Gdańsk

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Jestem pacjentem dr Kamila Drucisa od trzech lat i w związku z moją chorobą ( rakiem skóry ) i pozytywnymi efektami leczenia muszę stwierdzić, że do tej pory, a mam 67 lat nie spotkałem się z takim podejściem, zaangażowaniem i fachowością ze strony lekarza. Jego kultura osobista, znajomość medycyny, szczere rozmowy nastawiają mnie optymistycznie w mojej chorobie i rokują nadzieję na powrót do zdrowia.
Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał ...

Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał mnie porady, pomocy. Zawsze odebrał telefon gdy dzwoniłem i udzielał odpowiedzi na nękające mnie pytania. Zapewnił mnie wszystkie możliwe i konieczne badania oraz konsultacje z innymi specjalistami. Potrafi wyjaśnić tok i zasadność leczenia mojej choroby, a co za tym idzie skutki uboczne które mają miejsce w takim czy innym leczeniu, a również po nich następująca poprawa.
Stąd też życzę innym pacjentom leczenia się u takiego lekarza, a efekty tego będą na pewno pozytywne.
Dziękuję!!! za dotychczasowe leczenie.

Opinia dodana przez: Stanisław Pobłocki
Stomatolog Gdańsk lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

DentiCo Stomatologia IMPLANTY, MIKROSKOP, ORTODONCJA
Kołobrzeska 5
80-390 Gdańsk

Znalazłem w Gdańsku dentystę z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Długo odkładałem wizytę u dentysty z obawy przed kolejnym bólem, aż znalazłem w internecie stronę Dentico. Umówiliśmy pierwszą wizytę przez e-mail, bo nie było mnie jeszcze w Polsce. Od samego początku zastałem miłą atmosferę i umówiliśmy się na kolejne wizyty. Już tego samego dnia mogliśmy zacząć, bo czekało nas sporo pracy w dość krótkim czasie. W dwa tygodnie mam już zrobione wszystkie zęby, a każdy już krzyczał o wizytę u dentysty. Wszystkie zabiegi ( leczenie kanałowe, ekstrakcje, usuwanie próchnicy i kamienia nazębnego) zostały wykonane bezboleśnie, bezstresowo i bardzo starannie. Od pierwszego do ostatniego dnia dr Jowita i cały zespół specjalistów konsekwentnie realizował założony plan krok po kroku. Na bieżąco otrzymywałem informacje jakich leków używać, jaką używać szczoteczkę. Jestem zadowolony, że zaufałem Dentico, każdy specjalista miał do mnie profesjonalne podejście, od pierwszych kroków w rejestracji, aż do opuszczenia gabinetu ostatniego dnia, nawet dostałem upominek dopasowany do mnie. Będę polecał znajomym. Dziękuję bardzo i do zobaczenia.

Opinia dodana przez: Michał
Irydolog Gdańsk dr Aliona Morka - Szmukała

AL-MED Gdańsk
Ul. Uphagena 28
80-237 Wrzeszcz, Gdańsk

Po stwierdzeniu u mnie przez lekarzy niedrożności jajowodów okazało sie że naturalne zajście w ciążę jest nie możliwe, więc postanowiliśmy z mężem, że przystąpimy do programu in vitro.Pierwsze podejście i sukces jestem w ciąży maleństwo rośnie jak na drożdżach, co mówi o tym winik B-HCG to jest chormon ciąży z krwi jesteśmy przed 4-tą weryfikacją mamy zobaczyć "dziś" pęcherzyk i nagle harmider po odebraniu wyniku b-HCG bo wynik jest znacznie mniejszy niż powinien być nawet ten na granicy normy był daleko w tyle. Najpierw pytałam parę razy panią w recepcji czy to napewno mój wynik ale pani twierdziła, że tak to mój wynik mówiłam, że to niemożliwe bo ja jestem w ciąży a ta b-HCG jest jakaś niska o co chodzi na to pielęgniarka "PROSZĘ POCZEKAĆ ZARAZ BĘDZIE MIAŁA PANI WIZYTĘ" W chodzę i słyszę "JUŻ PO WSZYSTKIM" tu już nic nie ma, nie znam przyczyny tego poronienia, zepsuła mi pani statystykę, bo taka pacjentka zdarza mi się raz na pół roku a pani jest druga w ciągu półtora miesiąca. PŁACZ! i nic więcej. To był styczeń 2007 i wtedy trafiłam do DR ALIONY na wizytę,nic nie mówiąc z czym przychodzę Dr mówi JUŻ DAWNO NIE WIDZIAŁAM TAKIEGO OKA, TO MERCEDEZ KLASY C, ale ma pani dzieci? Mówię NIE. A Dr Aliona mówi pani nie donosi żadnej ciąży bo pani ENDOMETRIUM jest za ciękie. PŁACZ! Ja mięsiąc temu poroniłam ciąże in vitro mówię i PŁACZE proszę PANIĄ DR O POMOC. Była nie mniej przerażona niż ja, ale bardzo konkretna i opanowana czułam że jestem w rękach ANIOŁA, który się mną zajmie. Nic nie obiecywała jak inni to robili przez wiele lat kiedy nie mogłam zajść w ciążę. Tylko powiedziała zrobię wszystko co w mojej mocy.Przyjechałam do domu i powiedziałam do męża, że zapaliło się dla nas światełko w tunelu RADOŚĆ!Pojechałam do kliniki, w której zachodziłam w ciążę by na USG zmieżyć to endometrium było marne 9,8 mm to kpina bo norma to 14mm,potwierdził się wynik pani DR zapytałam lekarza, który robił USG jak to endometrium ma się do donoszenia ciąży a pan dr zaczął się jąkać i mówi...JEST NA GRANICY NORMY. Jakiej pytam do PORONIEŃ. Na to pan dr: no, no jest CIENKIE, ale na granicy normy z twarzą POKERZYSY. Wyszłam z gabinetu.Wróciłam do DR. ALIONY i zaczęliśmy kwanty. Zrobiłam 10 zabiegów i po dwóch cyklach miesiączkowych pojechałam zrobić powtórne USG. Okazało się, że moje endometrium ma 13,8 mm. Wynik sam mówi za siebie - prawidłowe endometrium. Pomogły kwanty u pani doktor. To był kwiecień. W czerwcu podeszliśmy 2 raz do programu in vitro i dziś mam dwu i pół letnią córeczkę. Dzięki pani dr Alionie i jej zabiegom kwantowym mogłam spokojnie donosić tę ciążę. Bardzo dziękuję i jestem wdzięczna do grobowej deski za to, że spotkałam panią doktor na swojej drodze i mogę cieszyć się darem macierzyństwa.Jestem stale pod opieką pani doktor i w każdej sytuacji mogę na nią liczyć, nawet z najmniejszą blachostką. DZIĘKUJE PANI DOKTOR, ŻE PANI JEST. Iwona z Gdańska.

Opinia dodana przez: iwonabuniolek iwonabuniolek
Psychoterapeuta Gdańsk mgr Justyna Olejnik

POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

Wolny termin: 23 Lip o 09:00. Sprawdź inny. # 6

80-280 Gdańsk

Córeczka nie lubiła wizyt u dentysty dopóki nie trafiliśmy na pani Dorote. Wspaniałe podejście do dziecka. Teraz nawet jak idziemy tylko do kontroli to mała jest bardzo szczęśliwa.

Opinia dodana przez: Mariola
Wolny termin: 23 Lip o 09:00. Sprawdź inny. # 7

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

Leczyłam zęby u tego stomatologa przez kilka lat. Mój syn również. Leczenie zawsze skuteczne. Cieszę się, że nadal pracuje w Pruszczu. Agnieszka.

Wolny termin: 23 Lip o 09:00. Sprawdź inny. # 8

Wolny termin: 23 Lip o 10:30. Sprawdź inny. # 9

Wolny termin: 23 Lip o 14:00. Sprawdź inny. # 10

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

Pan dr Adrian Rybiński profesjonalista,w każdym calu,bałam się wyrwania zęba,wszystko przebiegło dobrze.

Opinia dodana przez: Maria