za dobrego specjalistę godnego polecenia.

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Ginekolog Kraków lekarz Rafał Ufnalewski

Allmed Gabinet Ginekologiczny
Aleja Pokoju 29A

Byłam bardzo zaskoczona jak miła może być wizyta u ginekologa. Badanie było przeprowadzone bardzo dokładnie i bez pośpiechu. Wysłuchał moich często średnio sprecyzowanych obaw, traktował mnie poważnie i wykrył w USG to, czego inni lekarze nie dostrzegli. Doktor jest bardzo taktowny i szarmancki. Kiedy juz ubrana dochodziłam do jego biurka wstał i poczekał aż ja usiądę, dopiero sam usiadł, po czym wszystko powoli i dokładnie wyjaśnił. Wspaniały człowiek i lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: Joanna
Ginekolog Warszawa dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

USG ginekologiczne, Ginekolog estetyczny

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

Do Pana doktora trafiłam przypadkiem, okazała sie że jestem w ciąży i umówiłam się na wizytę w Damianie do innego lekarza, ale dzień przed okazało się , że wizyta jest odwołana no chyba, że wybiorę innego lekarza - Pan Rafał miał wolne miejsce i tak do niego trafiłam.
Podczas wizyty bardzo miły, rzeczowy, świetnie tłumaczył co i jak! USG niezwykle dokładne!
Moją ciążę prowadził wzorowo. W pierwszych 5 miesiącach wszystko ...

Moją ciążę prowadził wzorowo. W pierwszych 5 miesiącach wszystko było ok ale w 22 tygodniu ciąży pojawiły sie komplikacje - skrócona szyjka macicy itp. Pan doktor w porę zareagował, skierował mnie do szpitala (Szpital Bródnowski - w którym pracuje), potem doszła cukrzyca ciążowa, hipotrofia płodu – i znowu szpital! W szpitalu interesował się co i jak, poród był wywoływany - zaplanował na dzień w którym miał dyżur-więc od a do z uczestniczył w porodzie a potem przez kolejne 3 dni po porodzie przychodził na położnictwo i sprawdzał co i jak! - rewelacja i niesamowity komfort psychiczny dla rodzącej i młodej mamy:)Dodam, że kosztowało mnie to 0,00zł. Jeśli chodzi o wizyty w Damianie to korzystałam z ubezpieczenia i podobnie poród opieka w szpitalu i opieka po porodzie 0,00zł! Jednak są przyzwoici lekarze na tym świecie i właśnie to nich należy Pań Rafał! nie wyobrażam sobie aby ktoś inny prowadził moje następne ciążę!
Polecam ,polecam i jeszcze raz polecam!!
I jeszcze raz dziękuję Panu doktorowi

Wolny termin: 23 Lip o 16:00. Sprawdź inny. # 6
Ginekolog Warszawa lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

USG, Ginekolog położnik

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.

Wolny termin: 23 Lip o 18:15. Sprawdź inny. # 7

01-355 Bemowo, Warszawa

Medycyna estetyczna Białystok dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Medycyna estetyczna, Hematolog

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Doskonały położnik,kompetentny,doskonały kontakt z pacjentka,doskonały położnik,duża wiedza medyczna i praktyczna

Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Marcin Lewandowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Po pierwszej wyzycie - bardzo miły, profesjonalny i konkretny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania, upewnia się czy wszystko jest jasne. Nie pośpiesza, nie pogania pacjenta, a przy tym jest bardzo miły, uprzejmy. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Oli