Gastrolog Wrocław

Centrum Medyczne Wejherowska
Wejherowska 28 bud. 4
54-239 Wrocław

Byłem na pierwszej wizycie. Powiedziałem dokładnie co mi dolega i przedstawiłem dotychczasowe badania. Pani Doktor Mowszet od razu zaproponowała leczenie. Nie owija w bawełnę i jest bardzo rzeczowym lekarzem. Polecam wszystkim serdecznie.

lekarz Roman Massopust

Gastrolog, Chirurg ogólny

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie.
Godny polecenia.
Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA

dr n. med. Andrzej Stawarski

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100%
Kompleksowa obsługa, wyczerpujące informacje o chorobie. Polecam pana dr' a wszystkim potrzebującym.

Wrocław

Doktor Łukasz Salomon jest na prawdę godny polecenia, przemiły, tłumaczy wyniki badań, ma czas dla pacjenta, przejęty przypadkiem. Polecam!

Wiosenna 15
53-017 Wrocław

Witam, chciałabym opisać moje doświadczenia z tym gabinetem i konkretnie Dr Perkiem.Jestem zachwycona szybkością przeprowadzonego badania i krótkim czasem oczekiwania! wcześniej na samą myśl o gastroskopii robiło mi się słabo..Jako że pracuję w korporacji, która zapewnia mi opiekę medyczną w korzystnym pakiecie postanowiłam udać się na gastroskopię najpierw do Luxmedu. Okres oczekiwania prawie 2 tygodnie!!! a żołądek bolał mnie już okropnie.. Gdy w końcu zostałam przyjęta lekarz był opryskliwy i ...
Opinia dodana przez: Julita
Byłam u Profesora na prywatnej wizycie. Chyba nigdy u lekarza tyle czasu nie spędziłam, tzn w gabinecie. Długa rozmowa, dokładne tłumaczenie. Super. Ciepły, cierpliwy człowiek. Co mnie zaskoczyło? to fakt, że palił przy mnie papierosy, ale oczywiście wcześniej zapytał czy może.

Jedynym minusem jest fakt, że pomylił kamienie w nerkach z kamieniami w woreczku żółciowym i zalecał operację. Ale gdy powiedziałam, że w usg nie ma kamieni w woreczku ...
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Patryk Smoliński

Gastrolog, Internista

Prywatna Praktyka, ul.Róży Wiatrów 9a

Wrocław

super lekarz, bardzo szybko postawił diagnozę, jakie badania zrobić natychmiast. 4tyg.póżniej byłam po operacji nowotwór złośliwy jelita grubego,wszystko spokojnie tłumaczył,choć,jak dowiedziałam się o nowotworze nie byłam łatwą pacjętką, nie musiał mi tłumaczyć,bo to nie jego specjalizacja ale doprowadził do końca.wcześniej nie byłam jego pacjętką,więc wiem że jest b.dobrym specjalistą i człowiekim,pozdrawiam,oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: MIRKA

lekarz Tomasz Pytrus

Pediatra, Gastrolog dziecięcy

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Bardzo dobry specjalista! Kompetentny, rzetelny, w razie wątpliwości nie boi skonsultować się z innymi lekarzami. A przy tym miły i spokojny. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: magdalena

dr n. med. Ewa Waszczuk

Gastrolog, Internista

Żelazna 34 pok.206
53-428 Wrocław

Negatywne opinie na tej stronie na temat pani doktor są przesadzone

Wiosenna 15
53-017 Wrocław

Byłam u tego lekarza z mamą. Miał zrobić gastroskopię. Owszem,zrobił,ale pobrał tak mały wycinek, że patolog nie mógł w 100 % zdiagnozować zmianę. Lekarz, który jest wsłuchany w siebie, wie wszystko najlepiej a przy tym bardzo sztucznie się uśmiecha...wszystko jakby na pokaz. Odnoszę wrażenie, że wszyscy, oczywiście poza panem doktorem, są głupi i nic nie wiedzą, nie mówiąc już o rozumieniu. Myślę, że w zasadzie chodzi mu tylko o nabicie ...

Gastrolodzy w Wrocławiu