Ginekolog Położnik Katowice

Cienista 5
40-779 Katowice

Pani dr. Gerber jest najlepszym lekarzem jakiego miałam do tej pory - ciepła, grzeczna, wyrozumiała a w dodatku chętnie służy poradą. Do każdej pacjentki podchodzi profesjonalnie i rzeczowo. Bardzo polecam

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II AMBULATORIUM
Medyków 16
Katowice

Od kilku lat leczylam się na niepłodność pierwotną. Kiedy udało sie zajść w ciążę i trafiłam do pana doktora na pierwsze badania prenatalne po wyjściu z gabinetu mimo nie calkiem najlepszych wiadomości poplakalam się ze szczęścia że trafiłam na tak rzeczowego i troskliwego lekarza. Wytlumaczyl mi wszystko, nawet kiedy o nic nie pytalam będąc w lekkim szoku bardzo mnie uspokoił. Mówili szczerą prawdę ale z ogromną dozą szacunku do moich ...
Opinia dodana przez: Joanna

Sobańskiego 95
40-663 Katowice

Byliśmy na badaniu prenatalnym w sonomedico. Pomimo iż badanie na NFZ byłam bardzo mile zaskoczona. Nie dało się odczuć różnic między wizytą prywatną a tą na NFZ, co nie zawsze jest oczywiste. Doktor poświęcił nam czas, nie spieszył się wszystko dokładnie wyjaśnił, widać było jego ogromną wiedzę i kompetencje. Nie miał problemu by podczas badania obecny był mąż z córeczką.
Miałam do czynienia z różnymi lekarzami i Pana doktora z ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

Sokolska 48 lok. 19
40-125 Katowice

bardzo jestem zadowolona z wizyt u pani doktor. polceiła mi ja moja kolezanka. mam zdrowa coreczke. dziekuje pani doktor
Opinia dodana przez: katarzyna

Lisieckiego 4
40070 Katowice

profesjonalista pod każdym względem, nie szczędzi czasu, zawsze odbiera telefony (niestety również podczas wizyt - ale na szczęście są zwięzłe i nigdy towarzyskie), ratował moją mamę, a potem mnie i moją maleńką.
POLECAM!
Opinia dodana przez: Aleksandra

Mickiewicza 26/2
40-282 Katowice

Bardzo dobry lekarz ginekolog, wyróżniający się wiedzą, podejściem. Jednyny lekarz, który pomógł mi zdiagnozować problemy zdrowotne po poronieniu. Więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Dagmara

Poleska 18
40-733 Katowice

Takiej lekarki z powołaniem ze świecą szukać!
Za wizytę bierze niewiele w porównaniu z innymi ginekologami, a poświęca każdej pacjentce mnóstwo czasu, jest bardzo uprzejma i delikatna.
Jedyny minus to brak USG w gabinecie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice

cudowna, rzeczowa, kompetentna. ze stoickim spokojem odpowiada na kazde pytanie, choc tych pytan nigdy nie zadawalam wiele, bo Pani Doktor wlasciwie o wszytstkim powie, zanim zdarze zapytac. lekarz idealny, wymarzony :) dzieki Pani Doktor na swiecie jest nasz coreczka. polecam! polecam! polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

FEMINA
FLIEGERA 18
Katowice

Dr Piwowarczyk to ginekolog z powołania! Jest moim lekarzem od dwóch lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła... Przed Panią doktor leczyłam się u różnych ginekologów, ale niestety na większości się zawiodłam, błędnie postawione diagnozy, źle dobrane leki, itd... Już w chwili pierwszej wizyty u Pani doktor wiedziałam, że jest to naprawdę kompetentna osoba, która przed postawieniem jakiejkolwiek diagnozy nawet najmniejszy szczegół precyzyjnie i skrupulatnie przemyśli. W chwili obecnej prowadzi ...

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Pan doktor bardzo uprzejmy i pozytywny. Miłe podejscie do pacjentki i pozytywna atmosfera podczas całej wizyty. Lekarz dokładnie tłumaczy cały problem i przedstawia jakie są alternatywy leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pomimo młodego wieku lekarza uważam że dużo wie i liczę, że z biegiem lat nie zmieni podejścia do swojej pracy. Polecam!
Opinia dodana przez: Basia

Ginekolodzy położnicy w Katowicach