Ginekolog Onkolog

Wolny termin: 26 Cze o 15:00. Sprawdź inny. # 1
Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Dorota Niewęgłowska

lek. med. Dorota Niewęgłowska

31-559 Grzegórzki, Kraków

A ja chodzę do Pani Doroty na standardowe wizyty. Nie planuję jeszcze ciąży i na szczęście nie spotkały mnie konieczności żadnych poważniejszych zabiegów. Pani Dorota pilnuje terminowości moich badań, przepisuje mi tabletki i czuwa nad wszystkim co konieczne :)

Opinia dodana przez: Weronika
Wolny termin: 26 Cze o 18:00. Sprawdź inny. # 2
Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Iwona Gawron

lek. med. Iwona Gawron

31-559 Grzegórzki, Kraków

Przy porodzie potrafi wykazać się prawdziwym opanowaniem, dodaje otuchy i sprawia, że kobieta w tym ciężkim momencie czuje się po prostu bezpiecznie. Miałam ciążę zagrożoną i umierałam ze strachu. Wtedy przyszła Pani Iwona i wszystko się zmieniło. Urodziłam piękne i zdrowe dziecko.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 27 Cze o 15:20. Sprawdź inny. # 3
Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Andrzej Kałamacki

lek. med. Andrzej Kałamacki

31-559 Grzegórzki, Kraków

Nietrzymanie moczu dręczyło mnie przez kilka lat po ciężkim porodzie. W końcu koleżanka z pracy opowiedziała mi o zabiegu właśnie u doktora Kałamckiego, który później przeprowadził go także u mnie. Bardzo polecam każdej kobiecie, która zderzyła się z tym wstydliwym problemem.

Opinia dodana przez: Olga
Wolny termin: 27 Cze o 15:20. Sprawdź inny. # 4
Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

31-559 Grzegórzki, Kraków

Byłam u trzech różnych lekarzy i żaden z nich nie potrafił dopasować mi odpowiednich tabletek. W końcu miałam dość. Zaczęłam szukać ponownie nowego ginekologa. I uwaga, teraz wiem, że już więcej szukać nie muszę ;) Doktor trafiła w 10 za pierwszym razem.

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: 29 Cze o 15:30. Sprawdź inny. # 5
Ginekolog onkolog Kraków lekarz Anna Kij

lekarz Anna Kij

31-559 Grzegórzki, Kraków

Pani odbierała mój poród. Ja byłam przerażona i pełna nerwów ponieważ było to moje pierwsze dziecko, a doktor była oazą spokoju, która sprawia, że strach stawał się mniejszy i mniejszy, aż w końcu zniknął <3 Cud lekarz!

Opinia dodana przez: Ella
Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

31-559 Grzegórzki, Kraków

Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.

Opinia dodana przez: daria

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Grunwaldzka 66/2
60-311 Poznań

Bardzo dobry lekarz, delikatny i dokładny. Jasno wyjaśnia zagadnienia medyczne, zrozumiałym językiem. Polecam i popieram poniższe opinie.

Wolny termin: jutro o 10:20. Sprawdź inny. # 9
Ginekolog onkolog Kraków lekarz Paweł Orłowski

lekarz Paweł Orłowski

Wolny termin: 28 Cze o 16:20. Sprawdź inny. # 10
Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

31-559 Grzegórzki, Kraków

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.

Opinia dodana przez: Katarzyna