Ginekolog Położnik

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Miałam dość posądzeń o niskie libido, czy to, że nigdy nie mam ochoty. Prawda jest taka, że nie czerpałam z seksu większej przyjemności i robiłam to, żeby sobie nie zniszczyć związku. Postanowiłam to zmienić i zdecydowałam się na wizytę u doktora Basty, który polecił mi O-shot. Poczułam duuużą różnicę :) Polecam zdecydowanie!
Opinia dodana przez: Monika
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Oczywiście miałam pewne obawy, ale poszłam kierując się dobrymi opiniami o Pani Dr. Nie zawiodłam się, bo Pani od progu była bardzo uprzejma i delikatna. Nie krzyczała, nie zadawała nieprzyjemnych pytań, zrobiła za to swoje najdelikatniej jak umiała o wszystkim mnie jasno instruując. Za wizytę, cytologię i USG zapłaciłam łącznie 240 zł, co jest jak sądzę niezbyt wygórowaną ceną jak na warunki Krakowskie. ...
Opinia dodana przez: Łucja K.
Ginekolog położnik Kraków  Monika Bobrzyńska

Monika Bobrzyńska

Ginekolog położnik, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 40

Szlak 20
Kraków

Pan doktor prowadziła moje dwie ciąże i była przy porodach. Jest miła rzeczowa i profesjonalna.

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położnicz
św. Wojciecha 28
61-749 Poznań

Byłam u Pana doktora poraz pierwszy i jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych badań jak i uprzejmości-dziękuję
Opinia dodana przez: Maria

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Pan Doktor to przecudowny lekarz. Tłumaczy cały przebieg choroby, kompetentny i rzetelny. Polecam każdemu w 100%

Dubiela 3a lok. 2
41-800 Zabrze

Byłam u dr.Pabiana dwa miesiące temu. Podczas USG zauważył nieprawidłowości w jajnikach. Od razu wytłumaczył co i jak, uspokoił, zlecił dodatkowe badania hormonalne i wytłumaczył jak będziemy prowadzić dalszy proces leczenia.
Podczas badania USG dokładnie opowiadał i pokazywał gdzie są wszystkie narządy i co się z nimi dzieje.
Za dodatkowe 20 zł zrobił mi również cytologię a po jej wynik kazał zadzwonić na swój prywatny nr telefonu.

1-szej Brygady 7
66-530 Drezdenko

Trafiłam do dr Markowskiego po opiniach przeczytanych w internecie w ciąży w 2015r. Byłam zachwycona Jego profesjonalnym podejściem do pacjentki, teraz również staram się o maluszka i wiem, że nikt w rejonie Gorzowa nie poprowadzi mojej ciąży tak dobrze mimo to,że wiele naczytałam się niezbyt pochlebnych opinii od czasu porzedniego porodu. Myślę, że jest to kwestia " księżniczek które myślą,że zapłacą to wymagają" a buzi nie odezwą na wizycie z ...
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Monika Bomersbach

Ginekolog położnik, Ginekolog

Scanmed

Kraków

Najlepszy diagnosta jakiego spotkałam. Ogarnia jak się zorientowałam nie tylko ginekologię. Pomogła mi w diagnostyce innych moich dolegliwości i pokierowała do odpowiednich specjalistów, do których nie skierował mnie internista bo w ogóle nie widział problemu. Jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim z nietypowymi problemami
Opinia dodana przez: mona

Ginekolog położnik, Endokrynolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.
Opinia dodana przez: przyszła mama